Jump to content

WizKhalifa*

Member
 • Ieraksti

  3
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  100 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par WizKhalifa*

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 23 gados tāds sasveicināšanas topiks - SŪDS sry par kritiku! Sveiks lai veicas GL&HF!
 2. Kur var iegadaties VIP šeit?

 3. Yoo, Tu esi no kurienes?

 4. Da pirmkārt iegādājies steam cs un otrkārt izrubi hakus tad nebus anti-cheat bans! ban sadaļā, ja kāds neprasa tavu viedokli (banotais vai admins) nelien ar savām "gudrībām"
 5. Tātad mani sauc Madars. Man ir 22 gadi. Nodarbojos es ar atraktīvu strādāšanu katrā ziņā brīvā laika praktiski nav! Strādāju es UK bet dzīvoju Latvijā, pilsētā Liepāja! UK es strādāju fabrikā par dispečeri daudz darbs, liela nauda un maz brīvā laika, bet tas nenozīmē, ka nav hobiju! Viens no hobijiem patiesi brīvajā laikā ir braukāšana ar riteni, vai skeits! Vēl hobijs ir graffiti zīmēšana , spēļu spēlēšana un zāles kurīšana ? ? ? Par @Chill serveri uzzināju nejauši neta meklējot serveri kur uzspēlēt ar latviešiem. Un tā es arī uzzināju par šo serveri. Un nodomāju pievienoties @Chill Un te nu es esmu! CS 1.6 spēlēju vismaz, ka 8-10 gadus ar pauzēm, citreiz mazām, citreiz lielām. CS:GO sāku spēlēt gadu pēc spēles iznākšanas. Mans CS 1.6 InGame niks ir WizKhalifa*WEED , CS:GO es aizmirsu bet bus tads pats jo vēl neesmu nolādējis CS:GO steamā! Pati spēle ir bet lejupielādēts nav. ? Nu laikam arī ar to es savu postu nobeigšu. Lai Jums patīkama lasīšana. Ar cieņu visiem un @Chill Administrācijai - Madars // WizKhalifa*WEED
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.