Jump to content

Seroxe

Member
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  37 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About Seroxe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Atrāk bans paies nekā sagaidīt no Tevīm unban. Vari taisīt ciet.
 2. neko sādu tu nēsi vispār teicis.
 3. Par to ''nē nē'' Nerakstīju tev un tā nebija nekāda provicēšana Neiedomājos ,ka par pāris vārdiem ,kas neizaskar nevienu un nav saistīti uz Tevīm var dabūt gag. DM kaut ko sakot chuppitim nav nekāds FALSE REPORT! Tas private messages. Teicu ,ka nepamatots ,jo es galvā neiedomājos ,ka tu par tādiem sīkumiem uzpūties, Ja bano vai nogago neliekas iemeslu Tev vajag paskaidrot kāpēc? nevis pēc tam teikt false sūdzība. Seroxe - Unmuto mani [11:49] chupp1tz 😂👌 ♿: nevaru, ja hunters tevi mutoja, tad vins ari drikst tevi unmutot tikai un vienigi vin [11:50] Seroxe: Nepamatots iemesls [11:50] chupp1tz 😂👌 ♿: tas tapat nemaina faktu ka es nedrikstu tevi unmute/ungag tikai ar vina fpermisssion [11:53] Seroxe: Un tagat bans par ko? Viņam pat neko neuzrakstīju [11:53] chupp1tz 😂👌 ♿: kapec tu man jauta???? vins ir ka man prieksnieks es neko nezinu [11:53] Seroxe: Pasak ,lai aiziet forums izlas un unbano xd
 4. Tu mani pateici ,ka izbanos par to ,ka izpeakoju ,tad kad nazis Tev rokās bija. Es uzrakstīju ''XD'' Tu uzliki mute un vairāk NEKO nerakstiju čatā vispār. Un es nevienu nereportoju par ,ko tu tagat te liec iekšā... SKAIDRS! Tu paliec dusmīgs izbano un pēc tam apmelo ,lai unban nedabūtu.
 5. Principā īsumā sakot Hunters dusmīgs izbano mani bez iemesla. Pierasts jau pie viņa. Vēlos saņemt unban lūdzu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.