Jump to content

h34t

Member
 • Ieraksti

  26
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  168 [ Donate ]

h34t last won the day on March 5 2019

h34t had the most liked content!

Biedra reputācija

6 Neutral

Informācija par h34t

Nesenie profila apmeklētāji

801 profila skatījumi
 1. Nu kā tur beigās būs?
 2. 1. Links to my steam profile: https://steamcommunity.com/id/h34t777/ Čau veči, Arena CS:GO serverī čīteri un muļķību runātāji pa mikrofonu jau kļūst nekontrolējami. Nekad nebija man domas adminēt vai pieteikties uz kādu no privelēģijām, bet brīžiem jau vairs nav izturams uz to skatīties. Par cik bieži spēlēju CS:GO arena CHILL serverī, ja mani iemācīsiet adminēt, tad varu Jums palīdzēt serverī uzturēt kārtību. Ar cieņu, Artūrs ?
 3. Daudz, daudz labāk nekā bija ?
 4. Apsveicu!!! Man liels prieks!! ???
 5. h34t

  vs kick 7x7

  Veči es ar temperatūru nokritu, rīt nevarēšu. Sorry
 6. kas noticies ar CSDM serveri? ?
 7. h34t

  vs kick 7x7

  Darbā samainījos, ja ņemsiet komandā spēlēšu!
 8. h34t

  vs kick 7x7

  Kāds vispār ir man sakaras ar to, ka tu uz šo visu skaties ar skepsi? Takā ja edito savu postu, tad izdzēs manu nicku, ar kuru tavam postam nav nekāda sakara. Ps. Kad būs team's gatavs, pāris stundas pirms mača savācaties savā serverī, nozīmējat komandas kapteini, kurš organizēs spēli, savācaties teamspeak, atrunājat taktiku, kā spēlēsiet, uzbruksiet, aizsargāsieties, visas nianses untt., kā arī piereizes iesildieties ? Ļoti, ļoti žēl, ka man tieši šajā datumā darbs ?
 9. h34t

  CW

  Piekrītu, tā arī tiktu iesaistīts vairāk tieši CHILL kolektīvs ?
 10. h34t

  vs kick 7x7

  7.aprīlī man darba diena, nevaru ?
 11. h34t

  mazās mapes

  Jā apritē var nelikt, bet gan admins pēc nepieciešamības var uzlikt vote, ja ir galīgi maz cilvēku, kā piemēram 1x1 vai 2x2.
 12. h34t

  mazās mapes

  Čau, bieži vien sanāk tā, kad serverī mēs esam 1x1,2x2, 3x3, 4x4 - maz cilvēki, kā rezultātā kāpēc neielikt apritē tādas kartes kā: Aim_headshot, awp_india, aim_ak_colt, aim_awp, aim_aztec, aim_dgl, u.c šāda tipa mapes. Ko sakat? Manuprāt daudz ērtāk nekā spēlēt dd2, kaut viņš ir uz pusi aiztaisīts, tāpat cilvēki sēž bāzēs, aiz kastēm, aiz stūriem untt pie maza cilvēku skaita spēle šādās kartēs būtu dinamiskāka ? Bildes ieskatam ?
 13. h34t

  CW

  Nu ko, tad gaidam kad chill vadība noorganizēs ?
 14. iquisition un hybdrid uzrakstat kas jums patik, kadas krasas patik, ko jus labprat redzetu savā avatārā, lai es zinu ko jums taisit, savādāk bez nekā nekas sakarīgs nesanāk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.