Jump to content

SleZ

Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  76 [ Donate ]

Everything posted by SleZ

 1. Esmu nolemis pieteikties par adminu Chill.lv pub serveri 1. Esmu Admins chill.lv 1v1 serveri un uzragu to 2. es nesisu atbildibu par serveri (tapat ka es to daru 1v1 arenas serveri) 3. man var uzticeties un es nesmu nekad pievilis chill.lv moderatorus (piedodiet par tekstu bez garumzimem)
 2. +REC go arenai vajag adminus kas palidz ja godigi! :D
 3. Paldies! :D. Pats ja goīgi pieteicos adminam dēļ čīteriem ,jo ikreiz kad es ieju arēnā es ieraugu Free to play spēlētājus kuri čīto. parasi man jau pēc piecām minūtēm negribas spēlēt un es leavoju man tas galīgi nepatīk. Tāpēc es izdomāju kapēc lai gan es neuzrakstīt Admina Pieteikumu?.
 4. da Nu nee netur iemetu adminu pieteikumu :DDD piedodied gribeeju likt cs go arena chill.lv
 5. 1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198400328200/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka. 3. Competitive pieredze: Spēlēju CS:GO Kādu ilgu laiku ir augstākais ranks bijis MGE, bet pašlaik esmu Nova 3, Jo biju spēlējis MM ar draugiem kuriem ir zemi ranki un pats dēļ tā esmu Derankojies. 4. Tavs Vecums: 15 Gadi (Vārds: Maikls) Nākošgad Februāri paliks 16. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Esmu Spēlētājs kurš vēlas palīdzēt Chill.lv spēlētājiem, kas atrodas iekš arēnas servera. vēlējos pieteikties pilnai paketei, jo bieži vien esmu saskāries ar čīteriem Ir pieredze citos Britu serveros kuros arī esmu bijis admina (uzrauga) Lomā
 6. 1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198400328200/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka. 3. Competitive pieredze: Spēlēju CS:GO Kādu ilgu laiku ir augstākais ranks bijis MGE, bet pašlaik esmu Nova 3, Jo biju spēlējis MM ar draugiem kuriem ir zemi ranki un pats dēļ tā esmu Derankojies. 4. Tavs Vecums: 15 Gadi (Vārds: Maikls) Nākošgad Februāri paliks 16. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Esmu Spēlētājs kurš vēlas palīdzēt Chill.lv spēlētājiem, kas atrodas iekš arēnas servera. vēlējos pieteikties pilnai paketei, jo bieži vien esmu saskāries ar čīteriem Ir pieredze citos Latviešu serveros kuros arī esmu bijis admina (uzrauga) Lomā
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.