Jump to content

Mini

Administrators
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • iChill

  1,205 [ Donate ]

Everything posted by Mini

 1. Mini

  Mūzika #1 Sējums

  Šajā topikā liekam youtube linkus uz dziesmām, ko ikdienā klausāmies 🙂 Uzturēsim ritmisku topiku.
 2. Mini

  Fragi no Chill DD2 Servera

  Vai mēs varam uztaisīt kādus mazos īsos frag video no mūsu DD2 servera? Hybrid varbūt var uzrakstīt īsu pamācību kā to var izdarīt, ja nu kāds nezin? :?
 3. Mini

  Prikoli #1 Sējums

  Liekam prikolus bilžu / video formātā, vai linkus 😄
 4. Mini

  Member Shop

  Hey Chillieši! Cenšoties pacelt aktivitāti forumā izveidoju Member shop, ko tas nozīmē? Par katru foruma ierakstu, topiku, atbildi un ja jūsu topikā tiks atbildēts jūs gūsiet punktus. Šos sapelnītos punktus varēsiet izlietot Member shopā, samainot punktus pret mantām, vai kādiem pakalpojumiem. Būs iespēja samainīt pret kolu, roltonu 😄 vai pret traips.lv internet veikala dāvanu karti 🙂 Arī chill.lv stickeri un t-krekli ir pieejami veikalā, bet par to kā kas izskatās es mazliet vēlāk pievienošu šajā topikā. Cenas par lietām mainīsies, sākumā samazināšu, pēctam tiks paceltas. Sākam veidot saturu 😎
 5. Mini

  MariseMidoriya- @ DD2

  cr3w un t0nt0 šodien iekomentēs un tad zināsim rezultātu 🙂
 6. Mini

  PUBG ir vērts?

  Hey, Nevaru saprast vai ir vērts maksāt par to spēli to naudu? Te ir kāds kurš spēlē un var padalīties pieredzē?
 7. Mini

  PODZIŅA!

  Vajadzēja arī uzreiz likt otru serveri CSDM FFA 😄
 8. Mini

  PODZIŅA!

  Jameson iemet screenshot, lai cilvēki saprot kas tas ir :)
 9. Mini

  PODZIŅA!

  Patīk podziņā?
 10. Mini

  CS 1.6 Server Update

  Hey visiem! Beidzot ir noticis 1.6 servera update, īsuma pārgājām uz citu engine un līdz ar to daudzas lietas būs strādājošas, bet atkal dažas no vecajām nestrādās. Šī brīža servera uzlabojumi. #Whblocker bloķēs wall hack #voice ļauj runāt steam ar nonsteam spēlētājiem un šobrīd serverī uzstādīts, ka teammate dzird dzīvie mirušos un otrādāk. #Semiclip plugins nodrošina tas ka cilvēki neiesprostos viens otru kaut kur, bet ir saglabāta opcija uzsēdināt/pacelt. #aimdetector ķers mūsu mīļos aimerus #2x2mode Ja lielajā kartē būs mazāk par 10 spēlētājiem, tad serveris automātiski aiztaisa ciet vienu sportu un pārvērš karti par 2x2 :) Ienāk atpakaļ pietiekami cilvēki otrs sites atveras. Ja tomēr gribās atvērt vai aizvērt otru site pašiem tad var balsot ar komandu /mode #WhosWeapon paceļot no zemes ieroci čatā parādas info kam iepriekš piederējis ierocis. #NoTeamFlash Ja savējais teammate uzmetīs flešu, tad tu netiksi noflešots, par šo vajag komentārus vai atstāt. #BestPlayerOfTheRound katra rounda beigās tiek nominēts labakais spēlētājs iegūstot balvu extra 200 naudiņas. #MapManager Rock the vote, ja cilveki grib nomainīt karti, tad var nobalsot ar komandu /rtv un parādīsies votemap. Otra funkcija ir ka var nominēt nextmap ar komandu maps, trešā funkcija ir dienas kartes un nakts kartes(mazās) šis pagaidām nestrādā, bet mēģināšu salabot. #Serverī ir ieslēgta funkcija ka pie respawn, ja tev ierocis nav pārlādēts, tad viņš automātiski pārlādēsies un iedos pilnas lodes ierocim. #GranadeDrop Ja kādam ir bijušas granātas un viņš nomirst, tad granātas izkrīt un pacelt var jebkurš. Noteikti šaušānā arī ir jūtamas izmaiņas vismaz man :D, bet gaidīšu visus komentārus, bugus utt. āāāa gandrīz aizmirsu /rank un /top15 ir resets + skaita arī nāves 😄 Plānā ir vēl uzlabojumi, bet par tiem mazliet velāk. Cheers.
 11. Mini

  PUBG ir vērts?

  😄
 12. Mini

  virpotava 18+

  Keeep it up 😎
 13. Mini

  PUBG ir vērts?

  Kas ir tas ka pakjer? Cik viena game laiks parasti ir?
 14. Mini

  CS:GO PUB Ieteikumi

  Tā kā serveris ir palaist un uztaisīts no jauna, noteikti ir kādi settingi kurus vajadzētu piekoriģēt. Izmantosim šo topiku un liekam info, kas jums liekas, ko vajadzētu pielabot. Cheerz.
 15. Mini

  Random no interneta #1

  Bez tiem nekur 🙂
 16. Kā jūs droši vien jau zināt, Dubaijai ir dažas neprātīgas vietas!“Red Bull” pilsētā nometa Kriss Kailu un ļāva viņam doties no masīviem debesskrāpju jumtiem līdz patūdensparkiem un vēl vairāk! Kā vienmēr, Kriss iepriecina skatītājus ar kādu apbrīnojamu braucienu. Šis ir apbrīnojams video no sākuma līdzbeigām!
 17. Mini

  BAN?!?! Atkal???

  Kurš tad neatceras Tornado laikus 😄 Bet par tēmu ASP, gaidam komentārus, lai varam slēgt tēmu.
 18. Mini

  CS 1.6 Server Update

  AFK Kick strādā uz 90 sec. Par teambalance zinu un risinu šo jautājumu 🙂 @Asp Pilnībā piekrītu.
 19. Mini

  1.6. CSDM serveris

  CSDM + FFA testa režīmā palaists - connect csdm.chill.lv Jā CSDM mods ir krievu valodā, bet pašlaik nav spēka tulkot 😄 Piecietīsim RUS valodu 😄
 20. Mini

  Mini čau!

  Rihards 27 gadi!
 21. Mini

  CS 1.6 Server Update

  Lielākās sūdzības novērsu :) Gaidu komentārus
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.