Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Hunteris

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  188
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  3
 • iChill

  304 [ Donate ]

Hunteris last won the day on March 7

Hunteris had the most liked content!

Biedra reputācija

26 Excellent

3 Sekotāji

Informācija par Hunteris

 • Dzimšanas diena 04/14/2003

Spēļu niki

 • IG Niks
  Hunters

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hunteris

  Čau no PoLo

  kāds sakars bardočokam? krievu žargons vārdam cimdu nodalījums. Pa tēmu, sup, žēl, ka raksti sasveicināšanos lai tikai aizpildītu prasību adminu pieteikumā. Bēdīgi.
 2. tikko ienāk serverī, admins, anti. nekas personīgs, uzturies varbūt te ilgāk un tad sāc domāt par adminu.
 3. nu ok, kads jau redzes
 4. ak ,vai tu tiešām esi tik slinks? tu viss ko esi pierakstījis ir, tavs niks, serveris un izraksts no konsoles. Esi redzējis to līniju ar sadaļām? tur ir banliste ja nepamanīji, un tur tu vari atrast - Kas tevi nobanoja, Par ko, un tad aprakstīt, kāpēc tev šķiet, ka viņš tevi aplami nobanoja.
 5. Hunteris

  papi bans

  nav pēc parauga. TC
 6. neizskatījās diži pēc čitiem. banable par šo momentu čist nevar, vajag more evidence ps hunters
 7. neņem vērā to tukšpauri. Viņš pats ir pametis serverus, un tagad bojā visiem gaisu šeit.
 8. Hunteris

  VIP bugs

  tak aizveries, tu tikai parādi savu "augsto" līmeni turpinot šeit visiem dirst, atvainojos par izteicienu, un bojāt dzīvi. Edit: diezgan pointless ir šo rakstīt, šobrīd strādājam pie tā, lai tā vairs nenotiktu, ir bijušas reizes, kad tā notiek, bet tai vairs nevajadzētu būt problēmai cik sapratu, varbūt vēl kādreiz sastapsies ar šo problēmu, bet tad vienkārši sazinies ar Mini.
 9. kurš pret? neviens, jo es čist nē .
 10. nesāc man piep..., ja pats nesaproti, ka tev nav jaizveido čats, gribi izteikties - vienā postā, gari, skaidri, un viss, tas, ka apraksta kads situaciju, nenozime ka ir uzreiz jabliež preti ar savu domu, banteam izlems.
 11. ATKĀRTOŠU - TE NAV ČATS. BEIDZIET ŠEIT SPAMOT.
 12. anti, pārāk daudz jūs sākat palikt, sky savāca savu draugu grupu uz serveri, un tgd visi domā, ka nu tik būs, admini visiem rokās. Pagaidām pietiek.
 13. Mēneša Adminitrātors: tonto 9/9 Mēneša Moderātors: 7/9 par ledinju, pārejie nav balsojuši! Mēneša admins : 7/9 par SkyStrike, 1/9 par kingofthetech, 1/9 par swordfish. Mēneša sliņķis : Mini 3/9, Hunters 1/9, Wyy 1/9, pārējie nebalsojuši! Mēneša rupeklis: Eddie 6/9, Hunters 1/9, Kucina 1/9, pārējie nebalsojuši. Mēneša pļāpa: BigDickKriccys 2/9, Stīvens 1/9, gastrīds 1/9, Skystrike 1/9, Pumpis 1/9 pārējie nebalsojuši! Mēneša geimeris: Swordfish 5/9, Kūciņa 1/9, Wolfie 1/9, pārējie nebalsojuši! Mēneša muļķis: Skystrike 2/9, Wyy 1/9, Hunters 1/9, Eddie 1/9, Seroxe 1/9, Kūciņa 1/9, pārējie nebalsojuši! Mēneša jaukumiņš: Ledinjs 1/9, Hunters 1/9, Zapstmaize 1/9, kriccy neskaitu, jo pats par sevi balsoja, pārējie nebalsojuši! Mēneša izpalīdzīgākais: Fudy 3/9, Hunters 1/9, Jameson 1/9, skystrike 1/9, pārējie nebalsojuši! Mēneša dāma: Mendija 2/9, Zapstsmaize 3/9, Hunters 1/9, Wyy 1/9, Ledinš 1/9, Kūciņa 1/9. Tātad ir noslēgušās nominācijas, par cik jau labi laiku stāv viņas, un netiek aiztiktas, pēc Ledinja iniciatīva izdomāju izskaitīt nominācijas, tālāk, lai rīkojas Ledinjs. Pieņemu, ka TC.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.