Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

aimbatten

CS:GO PUB Admin
 • Ieraksti

  47
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  4
 • iChill

  154 [ Donate ]

aimbatten last won the day on October 7

aimbatten had the most liked content!

Biedra reputācija

8 Neutral

Informācija par aimbatten

 • Dzimšanas diena 15/03/2001

Spēļu niki

 • IG Niks
  aimbatten

Nesenie profila apmeklētāji

282 profila skatījumi
 1. aimbatten

  :(

  Viņš par demo neatbild, administratori gan. Vismaz tā kādu laiku te ir bijis, nezinu, vai ir izmaiņas.
 2. Cik es sapratu no šīs situācijas: 1. Reportotie čīteri tika nobanoti, kaut vēlāk, nekā mūsu DĀRGAIS ciemiņš ir vēlējies. Šo var saprast ļoti vienkārši - adminiem arī ir dzīve, nevis tikai CS. Ir jāmācās, ir jāpalīdz vecākiem, dažiem ir jāaudzina bērni un jālolo savas mīļotās. Aizrādījums par moderātora kavējumu bija neapdomāts, ja vien neesi no-liferis. 2. Tu patiešām domā, ka moderātoriem, piedod, bet piš cik tev ir ELO faceitā un nospēlēto gadu? Es arī neesmu tas jaunākais spēlētājs, 9 gadi pavadīti kā ne kā, bet uz aci nevienu nebanoju. Katru mīļu reizi, cauri visiem bešiem ielienu spektatoros un sekoju līdzi aizdomās turamajam. Ko gribēju pateikt - neviens tevi neklausīs uz vārda, kas tu esi, vecīt? 3. Manuprāt, bans, kas tika likts uz tavu pusi patiešām bija patiess. Pārāk daudz atļaujies uz moderātoru/adminu pusi, pie tam, tev bija uzlikts mute un gags, bet tu turpināji visas savas neinteresējošās lietas rakstīt administrātoru čatā. Par to vien var banu iedot, kā "mute appiešanu", vismaz tā bija cs 1.6. Bans par spam? - Jā. P.S Večukiņ, nevajag labot citus, ja pašam ar gramatiku nekas nav ne tuvu ideāli.. tev daži teikumi pat bija stiliski nepareizi. +rep hunter!
 3. Es varētu mēģināt turnīrus šaut gaisā. Nav nemaz tik sarežģīti no mana skatapunkta. Jāuztaisa tabula internetā, Jāseko līdzi spēļu rezultātiem, ko var izdarīt tīri vienkārši - palūgt katrai komandai atsūtīt screenshotu pēc spēles, Jāizved pāris komandas tālāk, Jāiedod balvas (šīs būs Mini iespēju robežās) un done. Ļoti patīk tas, ka ģēlas sāk kustēties uz priekšu! Malači!!
 4. Tu esi puisis, bet raksti kā 12 gadīga meitenīte. Došu Anti, par daudz adminu jau.
 5. Čau, mani mazie! 1) Izņemt ārā ''death camera'' un pievienot ''ADMIN ESP'', kas strādās, kad administrators ieies spectate mode. 2) Kaut kādā ziņā optimizēt šos te skinus serverī, viņi diez gan rij fps spēlē.. 2.1 Izveidot kaut kādas skin pakas spēlētājiem, balstoties uz to rankiem.. - SILVER / Safari Mesh, lētie skini, - GOLD NOVAS / Jau kaut kas labāks, krutāks, bet pēc izskata ne ļoti.. - MASTER GUARDIAN / Jau kaut kas stilīgs, bet ne viss tas labākais nu un tādā garā.. Drīz būs kaut kas vēl, šodien ''dumalka'' nestrādā kā vajag
 6. lieku rec. Vajag adminus 1v1 arēnā, pat ļoti.. btw, man liekas, ka es ar tevi kopā biju spēlējis minecraftu dga serverī savos laikos.. man nickname bija "jan4uxx"
 7. Ko tu izdomāsi? IP, steamID nomainīsi, dabūsi perm banu par "AKTĪVS", pēc kā sēdēsi malā un kuli kasīsi? 🤣 Par tēmu.. arī gaidu demo, gribu paskatīties ko nu šis tur pamanīja..
 8. aimbatten

  public mape

  ATRODAT DE_TUSCAN UN IELIEKAT IEKŠĀ!!
 9. aimbatten

  public mape

  MEKLĒJAT DE_TUSCAN!! JA IELIKSIET, SĀKŠU DRAUDZĒTIES AR KAZAKU.
 10. +rec.. patīkami komunicēt, kruts puišels.
 11. Nu čau, atkarīgais ķēm! (neuztver nopietni😂) Lai veicas serverī, wish you a good mental health in our community.
 12. bruv, I'll stay on ANTI position cuz you aint ready for this. You need to play a bit longer, get some skills, reputation n shit. + you need to have a good contact to some admins too.
 13. Nu gan jūs aktīvi.. kā jau nedēļu neesmu tevi redzējis serverī. Edzza arī ienāk serverī, paspēlē 10min un iziet ārā. Par tēmu - REC, esmu tevi redzējis iekš spēles, bet tomēr es palieku pie sava: manuprāt, esam par daudz adminu pubā. Ja Tev uzliktu acc 1v1 arēnā, kur adminu tiešām ir maz, būtu ideāli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.