Jump to content

Mini

The King
 • Ieraksti

  334
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  37
 • iChill

  3,607 [ Donate ]

Mini last won the day on January 30

Mini had the most liked content!

Biedra reputācija

68 Excellent

Informācija par Mini

 • Dzimšanas diena 20/04/1991

Nesenie profila apmeklētāji

8,201 profila skatījumi
 1. Dounats nothing new KLD
 2. Nu tad bus unban cik jau pagaja pusgads ? kautka vac bans nav ne?

 3. Teorētiski tā nevajadzētu būt, bet pamēģini nomainīt niku un paspēlēt.
 4. Taisnība, vajag lai ieposto savu pilno ingame niku.
 5. Tas ir Retake serverī? Ieposto šeit savu pilno ingame niku, jo man liekas ka varbūt dēļ tā ir problēma, bet apskatīšos.
 6. Ok, būtu forši ja katrs ieteiktu vismaz vienu jaunu karti.
 7. Ir nepieciešama jūsu palīdzība! Vajag atjaunot mapcycle un izņemt nespēlējamās kartes, bet šo vislabāk varat palīzēt tieši jūs, kuri ikdienā spēlē mūsu awp serverī. Šī brīža mapcycle. Svītrojam ārā nespēlējamās mapes un liekam linkus uz citām labām kartēm. awp_aztec_frkz awp_bungalow_frkz awp_cube_frkz awp_dev_frkz awp_dust_sky_frkz awp_eagledust_frkz awp_fy_freakz_frkz awp_garden_frkz awp_hot_summer_go_frkz awp_ice_csgo_frkz awp_india_cs16_frkz awp_lego2_frkz awp_portal_frkz awp_lego_2_shootout_frkz awp_smoke_frkz awp_lego_csgo awp_monstercore_frkz awp_monument_frkz awp_outland_frkz awp_rp94_frkz awp_sandsnake_frkz awp_tiny_tower_frkz awp_western_frkz awp_zvk_frkz
 8. Hey visiem! Šodien/rītdien serveri būs offlines, jo tiek veikti elektrības darbi. Atpūšamies un sekojam informācijai!
 9. TS subdomeins nomainīts Retake serveris uzlabots un palaists SURF pagaidām nebūs! Varbūt viņa vietā būs kāds cits serveris. FAVICO - piedāvā savu variantu. AWP Tuvākajās dienās tiks pārtaisīts. Bet ir vēl pāris lietās pie kurām strādāju Par tām gan šodien neko vēl nestāstīšu.
 10. Mini

  Buuu....

  @Ledinjs ir atgriezies? ?
 11. Hey visiem! Šobrīd strādāju pie jaunas PUB servera versijas, kas sevī iekļaus daudzus fixus, kas šobrīd nestrādā vai ir jāuzlabo plus jaunas fīčas Pagaidām nestāstīšu par tām. Kamēr PUBS ir izstrādes stadijā gribētu dzirdēt no jums ieteikumus, ko jūs gribētu lai pubā pieliek vai noņem, ja būs kāda laba ideja noteikti realizēsim jaunajā versijā. Sargājiet sevi un citus, palieciet mājās uzspēlēt CS
 12. @Sniedziņš Pagaidām šī ir viena no TOP sūdzībām ko esmu lasījis! Lieliski uzrakstīts!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.