Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Seroxe

Member
 • Ieraksti

  119
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2
 • iChill

  255 [ Donate ]

Seroxe last won the day on October 22 2019

Seroxe had the most liked content!

Biedra reputācija

14 Good

Informācija par Seroxe

Nesenie profila apmeklētāji

695 profila skatījumi
 1. Sveiks! Cik vakar redzēju Dust2 mapē , Swordfish Tev samācīja kā Botgun lietot :DDD
 2. Seroxe

  Čau no PoLo

  Nu pēc gramatikas šaubos vai Tev ir 18 ,bet nu ''čau čau'' .
 3. Žēl! Es jau būtu paķēris slaveno Ventspils krān ūdeni :DD
 4. Kopš kura laika?! Admin čats ir domāts ,lai raksta tikai adminiem par hakiem. Kāpēc ,lai es rakstītu to publiskajā čatā ,ja man vajag ,lai to redz Admins? Un Fudy Tev pašam nevajadzēja vismaz noskaidrot ,kas bija noticis? Nekā izlikties ,ka ''sErOxeE kaUt kO sPamo''.
 5. Es tev sākumā biju teicis pirms Tu mani nomutoja. Pie reizes tu ar izlasi definīciju spamam. Es Tev nerakstīju vienu un to pāsu tekstu visu laiku ,bet rakstīju ,lai tu sodi Artišoku. Ja es eju pieņemsim Palace ar tevi, un Tu paslēpies aizstūra, es par Tevīm sāku šaut , tas nedod Tavu pozīciju prom? Es tak atceros ,kad Soroks šītā man darīja un viņš dabūja banu . (ja nemaldos no chuppitz)
 6. - Admina niks - Fudy & Mauglis - Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Sāksim ar to ,ka Artišoks šāva par manīm tīšu prāti Overpass mapē no ūdens uz heaven atdodot manu pozīciju prom 2 pretiniekiem ,kas tajā brīdi nāca. Mauglis tā vietā ,lai noslayojotu vai arī pateiktu viņam tā nedarīt izlikās ,ka neredz neskaitoties ,ka viņam teicu ,kas notika un kurš ,bet pēc tā vēl projām neko neizdarīja lietas labā. Artišoks man kaut ko teicis bija un es viņam uzdirsu virsū ,saņēmu no Maugli mute (labi, pieņemu pareizs lēmums šinī brīdī) Rakstīju admin čatā Mauglim ,lai soda Artišoku , Fudy uzreiz jaucās kaut ko man brīdinot ,ka es spamojot Adminiem un ,lai RAKSTU visā čatā to labāk ,bez jēgā iesaistot visus (http://prntscr.com/rlv6ld) (Fudy reku definīcija spamam - irrelevant or unsolicited messages sent over the Internet, ) sākumā viņš izkikoja ,bet es turpināju Mauglim rakstīt un tad sekoja bans. - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Overpass map 24.03.2020 Laiks - 14:25 apmēram.
 7. Tikko iegāju serverī , nav bans. Kāds lūdzu aiztaisa topiku ciet.
 8. Pēc 7iem , pirms 20:45 (precīzāk)
 9. 1. Jūsu niks - Seroxe 2. Serveris kurā saņemts bans - Pub 3. Admina niks kas jūs nobanoja - Nav uzrādīts 4. Izraksts no konsoles - Connected to 85.31.96.91:27016 Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. 5. Links uz jūsu banu - Nevaru tādu dabūt ,bet cik saprotu esmu ''Blocked?'' 6. DEMO - nezinu ,kuru tieši....
 10. swordfish ar savu viskiju 😜 nameiz t0nt0 ''Ventspils krānu ūdens'' ierēcos :DD
 11. Ja Tu nodziedāsi vienu dziesmiņu , es Tev piedošu. 🤣
 12. Rly :DDD? čubaks tīrs taču.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.