Jump to content

aimbatten

Member
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • iChill

  115 [ Donate ]

aimbatten last won the day on September 22

aimbatten had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About aimbatten

 • Birthday 03/15/2001

Spēļu niki

 • IG Niks
  aimbatten

Recent Profile Visitors

141 profile views
 1. večukiņ, ja tu patiešām esi foxxys, tad bez vārdu runas.
 2. Čau, lasītāj! Mēs (aimbatten1337, gamora jeb esix, main) esam izdomājuši izveidot ko līdzīgu klanam, bet faceit sfērā. Ar prieku aizstāvēsim arī chill.lv projektu. Ja kāds vēlās pieteikties un spēlēt ar mums vakarpusē, droši piesakās! Anketa. Vārds: Vecums: Nickname + steam link : Kāds būtu tavs devums spēlē? :
 3. REC no manis. Pieteikums man nepatīk, bet spēlē esmu tevi redzējis. Nešauj nemaz tik slikti, smadzenes arī kaut cik strādā. Nevajadzētu rasties problēmām.
 4. Es arī esmu og, bet kkā izvairos no "huiņas" tvarīšanas serverī.. Ja runā par tēmu, tad, man kaut kā gribētos, lai Meteorīts pazūd no šī komuna. Nevienam nepatīk cilvēki, kas apmāna un apzog. (aimbatten, nevis aimers)
 5. Sveiki! Man spēlētājs ''Aimers'' palūdza, lai izveidoju šo topiku, tik pa cik viņš pats to neprot. Tātad. Meteorītam vajadzēja acc, kuru viņš grasījās pirkt par 15eur, aimers viņam iedeva paroli, tik pa cik meteorīts ir administrātors un naivi uzticējās. Kad meteorīts iekļuva ''acc'', tika nomainīts e-mail, parole utt. Pēc kā es viņam iedevu savu bankas kontu, kurā nauda nav ienākusi līdz pat šai baltai dienai. PROOF: 1) https://prnt.sc/p9edj9 2) https://prnt.sc/p9edsw 3) https://prnt.sc/p9ee52 4) https://prnt.sc/p9eefs Tālāk jau izlemjat paši, vai jums ir vajadzīgs tāds ''stilīgs'' moderātors.
 6. Sen jau atklausīta 😂
 7. muti turi, still pēc tās katkas neviens no mums negrib ar tevi spēlēt. Tev ir 21 gads, ja nemaldos, bet uzvedies kā mazs bērns. Izdzēs cs go un neatgriesies.
 8. Sāksim jau ar to, ka neviens nerakstīs atbildes uz komentāriem. Spriežu pēc sekojošā: 1) Ļoti pašvaki ar gramatiku, pareizrakstību. 2) Vecums ļoti bieži (mēdz būt izņēmumi) uzreiz saka visu priekšā. Ir ļoti maz 14-15 gadīgu puišeļu, kas ir adekvāti. 3) Kā tu vari zināt šajā serverī dotās moderātoru komandas, ja nekad, nekur neesi adminējis? 4) Nu es vienmer esmu spelejis nevienu modu nesu redzejis tik bieži iekša tapēc es megināšu vismaz 2h dienā pavadīt jusu serveri.UN NEBUŠU TĀDS KA CITI ADMINI kuri ienak vienreiz mēnesi serverī - Pēc šī, tevis teiktā, teikuma es esmu ļoti negatīvi nostājies attiecībā pret Tevi. Neviens cilvēks, kas tikko ir piereģistrējies forumā un uzreiz skrienošs pēc statusa nesāks nomelnot sev pavisam nepazīstamus moderātorus.
 9. Vienozīmīgi anti. Nekāda uzticība pret šo spēlētāju nav.. + vecums.
 10. aimbatten

  Čau :)

  Nu čau! Baigi maz ko uzrakstīji. Šaubos, ka tevi dzīvē sauc "Fudy" 😅😉
 11. Čau 100 gadus neredzētais sūdagabal(bez obid), tiksimies spēlē 😂😂
 12. Es esmu pabeidzis 12 klases, iestājos medicīniskajā.. 😂
 13. žēl, ka ir sākušās mācibas. Nevaru sagaitīt, kad varēšu ieiet serverī un ietestēt jaunumus! Negribi vēl uztaisīt chill.lv DM (only HS) serveri? Ideāls paraugs - BrutalX.
 14. Jau stāv abos cs go serveros. Vienkārši topic nav aizvērts.
 15. Nezinu.. vārdu krājums it kā ir, smadzenes arī. Būšu PAR! tikai tad, ja apsolīsi nebastot latviešu valodas stundas un pamatīgi piestrādāsi pie gramatikas. Varētu uztaisīt izņēmumu, saistībā ar vecumu. Pēc pieteikuma it kā adekvāts, ne? Minī.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.