Jump to content
Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
Vārda dienas:   
- ...

Hunteris

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  93 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About Hunteris

 • Birthday 04/14/2003

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hunteris

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  well m8, im admin if u didnt see, un tev ir jāklausa manām pavēlēm kaut vai uz brīdi, un nomuteot csā es nevaru, tad tu rakstīsi sūdzību, ka es neklausos, ka tu kādu nosūdzi čatā/voice čatā, un par tiem 16 gadiem, tu esi vienīgais, kas šeit sajuta varu, kā pateica, ka es esmu kļūdijies, tā tu esi tāds nazis palicis, es nevar. Man vienalga vai es esmu dievs, vai tavs tēvs, ja tu esi ienācis serverī spēlēt, kur es adminēju, vai kāds cits admins, tev ir jāklausa manām/citu adminu pavēlēm. Edit: tev pašam nav vairāk par sešpadsmit. 😄 🤦‍♂️
 2. Hunteris

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  I mean, es savu vainu te nesaskatu, ja es brīdinu lai beidz runāt, jo visi reizē bļauj, tad viņam ir jaizverās uz momentu kaut vai.
 3. Hunteris

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  Būšu pavisam tiešs, es jūs brīdināju 3x, teicu muteošu visu, lai gan angliski, bet teicu, ka muteošu visus kas neizvērsies, nomuteoj tevi, tu sāc spamot ka es esmu daunis utt, par to arī bans, worst admins n shit, uzreiz uzaicināji, un sāki man piesieties par to mute, kur es tev paskaidroju, ka es nevaru pateikt kurš runā par hakeri, un kurš ar draugu, es jūs warnoju, ja tu tajā brīdī nevari aizvērties, sēdi zem mute, to čīteri es nevarēju nobanot, jo viņam niks bij bugged, bet tad es atcerējos par komandu !admin kur var renameot čaļus, un tikai tad viņu nobanoju, well, maybe aizmāršība, bet nevarēju uz vietas izdomāt, kad tu man steama spamo, un visi serveri spamo, ka kāds cheato. Ja kāds par to mute nesaprata, visi vienkārši reizē kko bļāva. P.S. neatbildēju tik ātri, jo gatavojos Latviešu valodas eksāmenam. Edit: Gribu redzēt, kur es tevi par "kroplis" nosaucu. 😄 pat ja nosaucu, tas bij aizsviļoties, jo tu spamoji non stop steama, kamēr es runāju discorda, un cenšos izdomāt, kā nobanot čali kuram niks ir bugged. Tavs mute ir pamatots, jo es warnoju jūs, un tu runāji tajā brīdī.
 4. Hunteris

  konfektes

  Manuprāt Irvings ir čuvaks ar pašu labāko ballhandlingu visā NBA
 5. Hunteris

  maiznieksh no point mute un ban

  lets be honest, es lamājos par to, ka mēs agrāk bijām draugi, cjip, nu, spēļu draugi, spēlējam un ākstijāmies, bet tu dabujot admin, esi palicis par brašuli.
 6. Hunteris

  maiznieksh no point mute un ban

  smieklīgi, sanāk, ja es ieeju citas valsts serverī, es nevaru sarunāties? tu pat nezini ko tas nozīmē, un nomuteo viņus, un mēs beigās nelamājāmies, es tev prasiju, kāpēc tu nomuteo bez brīdinājuma, bet tu atbildēji; "man vienalga, te nav somu serveris" un tu mani nobanoji.
 7. 1. Norādi admina vai spēlētāja vārdu temata nosaukumā : maiznieksh 2. Situācijas apraksts: 2 somi savā starpā sarunājās, spēlēja spēli, izbaudija to, un maiznieks bez brīdinājuma uzmet abiem mute uz 1h, mēs ar 1 čali sarunājāmies par to, ka maiznieks bez iemesla nomuteo tos 2 čaļus, tad viņš prasija manu ranku, un lai es viņu nešauju, es to nedariju, bet pēc momenta, mani vienu, vai abus, nobanoja 3. Demo / video ieraksts am_nuke_ ... nu sapratāt. es nezinu kā iegūt šo demo šai mājaslapā. 04-13-19 13:02 Hunters
 8. Hunteris

  Hunteris admins?

  1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198870180168/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka. 3. Competitive pieredze: šobrīd esmu MGE (Master guardian elite) īpaši nespēlēju matchmaking priekš ranka, more like for fun ar draugiem. augstākais ranks ir bijis le, bet nu uzskatu, ka tam šobrīd nav nozīmes 4. Tavs Vecums: 15, var teikt 16, 14. aprīlī paliks 16. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Manuprāt esmu pelnijis admina tiesības, jo - Arēnā nav daudz adminu, un daži no tiem ir neaktīvi, pēc manām domām, es vēlos palīdzēt chill.lv community, jo bieži vien esmu sastapis čīterus, un nav adminu, kas viņus izbanotu, vai atpazītu viņu čītus.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.