Jump to content

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing content with the highest reputation on 21/01/21 in all areas

 1. 2 reputācija
  Kopsavilkums: 1. Iepriekšejam banam ThenoscopeL a.k.a Mikrafons no aliexpress - bans nomainīts uz Permament - dēļ bana apiešanas ar multiacc. 2. Šis account tev vakar nobanots arī par WH. - Bana tips nomainīts uz IP banu. 3. Froumā tavam account tiek uzlikts bans uz 1 nedēļu - par dezinformāciju 4.Ja vēlies uzturēties turpmāk mūsu forumā izsēdi banu un vari turpināt, ja uztaisīsi jaunu account būs forumā arī bans uz mūžu un IP 5.Chill.lv serveros unban vari tikai nopirkt par naudu, vairāk info privāti. GL & HF. TC
 2. 1 point
  Sveiks @DropeZ.<3 :*! Pārlasot tavu topiku, izbrīnijos! Es neesmu nekad redzējis, ka kāds erpotu tautā saucamo "točku". Varētu drusku piekasīties pie topika, jo tomēr vajadzēja drusku ilgāku laiku, lai varētu uztaisīt tiešām intresantu topiku. Esmu izlēmis dot tev zaļo gaismu, gaidīšu pirmos skrīnus. Lieku uz tevis lielas cerības. Sazinies ar attiecīgajiem Administratoriem, lai saņemtu starta kapitālu. Lai izdodas! Ar cieņu, administrators Kaspars.
 3. 1 point
  skatos , te dažiem uzmanības trūkums ir es nemaz nebriiniitos, ja vinjsh buutu jaunaaks par 12 gadiem
 4. 0 reputācija
  Sveicināts kareivi, iespējams jau esi ievērojis, ka Chill.lv kopiena ir uzsākusi savu kustību iekš Latviešu serveriem un platformām kā CS:GO un MTA:SA. Ar prieku paziņojam, esam arī uzsākuši kustību iekš samērā vecas un diezgan populāras spēles - Minecraft. Pašlaik esam atvērusi tādu serveri, kā SkyBlock, kurā vari attīstīt savu radošumu un pārbaudīt savas spējas izdzīvošanā. Mums vēl ir doma atvērt Factions sadaļu, kurā būs iespēja karot ar citām frakcijām, izdzīvot un attīstīt sevi līdz pilnākajam, bet neskriesim vilcienam pa priekšu. Novēlām jums jauki pavadīt laiku jaunajā platformā un mūsu serverī, kā arī attīstīt sevi visā iespējamajā iekš spēles. Atveramies 10/27/2020 - 20:00! Servera IP: mc.chill.lv Versija ar kuru var pievienoties serverim: 1.8-1.12.2 ( Ieteicams 1.12.2 priekš SkyBlock ) Mūsu Discord.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.