Jump to content

Kreativs

CS DD2 Admin
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • iChill

  16 [ Donate ]

Kreativs last won the day on December 10 2018

Kreativs had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kreativs

  CS 1.6 Server Update

  Liec kādas 15-20 sec, ne vairāk. Savādāk pirms tam dd2x2 varēja ct respā granātas visu raundu pirkt. Neiespējami kā ts caur a2 tikt kaut kur. Pagaidām viss izskatās labi, varbūt tas WhosWeapon liekas lieks, bet tas tā. Pa nedēļas nogali serverī būs vairāk laika uzspēlēt, tad arī vairāk feedback varēšu iedot. :)
 2. Kreativs

  alkwoo

  No manis REC, serverī manīts gana bieži, kad spēlēju, sakarīgs pipars ar ko arī aprunāties var. :) Par flagiem gan nezinu, ko diži teikt. Var protams dot tikai gag/kick/slay, bet man šīs opcijas vienmēr likušās dīvainas. Vai nu ir admins, vai nav, attiecīgi, tad piešķir visus flagus un miers.
 3. Kreativs

  priuet

  Sveicināts! :)
 4. Kreativs

  čau

  Laipni lūgts! Biežāk nāc 1.6 uzšaut.
 5. Kreativs

  Ietago savu miļāko adminu

  Te grūti izšķirties. Jāliek 2. @cr3w @Freeloader Abi baigi seksuālie čiekuri.
 6. Kreativs

  much wallhack such wow

  Noskatījos demo, nav wall. Vienkārši labi un veiksmīgi nospēlējis. Varat ņemt nost. Vajadzēja ilgāk paspecot.
 7. Kreativs

  Tētis grib acc

  Es atvainojos, bet kur ir minēts, ka man jāpamato mans viedoklis? Es 1.6 serverī uzturos bieži, chillā adminēju jau labu laiku, vēl pirms visiem jaunajiem webiem utt. Inquisition serverī ir gana daudz pamanāms, neizceļās ar neko negatīvu, komunicē ar citiem un aktīvi spēlē. Es saprastu, ja tu pats 1.6 serverī spēlētu un tad aizrādītu mums, ka mēs nepamatoti dodam savu atbalstu vai tieši pretēji spēlētāju pieteikumos uz acc. Gribi iekšējos noteikumus, vispirms tos izveido, lai gan neredzu vajadzību. Pamatojumi katru reizi tāpat būs +- vienādi.
 8. Kreativs

  Tētis grib acc

  +rep
 9. Kreativs

  Tematiskais vakars cs 1.6?

  Atceros, ka agrāk populāri projekti bija sh (superhero), bet tie tagad pamiruši, tā arī neatradu nevienu serveri, kas piedāvātu uzspēlēt to. Ja jābalso, tad war3/gg būtu optimālākie varianti manuprāt. Iepriekš piedāvātais svētdienas vakars manuprāt derētu ļoti labi.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.