Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

KazaK

Member
 • Ieraksti

  144
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  8
 • iChill

  347 [ Donate ]

KazaK last won the day on December 6

KazaK had the most liked content!

Biedra reputācija

16 Good

3 Sekotāji

Informācija par KazaK

Nesenie profila apmeklētāji

902 profila skatījumi
 1. KazaK

  Sveiki no bdmku.

  Ko ta nu , sadarīj
 2. Gaidam , gaidam , nesteidzamies.
 3. KazaK

  Sveiki no bdmku.

  Nu forši.Joino discordā , mēs jau te labs bariņš esam. 😅 Viegli pasaukt adminu , pat kad admins serverī nav. Redzēju , ka tiecies pēc acc , ja uz 1v1 serveri ,tad labi admini un aktīvi arenā noderētu.Paspēlē , iepazīsti mūsu vidi.Redzēs , kas sanāks.
 4. KazaK

  Sveiki no bdmku.

  Sup , tu sen jau spēlē chill'ā , vai šodien tik uzzināji? Un kurā serverī? Pubā , vismaz neesmu manījis tevi , pagaidām. 😯
 5. KazaK

  Zvede@WH

  Karoče , te viss jasna.Noskatījos. Tagad mierīgi var teikt , ka "bomži" nav chill admini , bet meteorits.Ja tu puika vispār saprastu kaut mazlietiņ no tā , kas ir wh , tad tēmu nemaz nebūtu veidojis. Mans viedoklis - skatos demku , skatos , skatos , joprojām skatos ( ķip wh meklēju ) , kŗč noskatos.Neierubījos , kāpēc skatos.2 noskatījos. Izdomāju , no cita skata skatīties , skatos tā , ka ķipa man pašam būtu wh , kā es to darītu un iznākums - Līdz 5:50 , vsp pilnīgs zero n shit , tad viņš ķip to peek no mid uz conni taisīja.Te viss uzreiz pateikts , ka nav wh.Tu nekad mūžā , tik greizi nenotēmētu , ja spēlētu ar wh , tāpat kā 6:50.Tālāk atkal pilnīgs bots. Vēl viens fakts , ko es tev meteorīt varu iemācīt , ko tev vajadzētu iegaumēt un vispār būtu jāsaprot , kad centies kādā čīteri saskatīt (ķipa čuvaks slēpj) , viņš nekad , nekrisīs.Čīteriem nepatīk palikt vienam no pēdējajiem , jo viņi zin , ka viņu redz.Paskaties demku vēlreiz un no mana skatapunkta un pasaki man vēlreiz , tev joprojām liekas , ka te ir čīti? Otro demku nemaz neskatījos. Vienkārši , tēma nav skatīšanas vērta.
 6. KazaK

  Zvede@WH

  Es , ša... Novilkšu , pačekos.
 7. Šitais ir vnk wtf piemērs... Ne vienu reizi neesmu redzējis tādu situāciju. Nu da faq , kur problēma , to pašu vari izdarīt ar deaglu. Kāpēc vispār , tas auto ir izdomāts , tādā gadījumā? Kāpēc , viņš tik ļoti jums traucē? P.S Nē , es vispār viņu nelietoju , pat nemāku šaut ar viņu.Man vnk interesē , kāpēc tam ierocim būtu jābūt restricted?
 8. Ķipa , jo vairāk cilvēku , jo BOTGUNS labāk šauj.Or what?
 9. Nu sevi jau viņš pierādījis ir , tas ir fakts. Šodien arī , sēžu specos un skatos "iespējamu hakeru" un šitais pats kadrs , kaut ko nemetīgi tur vārās pa mic , ka ķipa admini te bomži , neviens neko nesaprot utt. Es ierosinu vnk - atstāt meteoritam banu uz 1 nedēļu , sākot ar šodienu un izbeigt šito bērnudārzu. Ja pēc nedēļas vēl uzrodas un vārās , tad uz mēnesi utt.
 10. He is our "special force" admin. We , just like u need to understand who banned you and why. 😂
 11. Anti.Nesaskatu nekādu problēmu ar šito auto. Def ierocis.Nothing special.
 12. KazaK

  VIP/Merch Bezmaksas!

  Un izstaba , ir tikai @Seroxe skapī.
 13. KazaK

  VIP/Merch Bezmaksas!

  Sen jau viss izdarīts , bet ne krekls , ne kepka , pat ne uzlīme nav atnākusi Da lab , es jokoju , es tik tā 4fun P.S Ā ,nē , ķer meme -
 14. KazaK

  chaw no Eddie

  Čau , Psc , būtu man 9.klasē bijis csgo ;( Es paļubomu nebūtu pabeidzis skolu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.