Jump to content

Freeloader

Moderators
 • Ieraksti

  170
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  16
 • iChill

  230 [ Donate ]

Freeloader last won the day on August 29 2020

Freeloader had the most liked content!

Biedra reputācija

35 Excellent

1 Follower

Informācija par Freeloader

Nesenie profila apmeklētāji

2,713 profila skatījumi
 1. Divreiz random laikos iegāju iekšā un viņš abas reizes ieskrēja. Rec. Ar kaut ko ir jāsāk.
 2. kārtīgi krēmīgs orālais loh
 3. tas jau def sworda pubstomps, daily ? labs edits zhube ?
 4. Tu māki labi sevi argumentēt un man prieks par to, kā arī māki lietot statistiku. Bet man reāli besī , ka šitos batonus rij pārējie, kam pašiem nav galva uz pleciem. Visur redzams prosta puba defaults, ja jūs pro lieku reizi nešaujat ātrāk, lai neatklātos, tad pubā tā ir normāla lieta. Vienmēr ir iespēja, ka kāds mēģinās skriet to tuneli. Un pārējais, nu tur nav nekā, labs ņuhs at best. Man nepatika tas klips kā banānu izpīkoja ejot no mida, bet ar to ir par šauru priekš šitādiem apgalvojumiem. Un man galīgi neizskatījās ka izvēlās izdevīgākas cīņas, nu vispār. Nu čaļi reāli wtf, mazāk ī sportu skataties
 5. Sveiks vārda un sapista atslēgas kaula brāli
 6. Problēma jau tajā, ka sabiedrībai jāaug vēl. Gan hetero, gan homo. Katram cilvēkam ir tiesības būt laimīgam, ja arī viņš piedzimis kā minoritāte savā veidolā. Tas liberālisma puvušais auglis jeb Praids ir tāds fuck you pārējiem, kad viņiem savācoties grupā ir iespēja izpausties, bet tas, kā jau izteicās , nav normāls skats. Cilvēki attīstīsies, piešķirs šiem tiesības , tad arī moš no tā cirka vairs nebūs vajadzības. Par to, ka uz ielām bučojas, pieaudzis jau saprot, ja nav mežā turēts, bērni gan jāizglīto, ka tādi eksistē un tas nekas tāds ne peļams, ne slavējams, tā vienkārši ir. It īpaši ja homo grib adoptēt, tad ir ļoti svarīgi pareizi izglītot, lai bērns neizaug seksuāli apjucis, bet ir dabīgs un negrib vecākus kopēt, ja pats tā nejūtās. ps. Izrādās anexzam ir vairāk par pusotru smadzeņšūnu ?
 7. Es laikam arī rekomendētu, ja rakstītu pieteikumu nedēļu atpakaļ . Sen zināms, jau no 1.6 servera, Virtuālajā vidē liekas savaldīgs ? Redzēs, kā Tev ies, bet es varu ieteikt , jo vairāk iztiec bez privičku lietošanas, jo labāk. ? REC
 8. Uztaisījām Omīšu pēcpusdienu ar cepumiem un tēju. Casino šoreiz nevarēja vadīt podkāstu, tāpēc to darīju es ? #################################### PALDIES VIESIEM! KazaK Seroxe Swordfish* Kreatiivs #################################### #################################### Bilde no studijas
 9. kad bija dd2 serveris, likām ar roku mapes, kad bija tauta un izskatījas, ka būs un tad arī pieskatīja vai cilvēki nepazūd. Tagad manliekas tā nevajag labāk. Nu moš tām default 4-5 mapēm uzlikt lielāku %, kad būs iekšā votē. To nelielo laiciņu cik es esu ticis uzspēlēt serverī, tieši karte vai votemaps smird, un man gribās to mirāžu vai inferno. ?
 10. Atłaušos pateikt, ka rekomendēju vairāk tapēc, ka cilvēks saprot, ka internets ir brīvā vide un nebūs kārtējais cenzūras nacists. Zinu kāds viñš ir apmēram, un spēlēt māk, domāju būs bonuss kolektīvam tikai.arena un Pub. Un par toxic, plašs jēdziens, ja gluži nesauc uz Juglu kauties vai iztiek bez “tvaju mamu” , it’s okay for me. Man viedoklis atškirās NOTEIKTI no sarkanajiem, bet izteikties varu, man pox.
 11. Rec un rekomendēju publikā accesam arī, Es domāju šoreiz var abos dot, nav ko muhłīties.
 12. Tīri interesanti paklausīties no Mini par portāla vēsturi un zolīds formāts. Malacis. Taisi vēl.
 13. paga tev ir 2 x hromosomas? tev 18 ir? manliekas, ka tu sarkastiski izsakies par manu komentāru vai par manīm, ko es te esu sapisies, bet man pohuj. šeit noder jebkādi cilvēki, kas jeb ko dara. Rec vai NeRec, ņem un dari, neviens neaizliegs. kkādu statusu iedos, nemīz. Tikai netaisi kkādas teksta intervijas, izmanto audio/video. Lai ir dzīvāk.
 14. Es esmu vietējais kauna traips un mans viedoklis vairs neko nenozīmē, nu bet bišk cik redzēju serverī izskatās publikā respektēts zadrots, un man ir čujs, ka varu uzticēties mērkaka un Flandersa viedoklim. Rekomendēju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.