Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Freeloader

Moderators
 • Ieraksti

  125
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  7
 • iChill

  174 [ Donate ]

Freeloader last won the day on March 17

Freeloader had the most liked content!

Biedra reputācija

15 Good

Informācija par Freeloader

Nesenie profila apmeklētāji

1263 profila skatījumi
 1. Jūs zinājāt, ka govs ir vienīgā siev. Dz. Lietvards ar galotni -s un puika vienīgais vīr. Dz. Lt. V. Ar galotni -a
 2. Pirms kā tieši neliek komatu , ja ir salīdzinājums, tikai, ja ievada palīgteikumu. Vispār pox, nau verc . Intenetaaaa nevienu nepisjh ka esi gudriic
 3. Izskatas, ka lietas chilla notiek. Es pec sesijas varetu pievienoties kaut kur uz kaut ko. Man tik neviens no šiem nav trāpīts. Turnirus varu taisīt ja algu maksās ? tas ir jobañi rod
 4. + panem 2-3 purnus kopā, uztaisat suńu būdu
 5. Laiks jauniem cilvēkiem, kas kaut ko arī darīs. Man nebūs laika tagad. Kā arī pubā arī vairāk kā Esmu pāris reizes uzšāvis , pateikt nevaru. Varbūt vēlāk. Vispār par aspewi arī , nevaru viña vietā neko teikt, bet pagaidām neizskatās ka viñs ñems dalību. Kolxoz pēdējā gada laikā bišk pačakarēja ticību sistēmai, bet future is now , make chill great again ???
 6. Ja acc pieteikumus in ban team liek kopā nu tad jānominē aspewi kreatiivs ( lkm sacis ari go spelet) tonto , kazaks ja izskata nenobliezies. Nu kkadi kam demkas nav slinkums skatities, aimbatten fudy normāli čałi liekās. Jābūt tādiem aktīviem kas ir bieži online, vecie tā vairs neńemās. Kā arī tādi kas neposto zem mēnešreizes un domā objektīvi. Dažos jaunajos cerības neviešās.
 7. Manas domas no vairuma atšķiras, bet domāju pareizākā atbilde uz šādiem žestiem būtu say “ “Niks” ēd dirsu kviepli” Gags ir īpašam idiotismam vai traucēšanai domāts. Tas ir onlains, takš pox. Vnk nagi niez parādīt ka var muti aiztaisīt. Tas jau tikai mans viedoklis, vairumam patīk ka viņus uzrunā csā daiļrunīgāk nekā uz ielas. vispār jau pats arī kā peža iedirs pļutku profilā un vēl nāc sūdzēties ?
 8. Tik loti adminu trukst , ka visi registrejas lai rec iedotu ? Recomend
 9. Get at least 20h of playtime in 1v1 server And if any arena admin backs you up you should be fine. Try again later. Locking topic.
 10. How much time/hours have you spent on 1v1 server?
 11. Ip ? Vai Tad nav tikai prime steamed serveris ? Banam uz acc Butu jabut.
 12. Apsveicu , būsi admins , slava un visas sievietes būs tavas! Locked. katram pa vienam , visiem pietiks ??????????????????????
 13. Freeloader

  konfektes

  Kāds var nošeirot kādu labu un baudāmu momentu no sporta? ? Man šitie labi iesēdušies respektīvi no NHL, NBA un Futenes.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.