Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Seroxe

CS:GO PUB Admin
 • Ieraksti

  62
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2
 • iChill

  178 [ Donate ]

Seroxe last won the day on October 22

Seroxe had the most liked content!

Biedra reputācija

6 Neutral

Nesenie profila apmeklētāji

288 profila skatījumi
 1. Nē ,jo lielāka jēga sēdēt vienā vietā un gaidīt ,ka varēs kādus 5 cilvēkus izhujārīt no vietas vai caur sienu.
 2. Par. Botguns ir atļauts MM'/FaceIt/ESEA tpc ,jo tur nespēlē 10 cilvēki vienā komandā. Daudzos PUB serveros ,cik es esmu spēlējis BOTGUNS ir aizliegts pirkt.
 3. Seroxe

  CS:GO PUB Update #1

  Būtu laba šī lieta , taču ,kad nomirsti Tev ir 8 sec laiks ,lai pateiktu infu.
 4. Seroxe

  VIP/Merch Bezmaksas!

  Un cietums ir tikai istaba
 5. Seroxe

  RiixN giveaway!

  Seroxe#8331 pliks un nabadzīgs
 6. Seroxe

  Mūzika #1 Sējums

  https://www.youtube.com/watch?v=b3GqQmyIVM0 https://www.youtube.com/watch?v=XmJAag8u-KI Un šīs albums https://www.youtube.com/watch?v=gWgwaIWaiGg
 7. Seroxe

  Foxxy @ PUB ACC

  +rec jautrs un aktīvs.
 8. 1. + 2 + ,bet ar mēru ,lai katram nav. 3. Šim milzīgi piekrītu. Domāju bez tā retake nevar būt kā pabeigts. 4. Vienozīmigi nē. Var savākties cilvēki piemēram un izbanot bez iemesla un reizēm citi pārspīlē par sīkām lietām. Mani nobloķē viens sīkais. Viss callvote ban. 5. Vienīgi ,ko vajag tur izdarīt ir izņemt ,lai pēc Mirage nevar balsot vēlreiz par Mirage.
 9. Seroxe

  NTFLX

  Ši nav filma ,bet gan seriāls ,ko var skatīties NETFLIX. Iesaku noskatīties šovu ''Lucifer'' Šovs ir ar ļoti labu humor izjūtu, it īpaši ceturtajā sezonā tiklīdz tika pārtraukta darbība ar FOX un pārņēma NETFLIX. Visas sezonas ir pieejams un var noskatīties tur ,kam ir interese. Mazliet angļu aprakstā sīkāk par ,ko šovs ir balstīts. The series focuses on Lucifer Morningstar, the Devil, who is bored and unhappy as the Lord of Hell. He resigns his throne in defiance to his father (God) and abandons his kingdom for Los Angeles, where he ends up running his nightclub "Lux". He becomes involved in a murder case with Detective Chloe Decker, and is subsequently invited to be a consultant to the LAPD. Throughout the series, several celestial and demonic threats come to L.A.; at the same time, Lucifer and Chloe fall in love. Jaunā sezona ir domāta iznākt kaut kur ap pavasari ,kas arī būs pēdējā sezona šim šovam. Stipri iesaku noskatīties un personīgi domāju ,ka nenožēlosiet.
 10. Btw esmu rupeklis bet, ja skini maina skill, tad kāpēc skin changer neizmanto?
 11. Seroxe

  Ban

  Pameiģini VPN uzlikt un ieiet tad. Lai vismaz zinam vai bans ir uz IP vai nika.
 12. Seroxe

  Ban

  Bano ārā ar ip. CS to ar var izdarīt. IP var sakrist ,ja dzīvo kojās ,vai citā veidā. Es nezinu par kādu kombināciju tu tur runā.
 13. Seroxe

  Ban

  Nevar bans būt uz ip un viņam ip sakrīt ar to ban. Daudz reizes minecraft serveros šī problēma ir ???
 14. Atbalstu! Rīt iesim zagt metāllūžņus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.