Jump to content

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing content with the highest reputation since 18/03/21 in all areas

 1. 6 reputācija
  Atteikts. Nākamo vari rakstīt pec 1. gada.
 2. 6 reputācija
  *911 Izsaukums** Šodien plkst: 21:30 Mayans M.C. Moto klubs devās nelielā izbraucienā pa pilsētu,un kura kārtā izveidojās kašķis ar melnās rases pārstāvi,kura deļ tika veikts massveida grupējuma kautiņš un problēmu risināšana publiskajā vietā,bija lietas daudzas asinis un **vieglā kalibra ieroča** vicināšanās publiskajā vietā,bet intervijā Policists teica,kad tas nav viss,jo šīs personas tiks ņemtas pie atbildības,kā arī tagad iesaka visiem uzmanīties no šiem ļaudīm jo ir pārāk liels risks kad var atkal tikt lietas asinis,pilsētas centrā! **Ziņu Dienesta uzņemtā bilde** Paldies par šo aktīvo Roleplay šiem cilvēkiem @miNO @NilucisOG un vēl tiem kas ir iekš Mayans M.C. gaidiet turpinājumu!
 3. 5 reputācija
 4. 4 reputācija
  Thomass Campbell ir 25 gadus vecs jaunietis, viņš ir nācis no nabadzīga rajona, kur dzīve bija grūta. Viņš dzīvoja divatā ar savu mammu treileru parkā un uz pilsētas centru viņš devās tikai savā dzimšanasdienā. Pēc savas mātes nāves Tomass devās uz dzīvi pilsētas centrā. Sākumā viņam klājās grūti, jo pēc mātes nāves nekas īsti nebija palicis, tikai daži simti dolāri. Viņš caurām dienām gozējās ap Idlewood Gas Station, līdz brīdim, kad kāds no muguras pienāca un iesita ar beisbola nūju. Viņu savāca tā laika noziedzīgākā banda un aizveda tālu prom no pilsētas. Tomass bija atjēdzies tikai tad, kad viņi nonāca galamērķī un viņš nodomāja, ka viņa dzīvei pienācis gals. Bandas locekļi viņu iztaujāja par dažādām bandām un visu pārējo, bet tad viņi saprata, ka pat cigarete zobos Tomasam ir sveša. Bandas locekļi bija manījuši viņu staigājam ap Idlewood Gas Station un domāja, ka viņš tirgo narkotikas, bet tā nebija. Tad Tomasam bija izvēle - strādāt pie viņiem kā narkotiku izplatītājs vai lekt ūdenī ar sasietām rokām. Viņš, protams, izvēlējās tirgot narkotikas. Tā nu viņš tika pie savas pirmās nopelnītās naudas un pelnīja diezgan labi, bija pat “sazīmējis” savu pirmo ieroci, bet tad banda pajuka un Tomass palika bez ienākumiem. Viņš izīrēja nelielu izstabiņu pilsētas centrā un meklēja kādu legālu darbu, jo nelegālā dzīve viņam bija līdz kaklam. Viņš sķirstīja avīžu lapu sludinājumus, lai atrastu sev ko piemērotu, bet vienīgais, kas bija pieejams ar viņa izglītību bija armija. Viņš pieteicās armijā un pat neapzinājās, kas notiks tālāk. Sākums bija grūts, bet Tomass nepadevās, jo bez mātes viņam vairs neviena nav. Viņš satuvinājās ar armijas prieksnieka vietnieku Lewisu Ketneru un ar laiku viņi kļuva ļoti labi draugi. Lewis viņam palīdzēja kļūt patstāvīgam un mācīties no kļūdām. Bez Lewisa palīdzības viņa dzīve nebūtu iedomājama. Tagad Tomass ir salicis savu dzīvi pa plauktiņiem un negatavojas lielām dzīves pārmaiņām, bet par nelegālo biznesu viņš vēl nav aizmirsis. ((Tiks papildināts un lūgums nepiesārņot topiku))
 5. 4 reputācija
 6. 3 reputācija
 7. 3 reputācija
  Godīgi sakot pirmo reizi mūža taisu un editoju ss. Lūdzu baigi nediskrimitējiet šos editus jo nu katrs sākam no 0. Nekas liels bet domāju kā pirmie ss ir labi kā Los Santos atgriežas GSF un ierodas viens no galvenajiem bandas biedriem.
