Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:
Jump to content

igs1987

Member
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • iChill

  45 [ Donate ]

igs1987 last won the day on February 9

igs1987 had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About igs1987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. - mīnuss= nenorādi serverus kur ir bijusi pieredze; - mīnuss= pirmo reiz redzu tevi forumā - pluss, cik saprotu vajag aktīvus cilvēkus GO kustībai Un vispār ko es te muldu, es tak GO nespēlēju 😄 Veiksmi Maikī
 2. igs1987

  Zdaleva

  Andrejkam čau, prieks par tavu aktivitāti serverī!
 3. Teikšu REC. Es pat pamaniju ka Andrejka reali sēž specos un skatās vai ir vai nav čīters, nevis tupa bļauj čatā.
 4. Logo izskatās ok. Kā arī izskatās ka ar šo topiku tu papal. Man ar sagribējās steamam logo: Ja ir brīvs laiks un mākslinieciskā iedvesma, tad lūgums izveidot logo ar sekojošu info: - agrāk bija man klans "Reload" - kapāju ar niku "beshennaja muhabojka" ( lv laikam būtu trakā mušupletne 😄 ) Šāds joks varētu vecu vecajiem čaļiem likt pazviegt 😄
 5. Likās intriģējoši, bet tad pamaniju ka visus topikus taisa 1 čuvaks.
 6. Offtopikers- joprojām nespēju pārdzīvot ka mēs ar tādu super paaudzi (it īpaši ņemot vērā iedzīvotāju skaitu (2xps Ķīnai un Krievijai (iedomājaties cik tur ir teritorija un iedzīvotāju) ņemot vērā ka mums NBA čaļu ir vairāk kā Ķīnai un Krievijai kopā)) papisām pasaules čempi. Latvijas ir sporta super valsts, ņemot cik ir NBA un NHL. Fucī mums (dēļ Dpils futbola totalizatoru magnātiem) ir visu laiku sliktākie laiki, bet nu... Atkal jau, sorry par offtopik!
 7. igs1987

  unban kainz

  Šis bija ļoti interesants, lūgums pačekojat kārtīgi demo. Iespējams kļūdos, bet nu interesants čalis.
 8. Nu jau kādu ilgu laiku redzu regulāri serverī. Spēles laika aktivitāte liela, bet piemēram ka admin čatā rakstītu par kādu čīteru, nav baigi manits. +/- normals čalis, bet tā īsti vērtējuma nav.
 9. igs1987

  Čau visiem

  Ja pareizi atceros vienam mums te sieva ir policiste. Sieviete policiste ir specigaka- viņa dēļ slikta garastāvokļa var sašņorēt un mežā atstāt 😄
 10. Jā, pirms publicēt sūti viņas bildes man pm, es izvērtēšu kuru likt 😄 😄😄
 11. igs1987

  Čau visiem

  Esi sveiks. Mums te viens kekss iesāka čau tradīciju, liekot bildi ar māsu blakus, attiecīgi jautājums- tev tak nav bildes ar pievilcīgu māsu? (Tikai jokoju 😄 )
 12. Teikšu kā ir, prieks ka kāds pasaka priekšā šādus itkā sīkumus, bet tai pat laikā nozīmīgu lietu!
 13. Māsai čau! 😉 Tev arī, sporta veidi protams tev "interesanti", bet katrs izklaidējas kā māk. Būtībā uzskatu tevi par sakarīgu čali (lai gan bano tu draņķīgi 😄 ). Olga pamācīs vēl kādu mēnesi krievu valodu (esmu tīrasiņu latvietis) un būsi ūberčalis!!!
 14. Low esi tu, ieliec demo vai smirdi kur citur. Uzrakstijis butu normali un ielicis demo, butu cilveciga attieksme. Bet ja pirmais teikums ir uzdirsiens adminam, tad nu vēlu veiksmi tirliņ!
 15. Pamaniju tevi pagājušās nedēļas beigās, attiecīgi nedēļa nav pagājusi. Protams varbūt kļūdos un citi iekomentēs reālāku aktivitāti serverī.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.