Jump to content

$M4RTING [Mic OFF]

Member
 • Ieraksti

  4
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  57 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par $M4RTING [Mic OFF]

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Es nedomāju ka tu esi dievs, un man būtu jaklausa tavai prasībai beigt izmantot spēlei paredzētu funkciju "Mikrofons". Sevi šeit es varu personīgi aizstāvēt, jo tiešām kā augstāk minēja, csgo dod iespēju bloķēt cilvēku, kas būtu bijis daudz atrāk nekā likt !gag !mute, kā arī privātas sarakstes ir temp. that means man nav pierādijumu tavai leksikai. Un es domāju ka 16 gadīgiem bērniem Admin tiesības nevar dot, nejau tas ka varbūt viņš savos 16 ir sakarīgs, bet gan tas ka viņam ir iedotas parākas iespējas, un lielāks e-dick , kas nozīme ka viņš sajūt varas garšu, es personīgi būtu gatavs rakstīt sūdzību velreiz, tikkai tādēļ lai viņam noņem to ADMIN statusu.
 2. P.S.S - Viņš vel iemeta banu, arī nesapratu par ko, viņš kautkāds lēns jums te ir, iespējams iedeva banu par "Daunis?".
 3. 1. Norādi admina vai spēlētāja vārdu temata nosaukumā : Hunters 2. Situācijas apraksts: Pavisam vienkārši, sēžot serverī spēlejot 1v1 arēnu, ienāk čīteris, par ko visi ir salty, un runā mic ne tikkai par čīteris bet par visu kas vien notiek, pēc kā ienāk admins un sāk mutot visus kas runā pa mic, taj skaita arī mani, pēc kā es nesaprašānā uzrakstu čatā "Daunis?" jo bezsakarā uzliek muti man un vel 2-3 spēletājiem, pēc kā viņš sāk gudroties, un es pretī (Un nesāciet ar to ka tev nevajadzēja tur aizskart adminu vai tā un tā, jo jebkurš par nepatiesu mute, lietojot mic būtu ļoti salty). Pēc kā pargājam privatajās sarakstēs risināt mūsu konfliktu , pie kā viss atrisinājas ar to ka Hunters aka Admins, nemāk lietot savas admin spējas, vēlak vel mani nosaucot par kropli, es nedomāju ka tik neadekvāts administrātors ir pieļaujams administrātors, tad labāk vismaz ārzemniekus par adminiem, nejau sīkos. 3. Demo / video ieraksts - Diemžēl nav, jo nespēju atrast viņu. P.S - Es uzskatu ka mute ir nepamatots, jo kapēc gan es neesmu tiesīgs lietot mic kas ir šīs spēles sastāvdaļa, un kapēc admins nevar sekot līdzi čatam, jo čatā atbildētu kāds kam nav mic, vai arī nerunā caur mic, par to ka ir čīteris, kā arī kapēc gan viņš neizskrien cauri arenam paspectojot kurš ir čīteris, jo bija pat acīmredzams ka cilvēks griežas 360° un liek galvas. (GOTV Arhīva ieraksti tiek dzēsti ik pēc 2 dienām, ja tev nav pierādījumu, tu to vari pieprasīt no mūsu demo ierakstu arhīva) 4. Iztiksim bez apvainojumiem un rupjībām, pretējā gadījumā sūdzība tiks slēgta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.