Jump to content

Kreativs

Moderators
 • Ieraksti

  68
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  41 [ Donate ]

Kreativs last won the day on December 10 2018

Kreativs had the most liked content!

Biedra reputācija

14 Good

1 Follower

Informācija par Kreativs

Nesenie profila apmeklētāji

965 profila skatījumi
 1. Šajā gadījumā ar @t0nt0 vienojāmies, ka tiek samazinātas ACC iespējas uz nedēļu. Paldies par uzmanību.
 2. Tiksim galā, tiks izrunāts par šo situāciju ar adminu un attiecīgi pieņemti soda mēri. Paldies par report. Ja vēl ko vajag, raksti privāti. TC
 3. Jau paspēju paņemt un uzinstalēt. Ir nice, pieķēros story mode. Online vēl kādā brīdī jānotestē.
 4. No manis pagaidām ANTI. Stundu nav, par pieredzi nav skaidrs. Tad raksti, ka ir pieredze, pēc tam atkal, ka īsti nav. Raksti, ka ir iemesli kļūt par adminu, bet tā arī nepasaki kādi. Dotajā brīdī arī rekomendāciju no adminiem nav un Awp tikko jau uzņēmām adminu, kopskaits ir jau gana labs cipars, lai uzturētu kārtību, tā kā īsti nav vajadzības pēc jauna admina.
 5. Izskatīšu, tad arī būs verdikts.
 6. Cheers to new beginnings! 🍻
 7. Laipni lūgts! Interesanta Tev tā dzīves pieredze, kā pa kalniem. Vienmēr biju pārāk slinks, lai 1.6 veidotu vai meklētu custom spray, tāpēc vienmēr beigās paliku pie standarta izvēlēm. Neesmu drošs, bet liekas, ka 1.6 Dr. Pepper biju manījis. P.S. Čatam vajadzētu būt piekļuvei.
 8. +REC no manis. Dotajā mirklī tieši retake komandai šķiet derētu papildinājums. Patīkami, ka arī forumā izsakies par to, kādas tavuprāt pārmaiņas nepieciešamas retake serverim. Uz pārbaudes laiku varētu izmēģināt.
 9. Sveiks! Paldies par reportu, ar adminu pārkāpums tik pārrunāts un attiecīgi situācija tiks risināta, lai tas vairs neatkārtotos. Ja ir vēl kādi papildus jautājumi šajā sakarā, droši raksti man privāti. TC
 10. Laipni lūgts. Cerams, ka izdosies visas projektu ieceres.
 11. Gribat risināt savas problēmas, risināt privāti. Nākamais komentārs, kas nav adresēts uz pašu pieteikumu noslēgsies ar warn. Kas attiecas uz pieteikumu, no manis ANTI. Nav nedz pieredzes, nedz rekomendāciju no kāda cita admina, uz doto brīdi awp serverī, ja neko nejaucu ir 5 admini. Dienas laikā cilvēkiem ir darbs un, ja nebūtu ārkārtas situācija, Tev būtu skola, tāpēc nav liels pārsteigums, ja kādā brīdī adminam nav iespēja ienākt serverī.
 12. Laipni lūgts bariņā! 🙌
 13. Kreativs

  Unbans

  Lūgums izveidot Unban pieteikumu pēc parauga. TC
 14. Kaut kā tumšāks fons iet pie sirds vairāk, ikdienā arī kur iespēja izvēlēties, izmantoju tumšāku theme fonam. Also piekrītu Rihardam, ka tad jāizceļ sadaļas gaišākas, lai vieglāk orientēties.
 15. Slēdzu ciet līdz lēmumam, risināt savas problēmas privāti.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.