Jump to content

Hunteris

Member
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  170 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About Hunteris

 • Birthday 04/14/2003

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mapju papildinājums ir in works manuprāt, jo kā jau tu vari redzēt čatā, mini uzrakstija, ka papildinās mapes.
 2. piekrītu un arī nepiekrītu, piedod, neesmu es latviešu valodas stundā, kur man jāraksta perfekti, nerakstu arī neko oficiālu kur man būtu jāraksta nenormāli gramatiski pareizi, ja man par to aizrādīs vadība, tad arī rakstīšu gramatiski pareizi, šobrīd neiespringstu, automātiski kko rakstu .
 3. ko tu tagad izdomā? izlasi noteikumus, niki nevar būt ļoti līdzīgi vai pat vienādi, bridinajums/kick/ban 1h, izdariju to ko noteikumi nosaka, tu pats viņus izdomaji, taka kluse.
 4. pilnīgi nepamatots? tu izdomā noteikumu "nikam jabut orginalam" or something in those lines, viniem 2viem bij niks caw, paprasiju lai nomaina, dirsa man virsu, kads tev nepamatots bans.
 5. Vajadzētu kādu saziņu, starp adminiem un playeriem, playeri var rakstīt team chata adminiem ar "@dada" tas jau ir, jā, bet admini viņiem var atbildēt tikai čatā, un šodien man uzrakstija, ka caw cheato, un tiklīdz es atbildēju, čalis pamanija, pastaveja afk apos, un bij pilnīgs bots pēkšņi.
 6. Šeit pat mājaslapā kādu laiku bij noteikumi, kur bij noteikums, ka nikam ir jābūt unikālam un orģinālam, man bij vienalga kurš no jums viņu ir uzlicis, es abiem pateicu, mainat nost, tu vispāŗ man kko dirst virsū par to sāki, jūs kādu laiciņu nevarējāt nomainīt nikus, so, bans. nav jau permanent bans, izcietīsi. +raksti sūdzības tur kur tu viņas domā rakstīt, nedaudz zemāk bij "chill.lv public server" un tur varēji par mani sūdzēties. ne te. EDIT: Tavs draugs vispār, kad es tevi nobanoju, mani par dauni nosauca. so viņš vispār var neraudāt.
 7. Par cik meteorīts vairāku dienu laikā nav ielicis pierādījumus ar taviem hakiem, unbanošu tevi. ja neesi jau unbanots 😄
 8. Hunteris

  kapec?

  situācija sekojoša, pateica info par savu komandas biedru.
 9. +rec sakarīgs jaunēklis, diezgan bieži tevi redzu, gan pubā, gan arēnā, so aktīvs, labi šauj, domā ar galvu nevis pēcpusi. 😄 gl&hf
 10. csaya teicu "false reports = 2hr ban" jo mums tas viss discorda spamojas
 11. m8, chupitis man saka "seroxe saka lai ungagoju" es saku ne "vins saka, ka tu false gagoji vinu" tu sudzies par mani, tas nebij tikai par xd, tas bij par to, ka tev raksta, mes esam 3v2, only a, tu raksti ne ne ne, provoce. gags, jesus christ, es tev neliedzu iespeju runat ar savu team, gagu iedevu lai tu nerakstitu tadu meslu talak, tu pectam raudi kko chupitim, ka ble es sudu esmu izdarijis, un tas ir false reports.
 12. izbano bez iemesla, huh, buddy, tu mani provocē, ar saviem tekstiņiem "ez" kā kko nopietnu tev uzraksta "nē" utt, nogagoju, tad tu reporto mani par false gag, teicu, false reporti tiks banoti uz 2h, spamoju ilgi.
 13. Hunteris

  UNBAN PLZ

  unbanned, tc.
 14. Hunteris

  UNBAN PLZ

  first of all, nepareizaja vieta posts, 2nd of all, man šeit vajdzēs čupīti kas apliecinās, kā tu vnk followo man caur sienai, es aizshiftoju pie tas sienas, stāvu, tu man iepies, lkm kājā, es paeju uz atpakaļu, tava lode man gar sānu nolido, es eju uz site pusi, starp citu, viss notika shiftā, es eju uz site pusi, tu vnk turpini man followot, netrāpiji 2 lodes, kuras man gar muguru nolidoja, es aizeju uz site, stāvu mierīgs, tu man ķeblī iepis.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.