Jump to content

huliganka``

Member
 • Ieraksti

  10
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  111 [ Donate ]

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par huliganka``

 • Dzimšanas diena 01/27/1998

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OOOooo Liepājnieks! 22.gadi, bet raksta ar bold katru tekstu, rodas jautājums : Vai tev uzmanības trūkums? Pirmais uzskats pēc bezjēdzīga posta "Unbanned" topicā, kad īsti "ok" neesi. Nezinu vai melo mums vai nē par saviem gadiem, bet esi sveicināts iekš @chill.lv
 2. Beztēmā ko iedirst ienāci ? Steam cs man ir jau 5-6 gadus un spēlēju ar viņu. Dirsi ko pa hakiem ? Ar hakiem nespēlēju kā to darat jūs mazie balodīši. Un ja nu kas man vienmēr ieslēgts anticheat, jo es fastcup spēlēju un neslēdzu viņu ārā, tie kas spēlē jauno fc tie sapratīs.
 3. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Anti-Cheat [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'SpeedRun Detected' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:91421257' [AMXBans] Your IP: '78.84.120.235' [AMXBans] =============================================== DEMO BANS
 4. Nekas tur tāds nemaz nebija, pārmetu par to ka mapi nomainīja bez votes uz savu galvu.
 5. Kāds samazināt bana laiku, te acc off un tīrs unbans. Neprot darboties ar acc, tad labāk, kad viņš viņam nav.
 6. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: larkee- [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'atputies' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:91421257' [AMXBans] Your IP: '87.110.50.62' [AMXBans] =============================================== Demo Bans Nezinu kas šis par pokemonu, bet bans nav atbilstošs standartiem un admins maina mapes bez votes. Incidents sākās, kad admins sāka mainīt mapes bez votes pēc savas izvēles. Šādus adminus jums nevajag komūnā, šim prātiņš nav.
 7. Varēja jau kaut ko jaunu, jo kā pētu csgo mājaslapā, kura reklamējas lejā banneri ir tāds pats skins.
 8. Manuprāt par sodu piešķiršanu jums ir jāvienojas (Administrācija), mans pienākums ir ziņot jūsu pienākums ir darīt.
 9. 1. Apstrīdams gags, kuru vēlos apstrīdēt. 2. https://failiem.lv/u/a736jkm9 Demo skatīt uz beigām, tur būs redzams pārkāpums. Ieskats: huliganka`` : nav ko kikot noob ADMIN Faze MauGlI: Has gagged huliganka`` from speaking for 10 minutes! (say / say_team / voicecomm) Voice nebija, jo nebijām vienā komandā un no tā jēgas nekādas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.