Jump to content

junghenny

Member
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  20 [ Donate ]

Community Reputation

1 Neutral

About junghenny

 • Birthday 06/08/1998

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. junghenny

  [Admin Pieteikums] Bembis

  Nēesi redzējis jo nēsi aktīvs 🙂
 2. 1. Links uz tavu steam profilu https://steamcommunity.com/id/edgarjee/ 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka] Standarta admina paka 3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.] Matchmaking - Global elite kā varat redzēt skrīnšotu manā steam profilā. ( pašreiz esmu unranked jo nespēlēju matchmaking) Faceit - Level 4 ( Tagad tikkai sāku normāli šaudīties faceit, pārsvarā spēlēju community serveros. ) 4. Tavs Vecums Diezgan vecs 20 gadi 😄 1998 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības Cik es skatos jums te 1v1 ir ļoti maz admini plus tautas ir daudz, tākā tagad ir tas update kad csgo var dabūt pa velti ir ļoti daudz čiteru vismaz 3 redzēju šodien , bet nepaspēju ieķert demku un viņi paspēja iziet , piedāvāju palīdzību kā nekā es csgo spēlēju diezgan bieži kā varat apskatīties 126.1 hours past 2 weeks.
 3. junghenny

  Čau čau!

  Čau Mani sauc Edgars, man ir 20 gadi un es esmu kauslis 😄 Tas mazākais esmu es, cīņu vinēju , bet dabuju pa kaklu arī paris reizes 😄 😄 😄
 4. junghenny

  Hi guys! :)

  Hi mate , we both are newbies here so lets stay together i am playing on kz server too. 😄
 5. junghenny

  Mini čau!

  Sveiks 😄
 6. junghenny

  čau

  Laba bilde, sveiks 😄
 7. junghenny

  Ghello!!

  Čau čau. 😄
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.