Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

iQuisitio[N]

Moderators
 • Ieraksti

  78
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  4
 • iChill

  140 [ Donate ]

iQuisitio[N] last won the day on April 11

iQuisitio[N] had the most liked content!

Biedra reputācija

9 Neutral

Informācija par iQuisitio[N]

 • Dzimšanas diena 03/21/1992

Nesenie profila apmeklētāji

1257 profila skatījumi
 1. Kādus pierādijumus viņam tev ir jadot? TU esi admins kuram tika ziņots parr espējamu čīteri! Atbildi Tiks pārbaudīts paldiees! Pārbaudijāt neredzējāt tā arī uzrakstat viņš ir tīrs! Nu nevajag Banus likt par katru sīkumu! Apskaidro meteorītam par to admin čatu nevis bliez banus pa labi pa kreisi!
 2. Nu tad tā arī varējāt atbildēt Meteorītam un turpināt spēli!
 3. Manuprāt bans ir nepamatots un ir adminu kļūda! Hunteri un Zvede! Jums tika noziņots par iespējamu hakeri! Tā vietā lai jūs puisim uzrakstītu ka esi saprasts un tiks apskatīts iespējamais hakeris jūs banojat! Nu jau galīgi!
 4. Sveicināts! Ceram uz labu aktivitāti kā serveros, tā arī forumā
 5. iQuisitio[N]

  Pārvācamies (WEB)

  Būs Būs super
 6. +Rec tiešām patīkami komunicēt, izskatās arī sajēdz kas ir kas ? Jadot iespēja
 7. Nu ko lai saka, ja iQuisitio[N] kas ir 1.6 patriots ir ieinstalējis cs:go. bet joprojām aud bet spēlē viņu! tad par lielu attīstību ? p.s. lojāli pasūtat no Mini tkreklus utt! Tiksiet pie superīga tkrekla un reizē palīdzēsiet chill realizēt plānus ? Tas nav tikai ziedot bet pats iegūsti savu labumu ?
 8. Acīmredzot uz kādu laiku šis piedāvājums atceļas! Izskatās ka vasara ir atnākusi tik straujiem tempiem kad nevienu īpaši nekas te neinteresē! Kad jutīšu atkal aktivitāti atvēršu šo tēmu atkal un vienosimies par jaunu datumu! Piedodiet tie kuri bij gatavi, bet nav jēgas! Interesanti būtu ja varētu savākt pilnu serveri! Atvainojos, pagaidām tēmu slēdzu! Ar cieņu iQuisitio[N]
 9. Revan jeb Dzintar prieks iepazīties. Paldies par darbu ko veic mūsu labā ? Dizains super ? THANKS!
 10. Pagaidām neizskatās baigā aktivitāte uz šādu vakaru! Būtu labi saprast vismaz līdz lieldienām vai būš interesee vai nē! Ja nebūš tad to gribētos laicīgi noskaidrot! tā pat Mini ir jaizveido serveris un spēlētājiem ir jārēķinās vai spēlējam vai nē!
 11. Ir pagājusi nedēļa. Huliganka nav savu soda mēru uzrakstījis. Tad nu izmantosim Cr3w sodu ar tāfeli. Faze ar roku rakstītu zīmīti 87 reizes "es tā vairs nedarīšu" un nosūtī huliganka un man PM. Tēmu slēdzu
 12. Velvienas sliktas ziņas Zemgus Girgensons šogad atteica Latvijas izlasei! Paliekam vēl bez 1 centra ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.