Jump to content

linardio

CS:GO 1v1 Arena Admin
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  13 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About linardio

 • Birthday 03/14/2002

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Domāju ka šajā gadījumā gan šis konkrētais admins pāršāva nedaudz pār strīpu, jo tev ir iespēja pilnīgi nobloķēt viņa komunikāciju !gag, !mute, neredzu iemeslu viņu banot. Kā arī ja gatavojies eksāmenam, tad slikti, jo tajā brīdī spēlēji CS:GO. Un jā… Diezgan neloģiski aizrādīt Latviešu spēlētājam Angliski, varbūt viņš nemazām angliski nesaprot?
 2. pret, nav pēc parauga, un šie pāris vārdi mani nepārliecināja, pašlaik esam 4 (ja nemaldos), un pilnīgi pietiek.
 3. Nu sorry, no manis diemžēl būs pret. Neesi manās acīs izcēlies ar neko labu.
 4. Ja jau drīz slēgsies ciet Arena, tad kāpēc gan nē? Lai jaunietis izbauda! rec no manis.
 5. Neliels par skatoties uz to ka esi nesen reģistrējies, bet arena ir vajadzīgi vēl admini, jo pašlaik aktīvākais esmu tikai es. ;c
 6. 1. Links uz tavu steam profilu: https://steamcommunity.com/id/linceens 2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka]: Standarta Admina Paka 3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.]: CS:GO spēlēju samērā ilgi, augstākais MM ranks ir - DMG, bet pašlaik ir Gold Nova I, dēļ tā ka pārāk bieži nespēlēju MM. 4. Tavs Vecums: 16, 14.Martā paliks 17. 5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Esmu mērķtiecīgs jaunietis, kas vēlas palīdzēt citiem, jebšu - Chill.lv spēlētājiem, kas atrodas iekš arena servera, līdz šim esmu bijis nu jau pusgadu Admins, ar [!mute, !gag], vēlējos pieteikties pilnai paketei, jo bieži vien esmu saskāries ar čīteriem, un viss ko varu izdarīt - mute, gag. Ir pieredze MTA serveros kā projektu vadītājam un Administratoram.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.