Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Wyy

Member
 • Ieraksti

  8
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  67 [ Donate ]

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par Wyy

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyy

  Talants Antons

  Kādā līmenī? Puba zvaigznes līmenī? Vai ir kas tāds ko nezinam? Varbūt esi kautkāda neatklātā LV zvaigzne, visi noobi, bet tu ahujenais spēlētājs, tu pat normāli vārdus nevari uzrakstīt cik sastresojies esi, ievelc elpu. Domā, ka hakus nevar slēgāt? 3 round spēlē clean un tad ieslēdz uz pāris killiem. Bet šaubos, ka tāds sastresojies mazais to aizdomājās. Izskaidro 11. round, paskaties pats DEMO.
 2. Wyy

  Talants Antons

  Paskaties pats cik labs hs tas bija. No viena uz otru lovak, kādas 4x katram hs.
 3. Wyy

  Zvede@WH

  aimbatten, es neko neuzskatu, nekad arī neesmu teicis par sevi kautko. Un monitoru atšķirība nedod tev zināšanu par spēlētāju atrašanās vietu. TO nu laikam gan es zinu, tāpēc negudrojies un izskati demo kā pienākas, pats vēlāk pārskatīšu uz EDITOŠu postu ar savu redzējumu. Pa lielam, pēc tevis teiktā izskatās, ka vairāk gribēji savu krāniņu pagarināt nekā bija nepieciešams piesaucot visu ko CS dzīvē esi sasniedzis. Un tici man, nav tā, ka esmu arī jaunais spēlētājs. Netēlo zvaigzni. Laikam, gan tava pieredze biš pieklibo, bet ne par to šeit ir jārunā. zve.dem 16.round - Default spots priekš HE, laikam monitors atkal palīdzēja. 17.round - slowa paskaties prefire. (iespējams monitors) 20. round - Mid skatās logu un prefire uz connector Šots no connector uz A site( varbūt redzēja ātrāk dēl monitora) Jungle, jau pirms redz enemy, jau slēpjas aiz sienas un visis runā pa mic, moš pro austiņas ar 240hz 22.round - Nepeeko kamēr nav aigājis no stairs, tad prosta ar HE rokās iziet ārā(moš lucky) KAtrā ziņā, priekš 240hz ekrāna, nedaudz par biežu lucky momenti kur precīzi zin kur enemy ir un kur nav. Kur un kad jāmet HE, peek uz enemy iesaku paskatīties uz slowmotion, tad liekas dieva reakcija.
 4. Wyy

  Zvede@WH

  Es līdz galam vienīgais nesapratu? Šis topiks nav par to ko ir darījis METEORĪTS. Un edza, mūžā tiec ārā no MGE, tad iespējams iemācīsies atšķit čītus no skilla. Ko dod setups? Prefire? Gamesense? Silver movement? Crossair placement? Es nezinu par kādiem turnīriem tu runā, bet šķiet, ka ne par CSGO. Lai raksta kāds kurš kautko saprot. To, ka Edza tu pat esi gatavs visiem pērienu iedot kas aiztiek nabaga zvede, esmu jau sapratis. Un lieku pārmetumu vietā varētu pats varbūt izskaidrot aprakstītos momentus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.