Jump to content
Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
Vārda dienas:   
- ...

Hunteris

Member
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  49 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About Hunteris

 • Birthday 04/14/2003

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hunteris

  konfektes

  Manuprāt Irvings ir čuvaks ar pašu labāko ballhandlingu visā NBA
 2. Hunteris

  maiznieksh no point mute un ban

  lets be honest, es lamājos par to, ka mēs agrāk bijām draugi, cjip, nu, spēļu draugi, spēlējam un ākstijāmies, bet tu dabujot admin, esi palicis par brašuli.
 3. Hunteris

  maiznieksh no point mute un ban

  smieklīgi, sanāk, ja es ieeju citas valsts serverī, es nevaru sarunāties? tu pat nezini ko tas nozīmē, un nomuteo viņus, un mēs beigās nelamājāmies, es tev prasiju, kāpēc tu nomuteo bez brīdinājuma, bet tu atbildēji; "man vienalga, te nav somu serveris" un tu mani nobanoji.
 4. 1. Norādi admina vai spēlētāja vārdu temata nosaukumā : maiznieksh 2. Situācijas apraksts: 2 somi savā starpā sarunājās, spēlēja spēli, izbaudija to, un maiznieks bez brīdinājuma uzmet abiem mute uz 1h, mēs ar 1 čali sarunājāmies par to, ka maiznieks bez iemesla nomuteo tos 2 čaļus, tad viņš prasija manu ranku, un lai es viņu nešauju, es to nedariju, bet pēc momenta, mani vienu, vai abus, nobanoja 3. Demo / video ieraksts am_nuke_ ... nu sapratāt. es nezinu kā iegūt šo demo šai mājaslapā. 04-13-19 13:02 Hunters
 5. Hunteris

  Hunteris admins?

  1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198870180168/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka. 3. Competitive pieredze: šobrīd esmu MGE (Master guardian elite) īpaši nespēlēju matchmaking priekš ranka, more like for fun ar draugiem. augstākais ranks ir bijis le, bet nu uzskatu, ka tam šobrīd nav nozīmes 4. Tavs Vecums: 15, var teikt 16, 14. aprīlī paliks 16. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Manuprāt esmu pelnijis admina tiesības, jo - Arēnā nav daudz adminu, un daži no tiem ir neaktīvi, pēc manām domām, es vēlos palīdzēt chill.lv community, jo bieži vien esmu sastapis čīterus, un nav adminu, kas viņus izbanotu, vai atpazītu viņu čītus.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.