Jump to content

maizniek's

Member
 • Ieraksti

  9
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  49 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par maizniek's

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Neko neteloju , vienkarsi negribeju lai lamajies. Ja bijam ingame draugi, lai nav stridi es nemu vainu un miers .
 2. Es tevi nobanoju, jo tu man lamajies virsū cik sllikts admins un vel tev 3 reizes aizradiju lai vienkars neruna ar manim un kaut tie vardi nav slikti ko tie somi teica tas nenozime ka vini var blaut to mic. Un vienu mapi ieprieks loti neadekvāti lamājies, kas ari bija iemesls kapec tevi nobanoju. EDIT: Es jau tevi nenobanoju perm. es tevi nobanoju tikai 1h40min kas nav daudz ko tu izdariji.
 3. Tu nu gan esi smiekligs, es jums abiem teicu lai beidzat stridēties un kad AM serveris nav vieta kur strīdēties.Un peksni jūs abi man sakat dirst virsu cik sudigs admins. Tevi bridinaju kadas 3 reizes, bet taka berndarznieks turpinaji man lamaties virsu. Man tas viss apnika un nobanoju tevi uz 100 min. Saprotu kad bans nav istais veids ka šo situaciju risinat, tapec atvainojs ka nobanoju vajadzeja mutot, bet nu mani ari nokaitinaja tas ka man dirs virsu bezjega . ps. Es tos somus nomutoju uz 60 min, pasi vainigi ka bļaustas " perkele" "perkele" "hele" un vel kko citu. Man manuprat liekas ka nav jabridina par to.Un jus mierigi nesarunajaties jus tur vel lamajaties itīpasi tu hunter.
 4. Nemaku spelet 1.6 bet ja gribat ņemat mani tad naksu ar prieku
 5. maizniek's

  mazās mapes

  Nav slikta ideja, bet negribētos redzēt tās "AWP" mapes.
 6. Patīk tas chill logo, vienīgais to zilo chill uztaisit varbūt vairāk gaišāku un tur kur rakstīts "CHILL.LV" to 'H' uztaisīt kā normālu 'H' jo atri izlasot nevares saprast manuprāt.
 7. Sveiki! Gan jau mani nebusiet redzējuši forum, pub, vai citur, bet es ļoti bieži spēlēju AM serveri. Un redzeju kad neviens admins bieži nav on tapec domāju vaidzētu pamēģināt pieteikties. 1. Links uz tavu steam profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198822782548/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka]: Kick standarta admina paka 3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.] Competetive īsti nespēlēju, bet vairāk spēleju comunity. Surf, AM, Bhop e.t.c. .Rank gl1 4. Tavs Vecums; Domāju ka vecums nav šķērslis adminēšanai bet, gadi 14 . 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības; Pirmkārt kā jau teicu AM serveros nav daudz admini kas bieži spēle (vismaz es tā redzu) un es manuprāt ļoti bieži kapāju. Otrkārt kā admins admins nebaidos no spēlētājiem, serverī neizrādos ar muļķībām. Un arī kā jau minēju esmu aktīvs AM spēlētājs. Ranks man arī serveŗī ir MG2. Man arī ir vienā somu AM servēri bijis admins nevarēšu AM servara nosaukumu nosaukt. Sīkāk par manīm: Vārds - Artūrs Dzīvoju - mazā ciemā Mērsrags Nodarbojos ar sportu (futbolu) un parasti ir daudz brīva laika jo treniņi nav tik bieži un laiku pavadu pie datora. Šīs būs viss
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.