Jump to content

3ls atkal spēlē

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  18 [ Donate ]

Everything posted by 3ls atkal spēlē

 1. Ja vienreiz izkikotu tad neko, pievērtu acis bet man tur kādas 3x sanāca. Sirds man sasāpējās.
 2. piedod, nesapratu =] pisiķ pa faktam ?! kādi fakti, tas ka Tev nepatīk ka es Tevi nošāvu doubl dakā ? tava probļema =]
 3. situācija - normāli spēlēju cs/kā nu māku / pašaudos un tad bam bam : spēlē talāk un atkal : spēlē tālāķ un = > un tad atkal "Kicked by Console Kicked" ja reiz, nepatīk doubl duck, tad vajag aizliegt to, nevis šitā te čakarēties. Jo citiem adminiem problēma ar to nebija. skumji ka aspewijam švaki nervi, vairak zeļonij marku vajag iebuhāt - nekas ka Tu esi ma*ka krievs, vai s*ka latiš, galvenais ir piedzeties =] savu sirds sapīti esmu izteicis, ceru ka viņu nopērsiet un nu tad paldies par laiku, došos iekarot nākamo projektu =]
 4. To team balanc derētu piečinīt,un vēl atkal var redzēt pretinieku komandu būdams miris.
 5. Tuscana T`s komandai ar spawniem nav riktīgi ka pilns serveris 😞 slayo,mirstu,man sāp.
 6. dēļ ienākumiem nevajag aizbiedēt tautu un pataisīt par kaut kādu p0k3 serveri. var VIP ieviest, ar citām ekstrām, naudu vairāk, vai bruņas dāvanā, /me funkciju, bet ne +hp..
 7. tādā gadījumā vajag anulēt to, ka mirušie redz pretinieku komandu, tobiš, tiek stāstīts kur kas atrodas. itkā pozitīvi, bet lavoties klusām reizēm traucē skaņa ka kkas tiek pacelts, savi +&- un vēl, raunda beigās, ka izmetas votemaps, un ekrāns paliek melns. Diezgan kretīniska padarīšana, nevar uzilkt standarta variantu, ka ekrāns nepaliek melns ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.