Jump to content

Wyy

Member
 • Ieraksti

  13
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  115 [ Donate ]

Everything posted by Wyy

 1. Wyy

  unban babush

  Paskatījos, īsti neko pārdabisku nesaskatīju. Labs aim, checko standart spotus, dzird, kad es lavos taka zilonis no muguras. Varbūt ar xray izskatās savādāk, kad skatās demo, bet nu es noskatījos ir tīrs.
 2. Tavs niks: Wyy*Pārkāpēja niks un SteamID (Ierakstot status konsolē):STEAM_1:1:544043718Paskaidrojums par situāciju: Aim/WhPierādījumi: Overpass - https://failiem.lv/u/9pjvxs9e
 3. Wyy

  Sūdzība Pub, Maugll

  Tu atļaujies izdomāt savus reason gagiem VECĪT, un uz tavu 3. klasnieka jokiem atbildēju tieši to pašu. Un arī, tas, ka tavi joki ir zemākas klases līmenī arī bija, tas kas tevi tā aizskāra? Un par to ir šis stāsts, ka ja runājot par vienu un to pašu tematu, es saņemu gag, bet tu tik mauc tālāk VECĪT.
 4. Wyy

  Sūdzība Pub, Maugll

  Un kas tas par iemeslu "XDD"? Varbūt tu jūties kā dievs serverī nevis es. Varbūt tev ir pazudusi izjūta, ko un cik var arī admins atļauties? Un par beef runājot, tu jau biji tas, kas to turpināja nevis es viens. Un runājot par to, kas notika pēc gag. Izskatās, ka par to ir sūdzība? Nejauc vienā vietā visus savas dzīves lielākos notikumus, par banu nesūdzos, jo labi apzinos par ko viņu dabūju.
 5. - Admina niks - Maugll - Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Es, protams, saprotu, ka šī diskusija nebija nekā vērta utt, bet ja mani gago par to, ka atbildu ar to pašu ko man saka, tad uzskatu, ka abi ir pelnījuši GAG. Pietam, Gag reason ir "XDD". Tad par ko tieši es tiku gagots? - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - https://failiem.lv/u/mrc74u4m Ar dzelteno apvilku čatu, sarkanais ir vieta kur saņēmu gag. - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Ja būs nepieciešams DEMO ielikšu, bet visu par ko ir sūdzība var redzēt screenšotā.
 6. Wyy

  Talants Antons

  Kādā līmenī? Puba zvaigznes līmenī? Vai ir kas tāds ko nezinam? Varbūt esi kautkāda neatklātā LV zvaigzne, visi noobi, bet tu ahujenais spēlētājs, tu pat normāli vārdus nevari uzrakstīt cik sastresojies esi, ievelc elpu. Domā, ka hakus nevar slēgāt? 3 round spēlē clean un tad ieslēdz uz pāris killiem. Bet šaubos, ka tāds sastresojies mazais to aizdomājās. Izskaidro 11. round, paskaties pats DEMO.
 7. Wyy

  Talants Antons

  Paskaties pats cik labs hs tas bija. No viena uz otru lovak, kādas 4x katram hs.
 8. Wyy

  Zvede@WH

  aimbatten, es neko neuzskatu, nekad arī neesmu teicis par sevi kautko. Un monitoru atšķirība nedod tev zināšanu par spēlētāju atrašanās vietu. TO nu laikam gan es zinu, tāpēc negudrojies un izskati demo kā pienākas, pats vēlāk pārskatīšu uz EDITOŠu postu ar savu redzējumu. Pa lielam, pēc tevis teiktā izskatās, ka vairāk gribēji savu krāniņu pagarināt nekā bija nepieciešams piesaucot visu ko CS dzīvē esi sasniedzis. Un tici man, nav tā, ka esmu arī jaunais spēlētājs. Netēlo zvaigzni. Laikam, gan tava pieredze biš pieklibo, bet ne par to šeit ir jārunā. zve.dem 16.round - Default spots priekš HE, laikam monitors atkal palīdzēja. 17.round - slowa paskaties prefire. (iespējams monitors) 20. round - Mid skatās logu un prefire uz connector Šots no connector uz A site( varbūt redzēja ātrāk dēl monitora) Jungle, jau pirms redz enemy, jau slēpjas aiz sienas un visis runā pa mic, moš pro austiņas ar 240hz 22.round - Nepeeko kamēr nav aigājis no stairs, tad prosta ar HE rokās iziet ārā(moš lucky) KAtrā ziņā, priekš 240hz ekrāna, nedaudz par biežu lucky momenti kur precīzi zin kur enemy ir un kur nav. Kur un kad jāmet HE, peek uz enemy iesaku paskatīties uz slowmotion, tad liekas dieva reakcija.
 9. Wyy

  Zvede@WH

  Es līdz galam vienīgais nesapratu? Šis topiks nav par to ko ir darījis METEORĪTS. Un edza, mūžā tiec ārā no MGE, tad iespējams iemācīsies atšķit čītus no skilla. Ko dod setups? Prefire? Gamesense? Silver movement? Crossair placement? Es nezinu par kādiem turnīriem tu runā, bet šķiet, ka ne par CSGO. Lai raksta kāds kurš kautko saprot. To, ka Edza tu pat esi gatavs visiem pērienu iedot kas aiztiek nabaga zvede, esmu jau sapratis. Un lieku pārmetumu vietā varētu pats varbūt izskaidrot aprakstītos momentus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.