 8. 3 reputācija
  Apstiprināts! Vērošu jūsu aktivitāti! Ar cieņu Nelegālo FMK Līderis - Fosiks
 9. 3 reputācija
  ((Ble, rant sāksim ar to kāds sakars tam visam ar šo??????? Tu gudriniek. Prosta jus visi esat tur čomi dc utt. Tu neesi iesastits un Tavas un rasty domas neinterese)) ------> Hmm tu māci Rantu ? Lol paskatoties Topic kur tavs viedoklis neinteresē, tavs nick ir zem lielākās daļas postiem !!!! Par kādu domu neinteresēšanu tu tagad runā ? (ir viens teiciens kas piestāv tev Cirks aizbrauca klauns palika ) @Mazais Labi ja tavā uzskatā vārds Loxs nav OOC insults, tad sanāk tā ja es tev uzrakstu Dalba7obs(tas tak nav ooc insults jo sanāk arī vārds Dalbazobs ) ja mēs visi sāksim pareizos burtus aizstāt ar šiem, visi mācīsies no tevīm . 1. Ja visi mācīsies no tevīm, tātad kurš no mums rāda sliktu piemēru ? ((Krxplis-Kraplis, Kriplis, Kruplis)) Nu nebūs OOC insult (Tu iedomājies kas būs ja visi tagat sāks kā tu Loxs-Logs,Loks sorry veci tu esi reāls Joks 2. Kur es tev Dc uzdirsu ?https://prnt.sc/10twx4g https://prnt.sc/10twxms https://prnt.sc/10twxwq 3. Kapēc tu tik ļoti saki kad esmu slikts AD ? Ne es ko esmu pārkāpis neko. Tu tāds esi vienīgais kas to saka, pārsvarā aizejot uz reportiem pie playeriem es redzu (OOO ČAU MINO) (KĀ IET MINO) (MINO KINO LABĀKAIS) u.t.t. Kā arī ir /report Mino lūdzu palīdzi /report Mino tev mums jāpalīdz /report Čau miNO vari atnākt ? Hmmm ja visiem mani tā vajag lai palīdzu, tad jau nevienam es neesmu slikts tikai tev Sorry, bet es personigi neredzu ko es būtu pārkāpis. Pārstāj būt Toxic Un arī citi pret tevi mainīsies neateiks tevi n shit. Bet tu visu esi tik tālu novedis, ka lieki ir censties ko mainīt. 4. Jā tev 3% telefonam Ar cieņu sliktākais Chill.lv administrātors miNO
 10. 3 reputācija
  Pieņemts, uz pārbaudes laiku.
 11. 3 reputācija
 12. 3 reputācija
 13. 3 reputācija
 14. 2 reputācija
  Privātais militārais un drošības uzņēmums (PMSCs) Pēdējo divdesmit gadu laikā ir ievērojami palielinājusies privāto militāro un drošības uzņēmumu (PMSCs) izmantošana. Pmscs darbojas Irākā, Afganistānā un Pakistānā, Adenas līcī, kā arī Latīņamerikā, un Rietumu valdības arvien biežāk pieņem darbā privātos darbuzņēmējus pašmāju vajadzībām. Kā atklājās 2012. gada GPF ziņojumā, Apvienoto Nāciju Organizācija pēdējos gados ir ievērojami palielinājusi PMSCs izmantošanu, nolīgstot tos plašam “drošības dienestu” klāstam un ievērojami ietekmējot drošības politiku. Līdz šodienai šī problēma nav atrisināta, kā uzsvērts ziņojumā par līgumdrošību. PMSC personāls ir bijis iesaistīts vairākos skandālos, kas uzsver riskus un rīcības iespējas nozarē. Tomēr nav mehānisma, ar ko PMSCs varētu saukt pie atbildības saskaņā ar valsts un starptautiskajām tiesībām. Lai gan ir vairāki nacionālie un starptautiskie tiesību akti, kas regulē privāto armiju izmantošanu, spēkā esošie tiesību akti netika izstrādāti, paturot prātā modernus privātos drošības darbuzņēmējus. Saistošas overshight struktūras un mehānismi būs vienīgais veids, kā regulēt pieaugošo PMSCs izplatību visā pasaulē. pabrīdinu, teksts ir dīvains, jo kopēts no daudz dažādām Interneta piedāvātiem resursiem, pēc ka apkopots Word Dokumentos un šeit nokopēts un ielīmēts gatavais Variants.
