Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Kreativs

Moderators
 • Ieraksti

  20
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  25 [ Donate ]

Kreativs last won the day on December 10 2018

Kreativs had the most liked content!

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par Kreativs

Nesenie profila apmeklētāji

436 profila skatījumi
 1. PRET Nedomāju, ka būtu no spēles jāizņem Botgun. Ierocis spēlē ir jau kopš pirmssākumiem un neredzu vajadzību tagad viņu ņemt ārā. Ja kaitina, kad kāds ar viņu spēlē, nopērc AWP un ar 1 shot šo aizsūti gulēt, problem solved.
 2. Kreativs

  hey no Zvede;)

  Sveicināts Chill komūnā!
 3. Kreativs

  Foxxy @ PUB ACC

  +REC Serverī manāms bieži, ar neko negatīvu neizceļās, šaut arī māk, tā kā ir viss nepieciešamais.
 4. Ir sanācis šo to noskatīties. Labas likās Triple frontier, I am mother. Vēl Bright noskatījos, bet tas vairāk Will Smith dēļ. Daudz ko labu var atrast, bet tas jau kāds kuram žanrs patīk.
 5. 1 eur ir tīri simboliska summa, nav ko cepties. Es nespēlēju serverī skinu dēļ, bet vairāk tomēr kompānijas pēc. Var jau tomēr iztikt arī ar to, kas pašam defaultā ir. Būs jauni dzelži serverim, varbūt arī skini atgriezīsies. Nekas nav akmenī kalts. :)
 6. Interesanti palasīt, arī formātam nav ne vainas. :) Nākamo jau nointervē pašu papuci Mini, lai pasaka, ko par visu šo domā. ?
 7. Kreativs

  Ban

  Es uzmetīšu aci kolīdz būšu mājās, atvaino, ka tik ilgi viss šis ievilcies @Jamaman1
 8. Sākumā nemas, slēlē nenopietni, kaut kādus mistiskus boosts prasa un tad 21. minūtē tas raunds pilnīga mistika. OK, pirmais hs no mašīnas tīrs, galvu redzēja, bet tas, ko viņš no mid garāžas darīja... Ja būtu visu laiku tik pa logu maucis, ok, liktos, ka haļava, bet tik timed peaks uz connector, ka tā vairs neizskatās pēc haļavas. Pašauj pa logu, tad momentā uz connector kā tur kāds parādās un tā vairākas reizes. Beigās vēl pat caur smoke pēdējo izrāva. Var jau teikt, ka tikai viens raunds, bet nu baigi aizdomīgi, palika iespaids, ka tieši uz to raundu ierubīja, tā kā sliecos vairāk uz to, ka nav viņš tīrs, bet viens raunds tomēr ir par maz, lai pilnībā izprastu situāciju.
 9. Kreativs

  Botgun

  Mans personīgais viedoklis- arī es mēdzu uzvilkties, kad kāds ar botgunu skraida apkārt vai žurko vietā stūrī un ar mouse1 principā atvāc visu komandu, bet ierocis spēlē ir ielikts un nedomāju, ka vajadzētu ņemt ārā. Vai mani tas besī? Dažreiz, bet katram jau savs. Paņem awp, efektīgs flash un nebūs tavam pretiniekam botgun. :)
 10. Man personīgi pieredze kā BAN TEAM nav, bet mēģināt iesaistīties jau var. :) Tad pa vakariem varētu visam tam pievēsties pēc darba, pa brīvdienām nedaudz vairāk saprotams. Tā kā skatās paši, ja ir ar mieru, es arī ar mieru.
 11. Liec kādas 15-20 sec, ne vairāk. Savādāk pirms tam dd2x2 varēja ct respā granātas visu raundu pirkt. Neiespējami kā ts caur a2 tikt kaut kur. Pagaidām viss izskatās labi, varbūt tas WhosWeapon liekas lieks, bet tas tā. Pa nedēļas nogali serverī būs vairāk laika uzspēlēt, tad arī vairāk feedback varēšu iedot. :)
 12. No manis REC, serverī manīts gana bieži, kad spēlēju, sakarīgs pipars ar ko arī aprunāties var. :) Par flagiem gan nezinu, ko diži teikt. Var protams dot tikai gag/kick/slay, bet man šīs opcijas vienmēr likušās dīvainas. Vai nu ir admins, vai nav, attiecīgi, tad piešķir visus flagus un miers.
 13. Kreativs

  priuet

  Sveicināts! :)
 14. Kreativs

  čau

  Laipni lūgts! Biežāk nāc 1.6 uzšaut.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.