Jump to content

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing content with the highest reputation on 09/27/19 in all areas

 1. 1 point
  Hello CHILL.LV! Mani sauc Madars. Nesen palika 19 gadi, jūtos baigi vecs . =D Nāku no tādas vietas kuru dēvē par Jaunpili (tur arī pabeidzu Jaunpils vidusskolu) , bet tagad dzīvoju un mācos Jelgavā (LLU) . Aktīvi nodarbojos ar basketbolu , trenējos jau no 7ņu gadu vecuma , agrāk vēl trenējos florbolā , tur nesagāja , jo nevarēja apvienot abus treniņus. Vēl sanāk patiesāt basīti spēlēs = ez money =D Vasarā sanāk arī uzspēlēt pludmales volejbolu . Tākā yea , pagaidām sanāk csgo uzmaukt no 4dienas līdz 7dienai , bet tuvākājā laikā jāieķer new pc , lai kojās ir ko darīt , savādāk mirstu nost no garlaicības. Btw diezgan lielu savu laiku tagad arī pavadu yt vidē , mani var sastapt daudz lv yt streamos , nickname - MadzyyB. Par šo projektu uzzināju no - @_Ri4isX . Laikam jāsaka liels paldies viņam par to , kad iepazīstināja ar šo foršo komūnu/projektu. Šobrīd ya nemaldos esmu 1nu x bijis iekš chill.lv Pub server , tur sanāca , kad manis dēļ citi playeri tiltojās, laikam nepatika , kad galviņas šķaidīju ārā. =D Bet noteiktu tur atgriezīšos , lai forši pavadītu laiku un protams uzlabotu savu vietu rankā. =D Ir pienācis laiks nedaudz pastāstīt par virtuālo dzīvi . Mans ingame nickname ir MadzyyB . Pirmo x cs uzspēlēju 8ņu gadu vecumā to man parādīja mans brālēns. =D Protams Es sāku ar cs 1.6 , tur nospēlēju nu vismaz 3-4 gadus , tad lēnām pārgāju uz css v34 versiju , tur paspēlēju kādu laiku un csgo sāku spēlēt +/- 2015. gada pavasara , tā ir sanācis , kad csgo spēlēju vēl šodien , ir mēģināts quitot csgo , bet nav sanācis vairāk par 2vām nedēļām , nezinu kas tajā spēlē ir tāds , kas velk mani tur atpakaļ . Amm esmu spēlējis ya nemaldos 4os goexanimo lanos , 2vos no viņiem esmu ticis 1/4 , bet tālāk neesmu ticis , tākā tas ir mans next mazais mērķis , beidzot tikt 1/2. Protams ir spēlēts daudz online turnīri , gan iekš faceit , gan challengermode. Ir uzvarēti vairāki faceit pts turnīri . Caur challengermode spēlēju BEL season 2 otrajā divīzijā , kur finišējām 1majā vietā. Tagad jāpieskarās sāpīgājai tēmai - Faceit , pirms 3mēnešiem biju stabils 10lvl ar 2400 elo , pagāja 2vi mēneši , kad nokritos līdz 1600 elo , diezgan bedīgi spēlēt solo un teamā dod čuvakus , kuri nerunā un leavo spēles. Ya kāds grib spēlēt faceit , lejā būs links uz faceit , steam etc . Iekš csgo ir nospēlētas 4,489 stundas , vēl nedaudz uzspēlēju Rocket league- 326 hrs. Maziņš ieskatiņš no maniem momentiem - Iekš mm/faceit/goexanimo lan . Droši var sub + like , drīzumā būs next viģiks , saņemšos un aizsūtīšu lai čoms visu sataisa . =D Steam : https://steamcommunity.com/id/madzyylv Faceit : https://www.faceit.com/en/players/madzyy IG - madarsbex Sc - madzyyb Cya boiis .
 2. 1 point
  Tu pret visiem jauniņajiem tā izturies ? Es te neatnācu kkādu beefu meklēt u.t.t. Tiešām nesaprotu , kas tev ir pret mani. -,-
 3. 1 point
  Pieaddo steam'ā un uzraksti , kas tev nepatīk ,un no kurienes izrāvi to fake acc, Paldies.
 4. 1 point
  Tiešām nesaprotu par ko Tu tgd runā . ?
 5. 1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.