 15. 2 reputācija
 16. 2 reputācija
 17. 2 reputācija
  1978 MARKET CRIMINALS 1978 Market Criminals darbojas Los Santos ļoti nesen. Pavirši rēķinot, grupējuma vēsturi var atskaitīt līdz 2019. gadam, kad noziedzība šajā apkārtnē sāka pieņemt organizētā noziedīgā grupējuma veidolu. Uzkrītoši sāka rasties uzņēmumi, kuri bija tendēti uz Itāļu kultūru. Šī ir ļoti ienesīga teritorija, pateicoties etniskajai daudzveidībai, lokācijai un apdzītovības blīvumam. Tuvojoties 2019. gada vidum, policijas departaments saņēma vairākas sūzības sakarā ar uzņēmumu demolēšanu un uzbrukumu saimniekiem, viņu dzīvesvietām, kas lika rast aizdomas par to, ka kāds mēģina izdzīt uzņēmējus no atsevišķām telpām. Izmeklēšanas rezultātā tika notverti dažādu etnisko piederību cilvēki un liels daudzums no tiem bija saistīti ar kādu no Los Santos ielas bandām. Šī bija pirmā pazīme, kas lika izmeklētājiem nojaust par organizēta noziedzīgā grupējuma klātbūtni- Matket apkārtnē. Uzsākot spēcīgāku novērošanu ap Market teritoriju, departaments pamanīja pastiprinātu Itāļu izskata vīriešu klātbūtni, kas lika rasties aizdomām par kāda Itāļu noziedzīgā grupējuma darbošanos apkārtnē. Turpinot izmeklēšanu tika ievērots, ka pāris uzņēmumos regulāri tiek ievākta nauda par uzņēmumu ''aizsardzību''. Sekojot tam uzradās kriminālās aprindās labi zināma seja, kas bija viens no noziedzīgās ģimenes biedriem- Elvis Flores. Pēc tā departamenta aizdomas tikai pastiprinājās, kas ļāva izmeklētāju grupai iegūt papildus finansējumu padziļinātai izmeklēšanai. --OOC nodarbošanās-- - ---Vandālisms--- Ieroču, narkotiku tirzniecība Narkotisku vielu lietošana Zādzības, aplaupīšanas OOC info Pievienojoties frakcijai piekrīti uz FPK, CK gan no biedriem, gan no citiem cilvēkiem.
 18. 2 reputācija
  Inventrizācija
 19. 2 reputācija
 20. 2 reputācija
  Parasta diena ofisā
 21. 2 reputācija
 22. 2 reputācija
  Sadarbošanās ar LSPD. ((Pēdējo SS es negribu jau Editot, jo pārāk piekusu editot un galva jau sāp, tāpēc atvainojos))
 23. 2 reputācija
  GROVE STREET FAMILIES The Grove Street Families ir Afroamerikāņu ielu banda un viena no vecākajām ielu bandām Los Santos. Viņu pirmsākumi meklējami jau pagājušā gadsimta sākumā un bandas gaitas turpinās. Bandas sastāvā ir jaunieši. Dalībnieki pastāv viens par otru un ir gatavi doties pretīm nāvei bandas labā. Banda nodarbojas ar narkotiku tirzniecību, izplatību, ieroču izplatību, laupīšanām, zādzībām un daudzko citu. Kā jau visi zinām Bandas galvenā uzturēšanās vieta ir Grove St. Un banda pārvalda daudzus rajonus kā piemēram idlewood, gleen park u.c. Bandas mērķis ir atkal izsisties Los Santos un parādīt ka viņi ir atpakaļ. Pārņemt ielas un parādīt kurš ir noteicējs. ((OOC)) Pievienoties bandai var (IC Ceļā). Pievienojoties jūs piekrītat uz (CK, PK, FPK)
 24. 2 reputācija
  sveicināts iekš Chill
 25. 2 reputācija
  PAR 100%, zinu jau šo čubāru ilgu laiku un visu laiku bija pozitīvs un izpalīdzīgs, vienkārši būtu The Best GM šajā serverī, VEIKSMI! Rekomendēju šo tomātu.
