Jump to content

Mini

The King
 • Ieraksti

  327
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  36
 • iChill

  3,377 [ Donate ]

Mini last won the day on November 23

Mini had the most liked content!

Biedra reputācija

67 Excellent

Informācija par Mini

 • Dzimšanas diena 20/04/1991

Nesenie profila apmeklētāji

7,516 profila skatījumi
 1. Hey visiem! Šodien/rītdien serveri būs offlines, jo tiek veikti elektrības darbi. Atpūšamies un sekojam informācijai!
 2. TS subdomeins nomainīts Retake serveris uzlabots un palaists SURF pagaidām nebūs! Varbūt viņa vietā būs kāds cits serveris. FAVICO - piedāvā savu variantu. AWP Tuvākajās dienās tiks pārtaisīts. Bet ir vēl pāris lietās pie kurām strādāju Par tām gan šodien neko vēl nestāstīšu.
 3. Mini

  Buuu....

  @Ledinjs ir atgriezies? ?
 4. Hey visiem! Šobrīd strādāju pie jaunas PUB servera versijas, kas sevī iekļaus daudzus fixus, kas šobrīd nestrādā vai ir jāuzlabo plus jaunas fīčas Pagaidām nestāstīšu par tām. Kamēr PUBS ir izstrādes stadijā gribētu dzirdēt no jums ieteikumus, ko jūs gribētu lai pubā pieliek vai noņem, ja būs kāda laba ideja noteikti realizēsim jaunajā versijā. Sargājiet sevi un citus, palieciet mājās uzspēlēt CS
 5. @Sniedziņš Pagaidām šī ir viena no TOP sūdzībām ko esmu lasījis! Lieliski uzrakstīts!
 6. Pārējie admini nokomentēs, bet no mana skatu punkta Flappys ir rīkojies nepareizi, protams, zinot tevi @^KeY^ tu noteikti daudz "runāji" un uzvilki viņu arī Tāpēc domāju ka jāizsaka brīdinājums Flappijam un tev arī, bet @t0nt0 pieņems gala lēmumu
 7. Domāju ka nekas no visiem tutorials utt. nepalīdzēs, visticamāk vaina ir i-neta provaiderī un nekur citur
 8. Bez bazara +rec! Vismaz bus video atskati no servera dzives!
 9. Arī @xd $ky$trike saņems GAG
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.