Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Kreativs

Moderators
 • Ieraksti

  24
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  27 [ Donate ]

Kreativs last won the day on December 10 2018

Kreativs had the most liked content!

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par Kreativs

Nesenie profila apmeklētāji

576 profila skatījumi
 1. Kreativs

  Čau

  Laipni lūgts!
 2. Kreativs

  Vecais Cache

  Ja ir tāda opcija, vajag abus. Jaunais man liekas acij tīkamāks ar visu to, ka ir nelieli fps dropi. Arī spēlēt uz A saita ir savādāk nekā vecajā, kas man patīk, jo ir lielāka dažādība.
 3. Welcome back onkulīt. 👴
 4. Sveiks! Kaut kā pamaz informācijas... Definē ko domāji ar to, ka tevi abuso.
 5. PRET Nedomāju, ka būtu no spēles jāizņem Botgun. Ierocis spēlē ir jau kopš pirmssākumiem un neredzu vajadzību tagad viņu ņemt ārā. Ja kaitina, kad kāds ar viņu spēlē, nopērc AWP un ar 1 shot šo aizsūti gulēt, problem solved.
 6. Sveicināts Chill komūnā!
 7. Kreativs

  Foxxy @ PUB ACC

  +REC Serverī manāms bieži, ar neko negatīvu neizceļās, šaut arī māk, tā kā ir viss nepieciešamais.
 8. Ir sanācis šo to noskatīties. Labas likās Triple frontier, I am mother. Vēl Bright noskatījos, bet tas vairāk Will Smith dēļ. Daudz ko labu var atrast, bet tas jau kāds kuram žanrs patīk.
 9. 1 eur ir tīri simboliska summa, nav ko cepties. Es nespēlēju serverī skinu dēļ, bet vairāk tomēr kompānijas pēc. Var jau tomēr iztikt arī ar to, kas pašam defaultā ir. Būs jauni dzelži serverim, varbūt arī skini atgriezīsies. Nekas nav akmenī kalts. :)
 10. Interesanti palasīt, arī formātam nav ne vainas. :) Nākamo jau nointervē pašu papuci Mini, lai pasaka, ko par visu šo domā. ?
 11. Kreativs

  Ban

  Es uzmetīšu aci kolīdz būšu mājās, atvaino, ka tik ilgi viss šis ievilcies @Jamaman1
 12. Sākumā nemas, slēlē nenopietni, kaut kādus mistiskus boosts prasa un tad 21. minūtē tas raunds pilnīga mistika. OK, pirmais hs no mašīnas tīrs, galvu redzēja, bet tas, ko viņš no mid garāžas darīja... Ja būtu visu laiku tik pa logu maucis, ok, liktos, ka haļava, bet tik timed peaks uz connector, ka tā vairs neizskatās pēc haļavas. Pašauj pa logu, tad momentā uz connector kā tur kāds parādās un tā vairākas reizes. Beigās vēl pat caur smoke pēdējo izrāva. Var jau teikt, ka tikai viens raunds, bet nu baigi aizdomīgi, palika iespaids, ka tieši uz to raundu ierubīja, tā kā sliecos vairāk uz to, ka nav viņš tīrs, bet viens raunds tomēr ir par maz, lai pilnībā izprastu situāciju.
 13. Kreativs

  Botgun

  Mans personīgais viedoklis- arī es mēdzu uzvilkties, kad kāds ar botgunu skraida apkārt vai žurko vietā stūrī un ar mouse1 principā atvāc visu komandu, bet ierocis spēlē ir ielikts un nedomāju, ka vajadzētu ņemt ārā. Vai mani tas besī? Dažreiz, bet katram jau savs. Paņem awp, efektīgs flash un nebūs tavam pretiniekam botgun. :)
 14. Man personīgi pieredze kā BAN TEAM nav, bet mēģināt iesaistīties jau var. :) Tad pa vakariem varētu visam tam pievēsties pēc darba, pa brīvdienām nedaudz vairāk saprotams. Tā kā skatās paši, ja ir ar mieru, es arī ar mieru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.