Jump to content

KazaK

BanTeam
 • Ieraksti

  435
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  16
 • iChill

  603 [ Donate ]

KazaK last won the day on September 28

KazaK had the most liked content!

Biedra reputācija

83 Excellent

Informācija par KazaK

 • Dzimšanas diena 03/05/1991

Nesenie profila apmeklētāji

2870 profila skatījumi
 1. KazaK

  Unban TRIXER

  Neesi vienīgais tāds , bet problēmu risinam. P.S Sry , par neertībām
 2. Jūs ieskatās , kā "tas" čuvaks , to kolas pudeli tur @Swordfish* , tas tak bija @MauGlI ?:DDD
 3. @Noyds es to tavu tukšo muldēšanu @dc pat neuztvēru nopietni , jo zinu , ka biji to "puišeļmeiteņu" iespaidā. Prieks par tavu postu.Stavim like.
 4. Laba sasveicināšanās. Sveiks chill'ā.
 5. Nu re , cita lieta. Tos fielddino video vispār metu musarā , jo tie nav pierādījumi , vnk izgriezti , tizli klipiņi - ne tur kko saprast var , bez skaņas un vnk - neuzskatu tos "klipiņus" pa pierādījumiem. Noskatīšos tās demkas , ko Wyy iemeta , pateikšu kā ir. EDIT : DD2 - 4:10 - Ja jau viņam tādi "kubi" , ko ta viņš tur mīcās tunelī ar to flash uz vietas 15 sec? Sen jau būtu aizskrējis visus no muguras nošāvis...Šeit uzreiz var pateikt , ka nav wh. 5:15 - arī šeit tas pats , cilvēks ar wh to čuvaku nekad nepalaizstu garām. 6:25 - ja viņam wh ir , tad viņš viņam nepareizi rāda... 10-13min - ņem vienu un to pašu pozīciju , nekas aizdomīgs par tiem fragiem. 17min - arī timingu nokavē , ko čuvaks ar wh nekad nenokavētu un vispār savādāk rīkotos. 18min - Wyy pats saka , kādas 4x , ka longā ir viens , ar šortu tika galā , protams , ka ies longu čekot.To , ka pricels blakus viņam gadījās , tikai paveicās , viņš pat gatavs nebija tur šaut , jo pricelu jau uz citu vietu vilka. 19min - es arī pušotu.Tur neviena nav , uzreiz var saprast.Ne granātas , ne stepi.Viss loģiski. 23:20 - arī gribētu zināt.Kurš čuvaks ar wh (pat , ja slēpj ) , stāvētu mestu smoke CT , čekotu B window un sekretku , kko tur mīcītos/gaidītu , ja B ir tīrs? 25min - arī jebkurš cilvēks ar wh , nošautu to čuvaku pie car , kurš izlīda pēc tā čuvaka , kurš stāv uz dancefloor. Paldies par demo , dd2 tīrs. Wh piesiet - nekur nesanāk. Inferno - 1min - def PUB puš.Inferno 2nd mid vienmēr pilns ar "bomžiem". 5:30 - "Ja tu būsi pirmais , tevi field nosūdzēs" (Bišk opfftopic , bet sasmējos ) 6:35 - vēlreiz jums pārliecībai , ka cilvēks nečīto.Tādu fail pieļaut ar wh spēlējot = neiespējami. 11:30 - def spots , normāli cilvēki spēlējot pie CT un pušojot 2nd midu , vienmēr paskatīsies zem balkona.Nu tas tā , ja jums te likās kkas aizdomīgs. 20min - tur man liekas jebkurš paskatīsies , ja skries no banāna seivot. Pa lielam , skumjšs demo.Nekas interesants. Tīrs. P.S Karoč . Overpass nemaz neskatīšos.Nevar tā būt , ka cilvēks izspēlējot 2 mapes neizraisa nekādas šaubas , ka spēlē tīri. Palieku pie sava - Tīrs. P.SS Ieteiktu pārējiem , kuri uzskata , ka Wyy čīto - novilkt demkas , pielikt klāt manis pierakstītos timestampus , ieslēgt skaņu un loģiku.Protams pēc tam izskaidrot , kur es nepareizi kko esmu ieraudzījis/neieraudzījis.
 6. @vietnamese jesus , ja atnāci te kko "piebalsot" , tad spied "iziet". @renchons Tu neesi kkāds profesionāls csgo analītiķis? P.S Iztiksim bez spama.Btw , man nekas nav jāmeklē.Gaidu demo linkus.
 7. Tu vnk esi pārāk daudz jau "ielīdis" tajā wh , ka vairs nesaproti , kas ir , kas. Iedod man normālas demkas , bez xray , bez kkādas random mūzikas fonā n shit like that. Btw , wh nesaskatu.
 8. KazaK

  attomic

  Nick : attomic Admin : Monkey Bans : chill.lv/bans/?bandata=4712 Demka : gaidu update. P.S Aislēdzu , līdz demo atjaunosies un būs pieejams.
 9. @Foxxy , nevari palīdzēt viņam?
 10. Ir wh. Sagaidīšu vēl @MauGlI , lai nebūtu domstarpības.Līdz 5 roundam tiku , tad apnika.
 11. KazaK

  Zhube kā admins

  Vnk chill.Daries dabiski , kā pienākas
 12. Unbanned. Atvainojamies par neertībām. TC.
 13. KazaK

  Cau no Zanes

  Čau fieldZanīte. P.S Neesi tu "šmara" , neklausies , ko viņi saka.
 14. ČAU. Iemācies normāli komunicēt un attiekties pret cilvēkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.