Jump to content
Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
Vārda dienas:   
- ...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/25/19 in all areas

 1. 1 point
  Tematiskais vakars Nr.2 - GUNGAME MODE!! Sveicināti. Kādu laiku atpakaļ tika rīkots tematiskais vakars. Pirmajā reizē pēc veiktās aptaujas 1.vietu ieņēma War3 mode. Tā kā otro vietu ar 3 balsīm mazāk saņēma Gungame mode, tad piedāvājam rīkot atkal šādu vakaru tieši ar Gungame mode. Datums kurā varētu šādu pasākumu rīkot ir 27 vai 28.aprīlis. Laiks cikos sākt aptuveni 18:00 vai 19:00. Komentāros droši izsakāties kādi datumi būtu Jums paši ērtākie, tāpat par laiku un Map list, kuras vēlētos izspēlēt vakara gaitā. Tā kā pirmajā reizē bij diezgan liela aktivitāte tad cerams arī šoreiz tāda būs. Pirmajā reizē tie kuri piedalījās saņēma forumā medaļu. Šajā reizē CHILL priekšnieks būs dāsnāks. Par piedalīšanos spēlētājs saņems foruma profilā medaļu un 50 iChill. Ar cieņu iQuisitio[N]
 2. 1 point
  dizains ļooti pievilcīgs, noteikti labāks nekā bija. 🙂 un esi sveiks revan 🙂
 3. 1 point
  Daudz, daudz labāk nekā bija 😉
 4. 1 point
  Visi māk pieņemt kritiku 😄 Un vienmēr būs kam patiks un kam nē! Bet ņemot vērā, ka oriģinālais webs tika aiztaisīts un pāriets uz IPB tad neko mega wow nevar gaidīt 🙂 Bet paldies visiem kas izsaka viedokli, jo tas palīdzēs Ravenam turpmāk kaut ko uzlabot.
 5. 1 point
  Izskatās super 🙂 paldies 😉
 6. 1 point
  Revan jeb Dzintar prieks iepazīties. Paldies par darbu ko veic mūsu labā 🙂 Dizains super 🙂 THANKS!
 7. 1 point
  huliganka, ja ieskatīsies, tad moxx.lv arī veidoja šo dizainu priekš chill :) Tā kā nesaprotu, kur problēma 😄
 8. 1 point
 9. 1 point
  Ir jau ļoti baigi labi, ļoti oriģināls dizains, tā teikt. Noteikti neesmu jau tādu nekur redzējis. Ļoti iespaidīgs dizains!
 10. 1 point
  Piepe, ja vēlaties sajusties kā 90os gados un paēst patiešām garšīgu šašliku. Adrese Liedaga 2b, Priedkalne, LV-1024 Interjers nav tas pats simpātiskākais, kā jau no tālajiem 90ajiem, bet ēdiens 10 baļļu skaļā 9! Ne tikai šašliks, bet soļanka arī līmenī. Pie porcijas pasniedz rupjmaizi (ķieģelīti), ja neapēd vasarā var iziet ārā un juglas upē pabarot pīles 🙂 Cenas demokrātiskas. Vistas šašliks + frī = 4.50 EUR Vista + rīsi = 4.00 EUR Cūka + frī = 4.50 EUR Cūka + rīsi = 4.00 EUR Interjers 7 Ēdiens 9 Vairāk bildes un info viņu Facebook lapā - https://www.facebook.com/CafePiePe
 11. 1 point
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.