Jump to content

iQuisitio[N]

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  84
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  4
 • iChill

  147 [ Donate ]

iQuisitio[N] last won the day on April 11 2019

iQuisitio[N] had the most liked content!

Biedra reputācija

11 Good

Informācija par iQuisitio[N]

 • Dzimšanas diena 03/21/1992

Nesenie profila apmeklētāji

1702 profila skatījumi
 1. Korķīši bij mūsu sarunu biedri ko tu piekasies viņiem :D:D:D:D
 2. Kazak tev nepiedot būtu grēks! Bet nu nesmuki darījies! Būs okey, gaidu dienu kad iedzersim aliņu
 3. Piekritīšu Lediņš, galīgi slinki.. Bet Sveicināts jebkurā gadijumā
 4. iQuisitio[N]

  Eddie

  Abi vainīgi, sodi ir noteikti! Nepiekritīšu Mini un aizveru tēmu! Nav vajadzības vēl pēc neadekvātiem komentāriem! Ar cieņu iQuisitio[N]
 5. Mēneša Adminitrātors - t0nt0 Mēneša Moderātors - Lediņš Mēneša admins - Fudy Mēneša sliņķis - iQuisitio[N] Mēneša rupeklis - Eddie Mēneša runātīgākais - Mini ( zb kārdināt ar garšīgām lietām ) Mēneša geimeris - wyy ( sito nomināciju delete lūdzu, te katru mēnesi būs viens ) Mēneša muļķis - FazeMaugle ( sorry vecīt izcēlies ) Mēneša jaukumiņš - Mana sieva , bet ja par chill tad lai jau tiek t0nt0
 6. Kādus pierādijumus viņam tev ir jadot? TU esi admins kuram tika ziņots parr espējamu čīteri! Atbildi Tiks pārbaudīts paldiees! Pārbaudijāt neredzējāt tā arī uzrakstat viņš ir tīrs! Nu nevajag Banus likt par katru sīkumu! Apskaidro meteorītam par to admin čatu nevis bliez banus pa labi pa kreisi!
 7. Nu tad tā arī varējāt atbildēt Meteorītam un turpināt spēli!
 8. Manuprāt bans ir nepamatots un ir adminu kļūda! Hunteri un Zvede! Jums tika noziņots par iespējamu hakeri! Tā vietā lai jūs puisim uzrakstītu ka esi saprasts un tiks apskatīts iespējamais hakeris jūs banojat! Nu jau galīgi!
 9. Sveicināts! Ceram uz labu aktivitāti kā serveros, tā arī forumā
 10. +Rec tiešām patīkami komunicēt, izskatās arī sajēdz kas ir kas ? Jadot iespēja
 11. Nu ko lai saka, ja iQuisitio[N] kas ir 1.6 patriots ir ieinstalējis cs:go. bet joprojām aud bet spēlē viņu! tad par lielu attīstību ? p.s. lojāli pasūtat no Mini tkreklus utt! Tiksiet pie superīga tkrekla un reizē palīdzēsiet chill realizēt plānus ? Tas nav tikai ziedot bet pats iegūsti savu labumu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.