Jump to content

Seroxe

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  370
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  27
 • iChill

  651 [ Donate ]

Seroxe last won the day on June 20

Seroxe had the most liked content!

Biedra reputācija

154 Excellent

Informācija par Seroxe

Nesenie profila apmeklētāji

2,317 profila skatījumi
 1. @Mini @t0nt0 @LittleMonkey kas te noteikums pret pornogrāfiskām forums avatāriem nav? Jāatgādina, ka mazi bērni beigu beigās ar spēlē šeit, šīs vien nav vienīgais gadījums, kur profilu bilde šķiet neadekvāti.
 2. Seroxe

  Sexroze admin abuse

  @LittleMonkey iedod man to soda punktu lūdzu. Paldies! Bija jadod gag/mute, tur mana vaina un nemēģināšu nemaz attaisnoties, toties šī tiešā persona pats apzinās ko viņš darīja un tagad spēlē "victim card" Ņemšu to sodu, kas nāk ar šito. Varat taisīt ciet, lai neturpinās diskusija.
 3. Seroxe

  Sexroze admin abuse

  Rudis big mad? 10x reizes nevajag voice chata man teikt "Čau" un pēc tam visam serverim rakstīt "sasveicinaties ar rozi un key" Bans Tev jau beidzies, tākā beidz izlikties, ka dēļ tā esi apvainojies, bet gan centies ieriebt . Veiksmi! @t0nt0 nesit man elektrības korķus ārā pls
 4. Seroxe

  Liecība pret VIP

  liecībai mazliet malas tika apgrauztas
 5. @fleemo @MelnBaltais Jūs savā starpā sacenšaties kuram seksīgāka bilde? @fleemo uzvarētājs btw
 6. Labais! Turpini strādāt!
 7. Seroxe

  Sveiki.

  Sveiks! Izskatās tam melnajā ķiverē gatavs izraut sirdi ! GLHF
 8. Godīgi teikšu, man acis sasāpējās lasot šo visu. Rakstot sūdzību vismaz centies sakarīgi noformulēt. Sēdēju Teamspeak serverī runājot ar citiem tobrīd iekšā atradušajiem spēlētājiem. 3 no viņiem teica Tu nedari savu misiju un baito visus. Demkā redzams Tu spēlē uz statiem nevis uz misiju. Okei 1 reiz? Pievēršu acis. 2 reiz? Noslayojšu. 3. reizē viņi paši teica cik smieklīgi no malas izskatās, ka tu shorta čufānam vienkārši ej aizmuguras un gaidi, lai viņš izskrien. Vai noteikumos atrunāts, ka nedrīkst baitot? - Nē. Bet baiting's skaitās zem griefošanas, ja to neizmanto lai uzvarētu round. Bans tikai uz stundu. Drīz beigsies, ceru izgaidīsi.
 9. http://demo.chill.lv/13073 Acīmredzošs triggerbots.
 10. Seroxe

  Benchix uz PUB

  Es palikšu neitrāls dēļ tā, ka Pub nespēlēju un Tevi gluži nepazīstu, toties iekomentēšu. Tie ,kas liek ANTI - Kāds sakars ir iemeslam "Admini ir pietiekami pubā", kur te ir kaut kāds vakances skaits, ka jābūt noteiktam skaitam admin? Pietiek admini? Taisat tad ciet pieteikšanās uz Admin serveriem un verat vaļā tad kad Jūs izdomāsiet kad adminus savajadzēs. Cirks 🤣 Dubūlts fcking neplīst. gl tavā pieteikumā.
 11. XDDDDDDDDDDDDDDDD
 12. Seroxe

  lonewolf 🐺

  1. Okei, next time būs kas cits. 2. Likās priekš humora kaut kas tāds, jo negribu, lai arī reāli visu šo uztver par baigo montage vai fragmovie, labs piemērs no kā lielākoties iedvesmojos bija tas pats Furiousss. 3. 1:28 domāju efekts bija vietā ,bet c'ītīgāk vajadzēja piestrādāt par viņu, 2:00 piekritīšu. 5. Būs next time Paldies par ieteikumiem.
 13. Seroxe

  lonewolf 🐺

  Eta skill tbi bot
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.