 26. 2 reputācija
  yoo wsuh visiem no ranta, irl mani sauc Ragiks, man ir 15 gadi, agrāk biju spēlējis cs serveri chilla, par MTA serveri es uzzināju dēļ drauga, atsūtija snapa man kad spēlē Mta chill serveri, izdomāju arī uzspēlēt, un tagat katru dienu sēžu pa 7-9h. Agrāk biju nodarbojies ļoti daudz ar sportu, aptuveni 5-6 gadus nogaju sporta dejās, tad es aizgāju uz cīņām, tur es aptuveni biju trenējies 2-2,5 gadus. Pēdējais sporta veidz kur es biju trenējies bija Basketbols, tur es es nogāju tikai 1 gadu, jo no sākuma likās kad ies labāk, bet beigās sapratu kad ir jaiet jau no bērnības. Mani hobbiji agrak bija BMX, SCOOTER, un patika arī dažreiz izbraukt ar skeitiņu, pēdējo gadu nenodarbojos ne ar ko, vienkārši eju ārā ar draugiem un pavadu laiku pie datora.
 27. 2 reputācija
  Nu man tas pats bija ar drifta forsiem. Ieliku e39 viņus, un vispār nekas nemainās. Gāja kā bembis ar priekšējo piedziņu xD
 28. 2 reputācija
  cik tu gribi lai tev uzlabojas auto, ar kkadiem racing forsiem, 30+ km ir good, irl neviens e34 nejies uz 300, pamostaties takš.
 29. 2 reputācija
  BLE RETARDIEM GROOVE STREET FRAKCIJA XDDDDDDDDD BLE SIS IR KAUTKAS JAUNS XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 30. 2 reputācija
  Ir ok, sataisi lielākus un salasāmākus tos burtus, kā arī nomaini fontu.
 31. 2 reputācija
  +rep veči tā arī turpinat
 32. 2 reputācija
  **Ieskats!** Mayans M.C. ir neliels baikeru klubs,kurs tika izveidots Californija,baikeru grupējums pārsvara parvietojās ar Harley Davidson motocikliem un atrodas savā privātajā teritorijā.Mayans M.C. ir neliels bārs kurā pūlcējās lai rīkotu baikeru kluba pārunas un vienotos par visādām darbībām.Kluba biedri pārvietojas parsvara vairumos pa vienam arkartas gadijumos.Kluba jauno biedru sauc par **Prospect** kurs dara darbus kurus liek augstak stavosais kuru sauc par **President** vai ari kads cits zemaks ranks **Vice President**.Kluba lideri ir labi draugi un klubu izveidoja divatā un jau ir izveidojies liels kluba biedru skaits. **Ierasanas pilseta** 1989.gads Kluba biedri bija izlēmuši veikt lielu narkotisko vielu tirzniecību**Kokains,Heroins,Amfetamins** kluba biedri devas cela uz norunato tiksanas vietu ar vienu nelegālu karteļa organizaciju,bet ierodoties norunātajā vietā tika veikts darījums,bet pēc ta tika lietas asinis un bija ļoti masveida apšaudes kurā cieta gan **Karteļa Organizācijas biedri,gan ari Mayans M.C. kluba biedri**,pēc ši visa atgadijuma Mayansi netika maniti ieks **Kalifornijas štata** tāpēc kluba biedri bija izveidojuši sapūlci un vienojusies un sadalijas katrs gāja uz savu cela pusi,bet dazi palika ar **Presiden** un visu plānoja ko darīt talak un ka visu turpināt.Palikušie Kluba biedri ar **President** izlēma,kad pametīs Kaliforniju un dosies uz citu štatu kur visu varētu turpināt vai atsākt visu no jauna un attīstīt biznesu iekš šīs pilsētas,bet sākumā neizrādītu tādu lielu aktivitāti,bet ievāktu informāciju par kādiem grupējumiem kas ir iekš pilsētas un ar ko tie nodarbojas un kāda ir tā peļņa. **Topiks var tikt papildināts**
 33. 2 reputācija
  kur tur draudi? viņš tev prasīja vai tu gribi banānu, un zero nav sikais, viņš jau zin kas ir darbs un kas ir dzivot atsevišķi no vecakiem.
