Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing content with the highest reputation since 12/22/19 in all areas

 1. 2 reputācija
  Dobrij. Mans vards Anatolijs. Tiekamies.
 2. 2 reputācija
  es uzskatu ka sheit ir tada lieta, ja ir draugs,,,, un nojaush, vai pat mazakaa aizdoma, ka vinjam ir tomer hacki, labak pakluset, nekaa aizstavet !!!! zinu ko saku, teiksim taa, VISI ir spelejushi kautreiz ar hackiem, utt,,,,, pat ir tadi idioti, kuri turniros spelee ( iet runa pa lielajiem) kuros visi tevi vero
 3. 2 reputācija
  Chillam zamukjit jaunu servera kasti
 4. 1 point
  Zdarova tu tāds seksīgs tajā bildē damn 😀
 5. 1 point
 6. 1 point
  Nu sveiks tauteiti. Mūsu Komūns tevis sagaida. Lai tev labi veicas. 😜
 7. 1 point
  Mēneša Adminitrātors t0nto Mēneša Moderātors Ledinjs Mēneša admins Fudy Mēneša sliņķis - seroxe (nameiz) Mēneša rupeklis - eddie+mice Mēneša runātīgākais - xd $ky$trike Mēneša geimeris - swordfish Mēneša muļķis - Mēneša jaukumiņš - cemmis bliiiiins, es minutes 10 domaju, un nevaru izdomat ko likt pie muļķa, tapec shoreiz tukshaa bus
 8. 1 point
  Mēneša Adminitrātors - t0nt0 Mēneša Moderātors - Ledinjs Mēneša admins - kingofthetech Mēneša sliņķis - Hunteris (spele gta roleplay,nenak adminet) Mēneša rupeklis - beasty Mēneša runātīgākais - strike Mēneša geimeris - Seroxe(cik redzu, vienmer puba sez) Mēneša muļķis - Zvede Mēneša jaukumiņs -bigDICKriccys
 9. 1 point
  Tiks piešķirts. Atsūti savu niku un steam id pm.
 10. 1 point
  anti, biezi patiik vienkarsi pakaitinat mani, lai es uzvilktos, kas liecina, ka tev patik strideties, loti saistits ar saviem draugiem, kas man liek domat, ka tavu acu prieksha tavi draugi vares darit ko grib, uzbazties kadam, apvainot kaadu (kriccyam to patik darit) un tev bus vienalga. mans viedoklis.
 11. 1 point
  Reporti ir kas parādija ka ir zinoš par čīteriem Bet kaut kā nepatika tā iesaistīšanās konfliktos foruma čatā. Kas var liecināt ka kādā situācijā var par asu reaģēt iekš servera ar acc. Kopsumā esmu par lai jau purina to čīterus.
 12. 1 point
  Varu brokastīs piedāvāt desmaizītes ar desu un sieru. 0.50 EUR gb. Varu ar piegādi, var arī ar OMNIVA, bet, ja vecas, tad ja kas esat lietas kursā. PM.
 13. 1 point
 14. 1 point
  Cilvēks kurš nebaidās no sava viedokļa, to es ļoti cienu. Mēdz būt arī dažreiz nedaudz rupjāks pret citiem, bet dažreiz jau var.
 15. 1 point
  Priekš manis 10/10 Pele - Logitech G102 Ausis - hyperx Cloud stinger Mousepad - Hyperbeast CS:GO version 60x30 Klava - meha blue switch Monis - Asus 240hz 24.5"
 16. 1 point
  @bigDICKriccyS pēc profila bildes tāds nesaprotošs. Forumā viens no konfliktu atbalstītājiem. Dievinu palasīt tavas esejas par citiem... 🤣 +REP Labs cilvēks. Retais čuvaks kas izsaka visu ko domā neskatoties ka var būt sekas. #smallDICKriccyS 😐
 17. 1 point
  Hybrid viens no retajiem, kas spēj ko pateikt adminiem, nekautrējas izteikt savas domas, liekas, ka heito hunteri (varbūt kļūdos), kas ir pozitīvi.
 18. 1 point
  Eddie - Oldschool chalis, cik saprotu labi kapāja 1.6, tagad spele go, esam shavusi kopa, apmekle gym un brauc ar audi Ja vajag, pateiks stipru atbildi.
