Jump to content

slez

Member
 • Ieraksti

  11
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  97 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par slez

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1) https://www.youtube.com/watch?v=0oZDQ2GvsHA 2) jo man draugi iet uz hypertown, es neeju jo nauda nebija biletei :D. Labrat ar draugiem pa chillotu.
 2. Esmu nolemis pieteikties par adminu Chill.lv pub serveri 1. Esmu Admins chill.lv 1v1 serveri un uzragu to 2. es nesisu atbildibu par serveri (tapat ka es to daru 1v1 arenas serveri) 3. man var uzticeties un es nesmu nekad pievilis chill.lv moderatorus (piedodiet par tekstu bez garumzimem)
 3. +REC go we need help in arena!
 4. slez

  Hunteris admins?

  +REC go arenai vajag adminus kas palidz ja godigi! :D
 5. slez

  Admina Pieteikums!

  Paldies! :D. Pats ja goīgi pieteicos adminam dēļ čīteriem ,jo ikreiz kad es ieju arēnā es ieraugu Free to play spēlētājus kuri čīto. parasi man jau pēc piecām minūtēm negribas spēlēt un es leavoju man tas galīgi nepatīk. Tāpēc es izdomāju kapēc lai gan es neuzrakstīt Admina Pieteikumu?.
 6. slez

  Admina Pieteikums

  da Nu nee netur iemetu adminu pieteikumu :DDD piedodied gribeeju likt cs go arena chill.lv
 7. 1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198400328200/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka. 3. Competitive pieredze: Spēlēju CS:GO Kādu ilgu laiku ir augstākais ranks bijis MGE, bet pašlaik esmu Nova 3, Jo biju spēlējis MM ar draugiem kuriem ir zemi ranki un pats dēļ tā esmu Derankojies. 4. Tavs Vecums: 15 Gadi (Vārds: Maikls) Nākošgad Februāri paliks 16. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Esmu Spēlētājs kurš vēlas palīdzēt Chill.lv spēlētājiem, kas atrodas iekš arēnas servera. vēlējos pieteikties pilnai paketei, jo bieži vien esmu saskāries ar čīteriem Ir pieredze citos Britu serveros kuros arī esmu bijis admina (uzrauga) Lomā
 8. 1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198400328200/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka. 3. Competitive pieredze: Spēlēju CS:GO Kādu ilgu laiku ir augstākais ranks bijis MGE, bet pašlaik esmu Nova 3, Jo biju spēlējis MM ar draugiem kuriem ir zemi ranki un pats dēļ tā esmu Derankojies. 4. Tavs Vecums: 15 Gadi (Vārds: Maikls) Nākošgad Februāri paliks 16. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Esmu Spēlētājs kurš vēlas palīdzēt Chill.lv spēlētājiem, kas atrodas iekš arēnas servera. vēlējos pieteikties pilnai paketei, jo bieži vien esmu saskāries ar čīteriem Ir pieredze citos Latviešu serveros kuros arī esmu bijis admina (uzrauga) Lomā
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.