Jump to content

h34t

Member
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • iChill

  57 [ Donate ]

h34t last won the day on March 5

h34t had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. h34t

  Mani darbi photoshop

  iquisition un hybdrid uzrakstat kas jums patik, kadas krasas patik, ko jus labprat redzetu savā avatārā, lai es zinu ko jums taisit, savādāk bez nekā nekas sakarīgs nesanāk.
 2. h34t

  Mūzika #1 Sējums

  Скриптонит - В аду сегодня жарко
 3. h34t

  CW

  Ko sakat, varētu izveidot divas CHILL simboliskas komandas un kādu dienu uzspēlēt CW 5x5, pāris kartes? Vai arī atceros savā laikā bija dažādi turnīri untt... var vairākas komandas 2x2, 3x3 un izveidot kādu turnīru. Kas attiecas uz serveri vai serveriem es nosponsorēšu 😉 Tātad vienkārši savākties 10 cilvēki no CHILL un uzraut CW kā vecajos laikos, vai izveidot kādu turnīru 2x2 vai 3x3 ?
 4. h34t

  Mani darbi photoshop

  Ok centīšos, tieši logo vai parakstu? un ja logo ko tur ierakstīt, ja paraksti ko tur ierakstīt? Kko saistītu ar CS tematiku?
 5. h34t

  Mani darbi photoshop

  Logo
 6. h34t

  Mani darbi photoshop

  Tikai priekš foruma logo pasakat izmerus pixels x pixels, tad arī sanāk, ka pats CHILL logo ir nepieciešams, kuru tad varēs arī likt gan t-kreklos, forumā untt. 😉 Pamēģināšu. Un kādu tekstu vēlaties, CHILL.LV vai WWW.CHILL.LV vai kādu papildus sloganu var izdomāt untt ?
 7. h34t

  Mani darbi photoshop

  ok uztaisisu
 8. h34t

  Mani darbi photoshop

  Varu uztaisit kadam sigu ja velas 😉
 9. h34t

  Mani darbi photoshop

  Manejie photoshop darbi 😉
 10. h34t

  Čau visiem

  😄 Jautrisi. Vel es aizraujos ar photoshop, seit paris mani darbi.
 11. h34t

  Hey , no named.

  čau!
 12. h34t

  Čau visiem

  Čau visiem, beidzot pēc vairāk kā padsmit gadu pārtraukuma nolēmu atsākt spēlēt Counter Strike 1.6 un atradu aktīvu komūnu CHILL, kur labprāt pievienoties 🙂 Spēlēju gan 1.6, gan GO. 1. In-game niks : h34t 2. Vecums, nodarbošanās: 27 gadi, dienēju policijā jau 7to gadu 😉 ikdienā dzīvoju ģimenes dzīvi, brīvajā laikā nodarbojos ar sportu (eju uz stadionu, skrienu, pievelkos untt) un pelēkajos vakaros esmu diezgan liels videospēļu fans, kā meitene smejas, gan dīvē gan datorspēlēs ar glocku skraidi 🙂 Paldies par uzmanību, visu cieņu jums, veiksmi un tiksimies spēļu serveros 🙂
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.