Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Hunteris

CS:GO PUB Admin
 • Ieraksti

  103
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2
 • iChill

  276 [ Donate ]

Hunteris last won the day on October 28

Hunteris had the most liked content!

Biedra reputācija

8 Neutral

Informācija par Hunteris

 • Dzimšanas diena 04/14/2003

Spēļu niki

 • IG Niks
  Hunters

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chill.lv nākotnē ir plānots
 2. you can contact me, t0nto, zvede, mini, and anyone else who is admin in forum, but its easier to contact us through our discord - https://discord.gg/ahQJbK
 3. Ziemas riepas ir dārgas, bet sniegs ir dzeltens, pateicoties vietējiem, kas daudz
 4. anti, zinu tevi no cita servera, ļoti viegli uzvelcies, vecums, un kā tu te raksti, ka esi ļoti aktīvs serverī, nedomāju viss, neesmu pat tevi vel redzējis serverī, kaut gan neesmu bijis aktīvs tikai kādu nedēļu. EDIT: + pirmais posts forumā ir admina pieteikums :DDD
 5. cau, man arī patīk basītis, kkad vasarā varbūt varētu sazipāt.
 6. Hunteris

  Zvede@WH

  aizslēdzat šito bs, kad sagatavo normālus pierādījumus, nāc atpakaļ, tgd tev kkas liekas fishy, uzreiz visi admini viņu piesedz, un viņš cheato 100%
 7. 10 cilvēki ar botguniem piepilda visu mapi, ej kur gribi - mirsti.
 8. viņam bans jau expireoja, ja gribi, ej uzliec
 9. do you remember who banned you? cuz I cant find you in banlist. 😕
 10. Tu izlasiji ko es rakstiju? es viņu brīdinu, lai nespamo, viņš redz ka mēs specojam, ko vel viņam vajag? tu tik vienu un to pašu raksti, manu laikam pat līdz galam neizlasi.
 11. ir, es nezinu, kas tur nojucis. viņš minūtes laikā kādas 5 x uzraksta admin čatā, viņš gaida, ka mēs bez jebkādiem pierādījumiem insta ban dosim? + es viņam teicu, nomierinies, atsūti pierādījumus, ka viņš cheato, nobanosim. Bet viņš turpina spamot, + čatā redz, ka zvede iegāja specos, es biju vienā teama ar viņu, mēs jau specojam var teikt, kāpēc jāturpina spamot?
 12. Tu sāc rakstīt admin čatā "banojat hakeru", Es biju viņa teamaa, es nomiru, paskatijos viņu, viņš man likās clean, nu nekas fishy nebij, tu turpini spamot, es tev uzrakstiju nespamo admin čatā pirms es tevi nobanoju, tu turpini, es pasaku zvedem, ieej specos, ko tu most prbbly redzēji čatā, ka viņš iegāja specos, viņš speco, un tu tik turpini spamot admin čatu, banojat hakeri, tas nenotiek 1 sekundes laikā, mums ir jāskatās viņš kādu laiciņu, un tev nevajag spamot non stop, tāpēc arī saņēmi banu.
 13. Došu REC, jo: Serverī aktīvs Cik esmu spēlējis ar tevi, sakarīgs džeks Patīkami arī tas, ka nav slinkums kaut ko uzdrukāt forumā, piemēram - sasveicināšanās topiks bij labs.
 14. Hunteris

  chaw no Eddie

  kinda cringe, bet nu čau, un kāpēc tu krāj postus? jau plāno uz adminu?
 15. Hunteris

  hey no Zvede;)

  sup, vismaz beidzot sastopu kādu, kas arī basīti mauc xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.