Jump to content

Mini

The King
 • Ieraksti

  312
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  32
 • iChill

  2,994 [ Donate ]

Everything posted by Mini

 1. Arī @xd $ky$trike saņems GAG
 2. BTW, rīt, parīt rankiem būs full resets, jo dažos serveros viņi gļuko
 3. Paldies visiem Iesaku kad kādu liekat nominācijā izmantojat @niks, jo tad būs lielāka aktivitāte
 4. Šonakt pārejam pilnībā uz jaunajiem serveri, tā kā favorītos atjaunojam serverus GL HF
 5. Noteikti mēs vēl kādu vakaru ar @concijs papļāpāsim. Un obligāti hit the like button!
 6. Pieraksti par ko kanāls būs, jo vairāk info, jo lielāka iespēja ka kāds varētu kaut ko uztaisī
 7. Mini

  GTA 5 free

  Noteikti jāieķer
 8. Hey biedri! Beidzot ir pienākusi tā diena, kad varu paziņot par serveru IP adrešu maiņu! Sestdien 16.05.2020 pārejam uz jaunajiem serveriem un ip adresēm, tāpēc visiem kuriem serveri bija pievienoti favorites ir jāpievieno no jauna, lai parādītos jaunie serveri. Uz doto brīdi darbosies autoredirekts no vecajiem serveriem uz jaunajiem. IP adrešu saraksts: GO.CHILL.LV AWP.CHILL.LV AM.CHILL.LV RETAKE.CHILL.LV SURF.CHILL.LV Pastāv iespējamība ka būs kādi glitch, bet strādāsim lai pārēja būtu maksimāli gluda un viegla.
 9. Vai no steam maka naudu var izskaitīt uz paypal vai karti? Domāju ka šis jautājums ir ļoti svarīgs. Ja var, tad tu varētu uzrakstīt mazu tutorial how to.
 10. Fona bilde var būt tumša,bet pamatam jābūt gaišam, kur ir forums posti utt.. Džeki Thumbs up par pārmaiņām!
 11. Ar 16gb pilnībā pietiks, jo pašreizējie visi serveri griežas uz 8gb, viens serveris ēd aptuveni 1-2gb ramu. Un ja kādreiz paliks par īsu nebūs problēmas jau pielikt klāt vēl 16gb ramu. Kāpēc pc? Cena un vienīgi cena, jo serveris ar nepieciešamo CPU jaudu maksātu ap 2-2.5K, kas ir neadekvāti dārgi priekš šāda projekta. Tāpēc mums pietiks ar parastu PC Nav iemesla lai kaut kas nobruktu Un ar garantiju arī viss noteikti būs čotka.
 12. Mana šī pieredze bija ļoti pozitīva un neredzēju nevienu iemeslu, lai būtu tāds komentārs.
 13. Sveiki, biedri! Vēlējos jums izstāstīt par mūsu jauno serveri, kuru ieguvām ar www.DATO.lv palīdzību, liels paldies viņiem! Mēs jau apmēram gadu runājām par jauna servera iegādi un visu CS:GO serveru pārnešanu, lai panāktu patīkamāku spēlēšanu un lielāku spēlētāju slotu skaitu serveros. Tad beidzot ir pienākusi tā diena, kad esam tikuši pie jauna datora uz kura griezīsies mūsu serveri, zemāk būs arī datora specifikācija. Sadarbībā ar DATO.LV esam nokomplektējuši sekojošu datoru: AMD Ryzen 7 3700X MSI B450M vhd-max pro mātes plate 16 GB DDR4 3200mhz GSkill rams 250 GB M2 WD Black SSD (tiks papildināts ar vēlvienu parasto 500GB ssd, priekš demo :D) 600W PSU Public serveri jau notestējām uz 128 tick ar 28 playeriem, visi bija sajūsmā un ar nepacietību gaidīšot kad palaidīsim online šos serverus. Ar šī datora iegādi ne tikai uzlabosim esošos serverus, bet arī spēsim atvērt jaunus serverus. Tas nozīmē ka uz vecā servera atbrīvosies vieta iespējams kaut kam interesantam. Palūgšu visus uzspiest sekot/patīk mūsu sadarbības partneru FB lapai - https://www.facebook.com/dato.lv/ Ja vēlies sev sakomplektēt jaudīgu gaming PC un vēlies to izdarīt ātri, tad viņi ir īstie, jo viņiem viss ir uz vietas!
 14. Mini

  Road to Rio news.

  Sveiks, turpini un būs interesanti, es mazliet pielaboju tavu topiku, ganjau pamanīsi ko izlaboju. Un ieteikums ielikt klāt kādu pasākuma bildīti vai reklāmas rullīti *ja pieejams
 15. Paldies par ieteikumu, noteikti tuvāko dienu laikā izlabosim, vai arī izlabosim uz jaunā servera, kuru ir plānā palaist nedēļas laikā. Tāpatās ja kāds ir sevī pārliecināts var arī vienā atbildē ierakstīt kartes kuras vajadzētu ņemt ārā, bet tādā gadījumā ir jāliek pretī kartes ar kurām aizstāt. Liels + @xDELTAx @xd $ky$trike par labu problēmu izklāstu.
 16. Mini

  Hallo

  Sveiks! Uztaisi atsevisku topiku par auto projektiem
 17. Sveiks, neklausi Swordu tagad ārā nedrīkst spēlēt kārtis
 18. Ideja laba, bet ne priekš pub, KDR ratio tāpat vari apskatīties savos statos. Domāju ka ar 1.maiju uzliksim vienkārši grūtāku xp iegūšanu. Prieks ka ir ieteikumi un daudz cilvēki izsaka savu viedokli
 19. Kā jau daži ir dzirdējuši esam tikuši pie jauna pc, tāpēc pavisam drīz visi serveri pāries uz jauno serveri, līdz ar to mainīsies IP adreses utt., bet par to vēlāk. Atbildē gribēju no jums dzirdēt ieteikumus slotu skaitam serveriem. Public - 21 slot, lai ir 10x10 Arena - 32 slot Awp - 21 slot Retake same 10 sloti. Šis ir mans piedāvājums, gaidīšu jūsu komentārus, protams, visiem serveriem 128 tick. + Kādu papildus serveri vēlētos? War3, ZM, Surf, Jailbrake vai kādu citu?
 20. Paldies tiem kas atbildēja
 21. Hey biedri! Ir svarīgs jautājums, kā jūs pieslēdzaties pie serveriem? Caur favorītiem, vai spiežat internet list, vai vienkārši caur konsoli connect adrese? Man svarīgi šo saprast, jo drīzumā serveriem mainīsies IP adreses
 22. Respect @Ledinjs ja tev vēl būtu CHILL t-krekls
 23. @KazaK 45 dienu challange accepted?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.