 34. 2 reputācija
  Pieteikums ir uzrakstīts, labi, kaut vai AD un GM pinībā pietiek došu tev PAR, kā sakās katram ir jādod iespēja. GL @Ambalis Wdym nav pagājušas 2 nedēļas? kalendārā paskaties @Arčha bet vairāk nav...
 35. 2 reputācija
  Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis] Vārds: Ritvars Tavs UCP: Richijs Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15 Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Nu 5-10 stundas mierīgi, ir arī izņēmumi kad kautkur jādodās, bet obligāti paziņošu. Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: History - https://prnt.sc/10v0qrz nebiju iepazinies ar jauno noteikumu, tapēc arī saņemu sodu, tagad noteikti zināšu. Statistika - https://prnt.sc/10v0sa4 Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Spēlēju apmēram 3 gadus roleplay, tas arī bij pirmais ko uzsāku spēlēt iekš datora un tā arī vel tagad spēlēju. Es esu erpojis visādās organizācijās ir pieredze nelegālajās organizācijās un pat visādas legālās, esu arī vadījis visādas organizācijas, protams šajā serverī es biju sevi parādijis slikti, taču tagad esu sācis laboties, jūsu serverī vien esu pavadījis 270 stundas un spēlēju tikai un vienīgi šeit vairāk nekur citur. Tā sakot roleplay es zinu diezgan labi, man patika nedaudz agrāk patroloties, taču tagad pavisam vairāk tā nedaru, mēģinu vairāk rpot, esu pieteicies arī uz organizāciju. Pa šiem 3 gadiem esu daudz ko iemācijies un zinu ka roleplay nav tikai termini, zinu daudzi teiks ka biju trollojies, bet roleplay es māku es agrāk pāŗkāpu apzināti tos noteikumus, kā arī tagad tiešām esu atnācis ar mērķi erpot. Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link: Par cik tādas nav pastāstīšu te nedaudz par sevi. Tāttad mani sauc Ritvars, esu 15 gadus jauns un dzīvoju laukos jeb latgales reģionā, māku arī runāt latgaliski heh. Brīvajā laikā es braukājos ar moci, eju ar draugiem arā, kad skolā gāju tad arī staigāju uz futbola treniņiem, taču tagad dēl coronavirus nekā.Protams tagad pavadu diezgan daudzi laika pie datora, dēļ visas šitās situācijas, jo savadāk jau nav ko īsti daudz darīt. Man ļoti patīk viss kas ir saistīts ar tehniku, moči mašīnas untt. Nu īsti nezinu ko daudz stāstīt, bet tas tā īsumā. Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ): Es uzskatu ka man varētu iedot iespēju sevi pierādīt šajā serverī, jo kautkad pirms 6 mēnešiem arī te biju staffā, taču dēļ savas uzvedības izkritu arā, taču tagad esu labojies un ķēries nopietnāk pie roleplay, tāttad pieredze man ir, kā arī minēju pat šajā serverī, visu kas saistīts ar admin komandām un vispār pilnībā zinu kā rikoties ar statusu, ja runa iet par roleplay, tad es varu pateikt ka to es arī zinu diezgan labi, vienkārši tikai tagad esu vairāk sācis ķerties pie roleplay. Es varētu palīdzēt cilvēkiem kuri ir nesen iesākuši spēlēt, vai arī nepārāk labi saprot roleplay, jo es jau spēlēju 3 gadus un tiešām daudz ko zinu par roleplay, tapēc bez īpašām problēmām varētu kādam iemācīt roleplay pamatus, man vispār ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem. Es parasti pret cilvēkiem izturos labi, taču ja tu iztuties pret manīm slikti, tad negaidi labu atieksmi pretī, balstos uz "Kā tu izturies pret mani, tā es pret tevi", uzskatu ka esu pelnījis kādu iespēju pierādīt sevi, jo tiešām kapēc gan nepārbaudīt mani, iespējams būšu labs rp skolotājs, ja nē tad protams var arī to GameMaster atņemt. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus: Visu apzinos.
