Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Freeloader

Moderators
 • Ieraksti

  130
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  7
 • iChill

  182 [ Donate ]

Freeloader last won the day on March 17 2019

Freeloader had the most liked content!

Biedra reputācija

17 Good

Informācija par Freeloader

Nesenie profila apmeklētāji

1403 profila skatījumi
 1. Te drošivien vairāk domāts neviss kopijas pārdotās, bet top grossing DLC loot boxi un cita Freemium zaraza 😄
 2. Uztaisiet podkāstu reizi mēnesi, pañem iepis aliñu, nointervē kādu chlenu no chill un padzen huiñu un pasūdzies par mini, ka nav kko sataisījis 😄 , būtu fun! Bet reāli skumji, ka nevienam te hromosomas nepietiek, lai kko tādu nogruzītu 🤠
 3. Swordfish -hvz par viñu reāli, profilu skatījos speciāli 😄 normāls oldskūlers . raksta īsi un konkrëti, ko domā. Liek pimpi cenzūrai, kas man patīk. 😄
 4. Es gribu izpist veceni no cita kontinenta un pretēji tonto gribu nokārtot kredītu mājoklim haha 😄ceła sākums tikai
 5. Jūs zinājāt, ka govs ir vienīgā siev. Dz. Lietvards ar galotni -s un puika vienīgais vīr. Dz. Lt. V. Ar galotni -a
 6. Pirms kā tieši neliek komatu , ja ir salīdzinājums, tikai, ja ievada palīgteikumu. Vispār pox, nau verc . Intenetaaaa nevienu nepisjh ka esi gudriic
 7. Izskatas, ka lietas chilla notiek. Es pec sesijas varetu pievienoties kaut kur uz kaut ko. Man tik neviens no šiem nav trāpīts. Turnirus varu taisīt ja algu maksās ? tas ir jobañi rod
 8. + panem 2-3 purnus kopā, uztaisat suńu būdu
 9. Laiks jauniem cilvēkiem, kas kaut ko arī darīs. Man nebūs laika tagad. Kā arī pubā arī vairāk kā Esmu pāris reizes uzšāvis , pateikt nevaru. Varbūt vēlāk. Vispār par aspewi arī , nevaru viña vietā neko teikt, bet pagaidām neizskatās ka viñs ñems dalību. Kolxoz pēdējā gada laikā bišk pačakarēja ticību sistēmai, bet future is now , make chill great again ???
 10. Ja acc pieteikumus in ban team liek kopā nu tad jānominē aspewi kreatiivs ( lkm sacis ari go spelet) tonto , kazaks ja izskata nenobliezies. Nu kkadi kam demkas nav slinkums skatities, aimbatten fudy normāli čałi liekās. Jābūt tādiem aktīviem kas ir bieži online, vecie tā vairs neńemās. Kā arī tādi kas neposto zem mēnešreizes un domā objektīvi. Dažos jaunajos cerības neviešās.
 11. Manas domas no vairuma atšķiras, bet domāju pareizākā atbilde uz šādiem žestiem būtu say “ “Niks” ēd dirsu kviepli” Gags ir īpašam idiotismam vai traucēšanai domāts. Tas ir onlains, takš pox. Vnk nagi niez parādīt ka var muti aiztaisīt. Tas jau tikai mans viedoklis, vairumam patīk ka viņus uzrunā csā daiļrunīgāk nekā uz ielas. vispār jau pats arī kā peža iedirs pļutku profilā un vēl nāc sūdzēties ?
 12. Freeloader

  public rain

  Tik loti adminu trukst , ka visi registrejas lai rec iedotu ? Recomend
 13. Get at least 20h of playtime in 1v1 server And if any arena admin backs you up you should be fine. Try again later. Locking topic.
 14. How much time/hours have you spent on 1v1 server?
 15. Apsveicu , būsi admins , slava un visas sievietes būs tavas! Locked. katram pa vienam , visiem pietiks ??????????????????????
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.