Jump to content

Freeloader

Moderators
 • Ieraksti

  158
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  12
 • iChill

  218 [ Donate ]

Freeloader last won the day on May 2

Freeloader had the most liked content!

Biedra reputācija

27 Excellent

Informācija par Freeloader

Nesenie profila apmeklētāji

1815 profila skatījumi
 1. Atłaušos pateikt, ka rekomendēju vairāk tapēc, ka cilvēks saprot, ka internets ir brīvā vide un nebūs kārtējais cenzūras nacists. Zinu kāds viñš ir apmēram, un spēlēt māk, domāju būs bonuss kolektīvam tikai.arena un Pub. Un par toxic, plašs jēdziens, ja gluži nesauc uz Juglu kauties vai iztiek bez “tvaju mamu” , it’s okay for me. Man viedoklis atškirās NOTEIKTI no sarkanajiem, bet izteikties varu, man pox.
 2. Rec un rekomendēju publikā accesam arī, Es domāju šoreiz var abos dot, nav ko muhłīties.
 3. Tīri interesanti paklausīties no Mini par portāla vēsturi un zolīds formāts. Malacis. Taisi vēl.
 4. paga tev ir 2 x hromosomas? tev 18 ir? manliekas, ka tu sarkastiski izsakies par manu komentāru vai par manīm, ko es te esu sapisies, bet man pohuj. šeit noder jebkādi cilvēki, kas jeb ko dara. Rec vai NeRec, ņem un dari, neviens neaizliegs. kkādu statusu iedos, nemīz. Tikai netaisi kkādas teksta intervijas, izmanto audio/video. Lai ir dzīvāk.
 5. Es esmu vietējais kauna traips un mans viedoklis vairs neko nenozīmē, nu bet bišk cik redzēju serverī izskatās publikā respektēts zadrots, un man ir čujs, ka varu uzticēties mērkaka un Flandersa viedoklim. Rekomendēju.
 6. zm =D neesu GO spēlējis ZM, bet 1.6 patika pārējais jā cool, man pox
 7. favorite, kāds tolks pieslēgties ar roku vspr
 8. bļe pidari no paša raidījuma izbanoja :DDDDDDD
 9. Es lielāko daļu neatceros un es sevi negribu dzirdēt un es viņu neklausīšos, nākamajā būšu viesis ar tējas tasīti rokā
 10. lūdzu skaidrākais podcasts brīvākās latvijas vēsturē, jējē, mani banned no paša raidījuma
 11. Šodien 19/4 21:00 būs 2. podkāsts (cerams) Corona, garlaicība un izolācija dara savu. Parunāsim par sociālo noskaņojumu sabiedrībā, izteiksim ekonomiskās stabilitātes prognozes un diskutēsim par sausām makstīm. Viesi KazaK swordfish ( ⭐) Mini (ja atkal uzmetīs, roastosim bļe) Vadītājs : Casino 0.5 Varat iesūtīt jautājumus man pm, būs anonīmi, ja vēlās. Vajdzētu būt, ka ierakstīs 21:00, uploads/release pirms 00:00
 12. ja karantīna un depressija te turpinās, ta moš vēl vienu varam uztaisīt, parunāt vecām mazdām un bez-akcīzes cigaretēm. tie kam vēlme pamuldēt uzrakstat man kkā, vecie viesi var droši, kam gribās, nu vēl kazaks vai kreatīvs vai kāds vēl runīgs no štāba. paprovēšu uzprasīt aspewi un pandorai, ar tiem būtu jautri, bet maza iespēja, ka viņi gribēs.
 13. Mann pietiek arī aizbraukt un piepist seju bez riču rača, ja darbs nebūs. Bet hz vai daudz 18+ savāksies, lielu būdu nevajag ñemt.
 14. Ble tomer mana vaina, atcerejos ja laptopam neizsledzu 1 settingu, mn vins veido pingu ~2000ms uz mirkli ik pēc 6-7 sekundes. Fokk un Es darbu noguleju
 15. pārklaus;ijos, gļukains pēc veln, bet nu pirmos kaķēnus slīcinam. pisam ogu ble
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.