Jump to content

chupp1tz 😂👌 ♿

Member
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  38 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About chupp1tz 😂👌 ♿

 • Birthday February 27

Recent Profile Visitors

51 profile views
 1. Discordā jau ierakstīju, bet nolēmu ka forumā arī jaieposto. SMAC dod ĻOTI daudz false positive suspected cheating cilvēkiem ar lielāku ping, ja viņi spēlē ar AWP (nu vismaz cik es pamanīju). Nolēmu iepostot arī forumā priekš tiem, kuri discordā vēl nav ziņu redzējuši! Ar false ban problēmu nav.
 2. +rec stabils no manīm! pats ieteicu, lai piesakās, jo arēnā adminu daudz aktīvu nav!
 3. Atvainojos Baltinjai par nepatieso banu! Tas nebija tīšām un esmu jau unbanojis!

  Bija plānots nobanot citu spēlētāju kurš izmantoja čītus!

  Edited by chupp1tz 😂👌 ♿
 4. Varu apliecināt ka tika trakots caur sienu cits spelētājs par Hunteri nezinu, bet varu droši teikt ka adminiem vajag pievienot x-ray, lai varetu redzēt caur sienām vai notiek kkāda veica tracking.
 5. He said "why u losing" because when you saw that he's an admin, you started to play very bad, In forum chat you said that only one "noob" called you out. No. Just no. Everyone thought you were cheating so we asked admin to spectate you, again when he spectated you, you became awful. When he was done spectating you, you stood still in spawn and probably toggled something because right in that round you aimlocked and shaked your crosshair very badly and that's what gave you away.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.