Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

KazaK

Member
 • Ieraksti

  156
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  8
 • iChill

  415 [ Donate ]

KazaK last won the day on December 6 2019

KazaK had the most liked content!

Biedra reputācija

17 Good

3 Sekotāji

Informācija par KazaK

Nesenie profila apmeklētāji

1106 profila skatījumi
 1. Nezinu kā jums , bet es kad pirmo demku palaižu , mani vienkārši izmet no spēles pilnībā , pat demku neatverot. 2.demka aizgāja , bet tur nekā nav.
 2. Navist , tu tāds naivs puika esi. Šitie visi "mazo krievu" gājieni , sen jau ir pagātnē. Biegās , es tev uzreiz varu pateikt - vnk pats paliksi bez steam akkounta , ja ložņāsi pa šitāda tipa saitiem. Vnk nopizģīs un viss.
 3. KazaK

  pierunajat

  bdmku , tu jau esi banned no serveriem. Ko tu no foruma gribi?
 4. KazaK

  pierunajat

  Ta , es to "Purčik" 1pats izārdītu.,,./,,./,.//// P.S Eu , Gač , tu vēl pie rckbil?
 5. Te ir kkas jādara , vai kas te ira?
 6. KazaK

  Perma mute

  Tev perm. mute nekad nabijis. Vnk esi mutots/gagots , caur admin paneli , neviss konsuli.
 7. KazaK

  Sveiki no bdmku.

  Ko ta nu , sadarīj
 8. Gaidam , gaidam , nesteidzamies.
 9. KazaK

  Sveiki no bdmku.

  Nu forši.Joino discordā , mēs jau te labs bariņš esam. 😅 Viegli pasaukt adminu , pat kad admins serverī nav. Redzēju , ka tiecies pēc acc , ja uz 1v1 serveri ,tad labi admini un aktīvi arenā noderētu.Paspēlē , iepazīsti mūsu vidi.Redzēs , kas sanāks.
 10. KazaK

  Sveiki no bdmku.

  Sup , tu sen jau spēlē chill'ā , vai šodien tik uzzināji? Un kurā serverī? Pubā , vismaz neesmu manījis tevi , pagaidām. 😯
 11. KazaK

  Zvede@WH

  Karoče , te viss jasna.Noskatījos. Tagad mierīgi var teikt , ka "bomži" nav chill admini , bet meteorits.Ja tu puika vispār saprastu kaut mazlietiņ no tā , kas ir wh , tad tēmu nemaz nebūtu veidojis. Mans viedoklis - skatos demku , skatos , skatos , joprojām skatos ( ķip wh meklēju ) , kŗč noskatos.Neierubījos , kāpēc skatos.2 noskatījos. Izdomāju , no cita skata skatīties , skatos tā , ka ķipa man pašam būtu wh , kā es to darītu un iznākums - Līdz 5:50 , vsp pilnīgs zero n shit , tad viņš ķip to peek no mid uz conni taisīja.Te viss uzreiz pateikts , ka nav wh.Tu nekad mūžā , tik greizi nenotēmētu , ja spēlētu ar wh , tāpat kā 6:50.Tālāk atkal pilnīgs bots. Vēl viens fakts , ko es tev meteorīt varu iemācīt , ko tev vajadzētu iegaumēt un vispār būtu jāsaprot , kad centies kādā čīteri saskatīt (ķipa čuvaks slēpj) , viņš nekad , nekrisīs.Čīteriem nepatīk palikt vienam no pēdējajiem , jo viņi zin , ka viņu redz.Paskaties demku vēlreiz un no mana skatapunkta un pasaki man vēlreiz , tev joprojām liekas , ka te ir čīti? Otro demku nemaz neskatījos. Vienkārši , tēma nav skatīšanas vērta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.