Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing content with the highest reputation since 11/13/19 in all areas

 1. 1 point
  @Eddie Es esmi reģistrējies 2007. Gada 1. Septembrī 😂
 2. 1 point
  Ko ta nu , sadarīj
 3. 1 point
  Banzai! Turpinam foruma aktivitātes konkursus, šodien balvā Chill.lv T-krekls vai VIP. Kas jādara? 1) Jāpieseko https://facebook.com/chill.lv 2) Forumā dienā jābūt vismaz vienam postam + šeit komentārā jāieliek meme (neierobežotā daudzumā var likt) Minimālais dalībnieku skaits 10, lai notiktu izloze svētdien 01.12.2019! Ļoti vienkārši noteikumi!
 4. 1 point
  es ari labprat busu banteam, savadak neviens mani negrib atbanot, kad sanemu banu uz 2h
 5. 1 point
  Sūdzība noraidīta. P.S lūdzu uzvedamies serveri un foruma kārtīgi. Neesat nekādi mazie bērni kuriem būtu jāmāca vienkāršas uzvedības normas.
 6. 1 point
  Nu forši.Joino discordā , mēs jau te labs bariņš esam. 😅 Viegli pasaukt adminu , pat kad admins serverī nav. Redzēju , ka tiecies pēc acc , ja uz 1v1 serveri ,tad labi admini un aktīvi arenā noderētu.Paspēlē , iepazīsti mūsu vidi.Redzēs , kas sanāks.
 7. 1 point
  cau, man arī patīk basītis, kkad vasarā varbūt varētu sazipāt.
 8. 1 point
  aimbatten, es neko neuzskatu, nekad arī neesmu teicis par sevi kautko. Un monitoru atšķirība nedod tev zināšanu par spēlētāju atrašanās vietu. TO nu laikam gan es zinu, tāpēc negudrojies un izskati demo kā pienākas, pats vēlāk pārskatīšu uz EDITOŠu postu ar savu redzējumu. Pa lielam, pēc tevis teiktā izskatās, ka vairāk gribēji savu krāniņu pagarināt nekā bija nepieciešams piesaucot visu ko CS dzīvē esi sasniedzis. Un tici man, nav tā, ka esmu arī jaunais spēlētājs. Netēlo zvaigzni. Laikam, gan tava pieredze biš pieklibo, bet ne par to šeit ir jārunā. zve.dem 16.round - Default spots priekš HE, laikam monitors atkal palīdzēja. 17.round - slowa paskaties prefire. (iespējams monitors) 20. round - Mid skatās logu un prefire uz connector Šots no connector uz A site( varbūt redzēja ātrāk dēl monitora) Jungle, jau pirms redz enemy, jau slēpjas aiz sienas un visis runā pa mic, moš pro austiņas ar 240hz 22.round - Nepeeko kamēr nav aigājis no stairs, tad prosta ar HE rokās iziet ārā(moš lucky) KAtrā ziņā, priekš 240hz ekrāna, nedaudz par biežu lucky momenti kur precīzi zin kur enemy ir un kur nav. Kur un kad jāmet HE, peek uz enemy iesaku paskatīties uz slowmotion, tad liekas dieva reakcija.
 9. 1 point
  Forši, Forši ka tu pacenties exposot to, kurš ir clean. 1. Ļoti forši no tavas puses ir noņemt abu viņu komentus +rep tev par to. 2. Tas jau nekas, bet esmu redzējis viņa gaming setup, 240hz monitors patiesībā ir pat personīgi esmu bijis pie viņa ciemos. 3. Šodien pubā tu viņu nokaitināji ar to VAC, kaut viņš tev laipni vairākas reizes teica ka tas ir dēl skin changer. Bet tu jau mums gudrāks esi un izdomāji viņu nokaitināt vēl vairāk un dabuji mute uz 15 min. Es brīnos kāpēc viņš vairāk nelika, jo kā es esmu dzirdējis tu viņam visulaiku dirs virsū kad viņš ir online. 4. Čalis ir spēlējis exanimo turnamentos, un viņam ir +/- saprašana par spēli. Kā arī viņš ir bijis lvl 8 faceitā. 5. Esmu dzirdējis arī ka tu esot čītojis pub serveros. Bet man nav nekādu pierādijumu tam. 6. Gribētos piebilst ka pub serverī esi piedāvajis cilvēkiem savu otro csgo acc par naudas summu, dashexx esot nopircis, bet kad gribeja samainīt email tu vienkārši izdomāji samainīt paroli un paturēt acc pie sevis. Žēl ir tas ka tev tik stipri bija vajadzīgi tie 7 eur ko viņš ieskaitija tavā kontā. Varēji kaut refundod viņam naudu nevis vienkārši noscamot. Reali čigānu gājiens tas bij. 7. Kā esmu dzirdējis no dažiem adminiem, šajā serverī tu nevienam nepatīc. 8. Pameiģini tikai noņemt šo komentu vai es pats personīgi tevi perma-banošu. Vēlu veiksmi izrullēties cauri šitam!