 36. 2 reputācija
  1. https://steamcommunity.com/profiles/76561198342384321/ 2. Public 3. Flappy 4. https://chill.lv/bans/?bandata=6208 5. http://demo.chill.lv/9190 6. Jo sīkāk pastāstīsi, jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju: Izskatās, ka Jameson ar diži daudz nesaprot no šīs spēles neko, piemēram, radars, infa , domāšana... Mani nobanoja pēc momenta kur Flappy uzmeta sev smoke pie kastes un pats uzkāpa augšā uz tās... Ez redzams pretinieks ( 16:9)... Vēlos, lai izskata kāds, kas arī spēlē šo spēli un ir faceit vsm +3lvl, jo šitādi frukti izskatās, ka ir daudz, kas neko nesaprot... https://www.faceit.com/en/players/polwllll/stats/csgo Droši varat aicināt pabūstošu jūs... Main man ir 10lvl...
 37. 2 reputācija
  Tava vaina vienīgi tur ir. Ko jūs visi heitojat MINO? Tāpēc ka viņš ir aktīvākais ad un visvairak visus vakte? Vienkārši nepārkāp F1 un nesēdēsi ari ajail. @miNO Keep your work up!
 38. 2 reputācija
  Būšu PRET: 1) Neredzu nekad ka iesaisties RP, tik redzu ka brauka pa ielam , un lozē auto. 2) Esi diezgan toksisks un kad neder kaut kas tad uzreiz sac insultot. 3) Visu laiku spamo pms.
 39. 2 reputācija
 40. 2 reputācija
 41. 2 reputācija
  Esmu , dauddz erpojis ar tevim zinu kās tu esi un kā tu erpo atceros kad erpoju ar tevim tapec MIZLIGS PĀRR
 42. 2 reputācija
 43. 2 reputācija
  Vairākas reizes esmu saskrējies ar viņu IC (atņēma man automašīnai tiesības ;o ), esmu pamanījis, ka erpošana viņam ļoti labi padodas, labprāt vēlētos redzēt viņu kā GameMasteru (GM). PAR!
 44. 2 reputācija
 45. 2 reputācija
 46. 2 reputācija
  Tātad, kā paši varat redzēt serverī ir divas privātās frakcijas, kapēc? tapēc kad, par vienu ss dod 250 dollārus, kāda jēga erpot? Priekam? lai prieks būtu man vismaz vajag mašīnu ar kuru pārvietoties, es lai varētu nopirkt kko man ir jābrauc ar autobusu, un beigās izrādas to naudu pat izņemt no f3 nevar? neredzu jēgu rpot privātās organizācijas, ja alga ir mazāka nekā varētu nopelnīt ar autobusiem. Mans ieteikums, palielināt algas, un sataisīt tā ka no f3 var izņemt naudu, vai arī katram cilvēkam nedēļas beigās personīgi iedot.. 2. Jums serverī valūta pzda kāda, lai nopirktu mašīnu 10k minimum, ja negribi sūdu kurš uz 100km/h max brauc, a kur to naudu dabūt? parasti cilvēki 5 ss dienā met, kamēr viņi rpo, edito ss, ar autobusiem tu vari sakrāt 10k mierīgi. To paskaidro tas, ka nelegālajās frakcijās ir ļoti daudz topiku, jo viņi var pelnīt naudu apzogot veikalus untt.. Bet ko darīt privātajām? zagt ābolus un pārdot?
 47. 2 reputācija
  Dodu PAR, esi komunikabls, ir jautri erpot un veidot dažādas situācijas.
 48. 2 reputācija
  Diezgan saprotams,vienmēr gatavs palīdzēt,ajail ir nesens,bet kuram negadās palamāties. PAR!
 49. 2 reputācija
  Tā jau pa lielam Es dotu tev par, bet tā situācija kas nesen notika iekš dc 100% mainija manas domas par tevi. Pats jau arī zini kapēc, no hate. Pret. BEt still, tev +rep, spēj jau kjip būt chill.
 50. 2 reputācija
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.