 10. 1 point
  Nu sevi jau viņš pierādījis ir , tas ir fakts. Šodien arī , sēžu specos un skatos "iespējamu hakeru" un šitais pats kadrs , kaut ko nemetīgi tur vārās pa mic , ka ķipa admini te bomži , neviens neko nesaprot utt. Es ierosinu vnk - atstāt meteoritam banu uz 1 nedēļu , sākot ar šodienu un izbeigt šito bērnudārzu. Ja pēc nedēļas vēl uzrodas un vārās , tad uz mēnesi utt.
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  Un izstaba , ir tikai @Seroxe skapī.
 14. 1 point
  Un cietums ir tikai istaba
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  Lets get that VIP!!!!!
 18. 1 point
 19. 1 point
  Sen jau viss izdarīts , bet ne krekls , ne kepka , pat ne uzlīme nav atnākusi Da lab , es jokoju , es tik tā 4fun P.S Ā ,nē , ķer meme -
 20. 1 point
  Zdarova, normāls 15 gadīgs pipars
 21. 1 point
  +rec sakarīgs pocans, draudzīgs ar visiem, kā arī top notch joki. 1. Ma boi 2. Jauneklis nepievils
 22. 1 point
  Došu REC, jo: Serverī aktīvs Cik esmu spēlējis ar tevi, sakarīgs džeks Patīkami arī tas, ka nav slinkums kaut ko uzdrukāt forumā, piemēram - sasveicināšanās topiks bij labs.
 23. 1 point
  nu labi labi, esmu dzivespriecigs dzeks, brivaja laika rambaju kontru. Chomu man te nav, bet ganjau paradisies. Beasty ari normals pipars, bet melnais nevis čili
 24. 1 point
  Piekrītu šim, 16yo un sauc visus par berniem un random gagus/mutes liek visulaiku, Hunter ja viņš tevi visulaiku ir nodirsis tad ieliec screenus savādāk bans nepatiess un uzsūkā
 25. 1 point
 26. 1 point
 27. 1 point
  1. Jūsu niks: Jānis ''Janka'' Jankovs 2. Admina niks kas jūs nobanoja: YNK 3. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check “http://chill.lv/forum/ for more info. 4. Links uz jūsu banu banlistē: netieku nemaz forumaa 5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. : netieku forumaa, pedejais raunds ap 02.20 mirage mapee 6. Jūsu komentārs par banu. Es nezinu par ko man bans jo reasons ir ataa un uz 8 dienam. Vins laikam pats nemāk, tapec vina vieta iepostoju foruma.
 28. 1 point
  pls molotovus,kā arī nade shuffle, nevis, ka teroristiem ir vai nu divi smoke(kā arī divi smoke ir bisk broken, piemēram, inferno b site gl retakeot, kad viens smoke ielido banana un otrs deep CT), vai divi nade(ja nemaldos arī ir tad, kad ir prost divi flash). pistoļu raundi ir must have, kā arī iespēja izvēlēties ar kādu pistoli spēlēt, savādāk stāv gloks un usp, bet tāpat, kāda jēga izmantot viņus, ja pret full armor no viņiem īsti nav jēgas - tur noderētu p250 vai deagle for example - un pistol round nepastāv. kā arī autokickeris, kad cilvēks tur noafko 45sec nekustoties - viņu kick - kā arī autoslayer par misijas nepildīšanu(neuzplanto bumbu, neiet speciāli defo(te kādu punktu penalty klāt arī varētu, jo serverī ir tādi spēlētāji kā wolf, kas saka, ka nepis nekas un neies retakeot, ja nevar)) vai arī cilvēks ir mēģinājis izclutchot raundu, bet nav sanācis un prost viņu slay uzreiz kā sāk defot bumbu tad, kad ir pārāk mazs laiks(paātrinātu arī raundu izspēli, ja ir klāt autodefuse, ja ir pietiekami daudz laika, pieļauju, ka webā var atrast pluginu easily)).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.