 19. 1 point
  Latvian version. Ja tev ir gadījies tā, ka tev ielādē mapi un tev nocrasho spēle, tad šis varbūt palīdzēs. Pirms šo dariet, izejiet no spēles! Solis 1: Uzspied labo peles klikšķi uz Counter-Strike: Global Offensive spēles, līdz izmetās šis logs. Logā spied pogu "Properties". Solis 2: Kad uzspiedi pogu "Properties", tev izmetīsies šāds logs. Logā spied pogu "SET LAUNCH OPTIONS". Solis 3: Kad esi uzspiedis pogu "SET LAUNCH OPTIONS", tev izmetīsies šāds logs. Logā raksti -cl_disablehtmlmotd 1 un -setting.mem_level 0 tad uzspied pogu "OK". Šis nesalaboja neko priekš arēnas. Taču pubam un retake viss strādā bez crashiem. Šis dažiem neko nedarīs. English version. If your game crashes when the map loads in, this might help you. Before doing this, leave your game! Step 1: Right click on the button called Counter-Strike: Global Offensive, then this window will pop up. When it does, press the button "Properties". Step 2: When you pressed the button "Properties", this window should pop up. When it does press the button called "SET LAUNCH OPTIONS". Step 3: When you pressed the button "SET LAUNCH OPTIONS", this windows should pop up. In this window just type -cl_disablehtmlmotd 1 and -setting.mem_level 0 then press "OK". This doesn't work for everyone. This doesn't work for the arena server, for me atleast it doesn't.
 20. 1 point
  Chill iekaro Velsas augstienes ( Septembris 2019 )
 21. 1 point
  1:44 - Pirmais rounds, zināms, ka jau kāds pushos, īsti nav ko skaidrot, durvis atveras - tiek nošauts. 4:50 - Redzu, ka mūsejais tiek novākts, tiek izmantots SHIFT, kā arī tiek lekts pēc ak, jo, iespējams, ka A main, kāds jau ar awp sēž. 6:06 - Šeit nekas netika gaidīts, ieskrēja mērķī, jo diez gan labi redzams, ka skatījos highway. 10:05 - Labais stūris netiek čekots, jo kāda velna pēc, lai tajā kāds būtu, ja es nāku no squeaky, un manējais paliek, lai dotu info?
 22. 1 point
  Ja balsojumā nobalso par hostage mapi, tad par ko Jūs runājat? Kas tieši vainas hostu mapēm? Kam tad viņas tika izgudrotas? Būs tagad lielie bļāvēji tādi kā mice, kas pateiks, ka nav nekādas domas tajā? Ka tur nav loģisku risinājumu, vai vēl sazin kādu iemeslu? Ka tā ir botu mape un tā tālāk. Ja Jūs spēlējat publiskajā serverī, tad pieņemot faktu, ka var tikt spēlēta jebkāda veida mape. Man personīgi, de_mirage ir apnikusi. Jā, tā IR MM mape, tā ir laba karte, bet nejau lai viņu mauktu visu dienu kā 1.6 laikos tas bija ar dd2, jo šeit tauta turās uz jebkuru mapi. Tādā gadījumā pievienojiet attiecīgos pluginus, kuri neļaus konkrētās mapēs, tajā pašā offisā un/vai cs_italy pirkt awp un botgun, un ticiet man, spēle kļūs interesantāka. Tik pat labi varam paraudāt par to, ko sniedz VIPS(var skriet caur savu molly, uzrāda damage(no distances ar he var droši noteikt enemy, vai ir, vai nav un tādā garā). Vai arī pievienojiet pluginu, kurš neļauj mainīt komandas(pašam)(nezinu vai tāds eksistē) un tad arī būsiet vienu halfu vienā pusē, otru otrā.
 23. 1 point
  Tās hostage mapes ir pārāk mazas priekš community PUB servera
 24. 1 point
  Man tā liekas, ka zinu tevi gan no nooba, gan no kicka. cauva!
 25. 1 point
  Tavs niks: micecsgoPārkāpēja niks: Bledis.Paskaidrojums par situāciju: Bledis. izmanto triggerbotu un wh. Pirmajos raundos kad sāku demo rakstīt, viņš izskatās ka +/- bija izslēdzis visu. Uz beigām, pēdējiem raundiem (Dust2) viņš nenormāli gribēja comeback taisīt un sāka pamatīgi ar triggerbot spēlēt. Tiem kas nezin, kas ir triggerbot, ludzu video šeit. https://www.youtube.com/watch?v=_ltBjlS7gJM Šeit paskaidro kas tas ir utt. Protams ir brīži kur viņš netrāpa, bet triggerbot tā arī ir domāts lai izskatās legit. Bet tie prefire un tā reakcija kas ir viņam nav reāla. Pārsvarā spēlēja ar awp uz kuru vieglāk spēlēt ar triggerbotu. Vēl bija momenti kuri nebija demo, piemēram es ar savu teammate biju tuneļos dust2. Mans teammate izskrēja uz titāniku un viņu nošāva. Es paliku tuneļos stulbā leņķī lai grūti būtu paredzēt. Bledis. pret sienu ideāli man iemeta ar granātu un protams pēc tam sekoja push tieši skatoties uz mani. Bija dažādi callouts kur bija wh piesaistīts. Piemēram viņš skatijās logā no tuneļiem ar awp (dust2) un neredzēja durvis, viņš pateica to ka durvīs ir spēlētājs pilnībā bez info. Viss serveris uzskata ka viņš čīto. Bija vēlviens čalis kurš tur čītoja, bet tam maz pievērsu uzmanību. Tas pats čīteris pateica ka Bledis izmanto wh un triggerbotu.Pierādījumi: Šeit ir demo, ieliku gan rar, gan ari raw failus iekšā, kā ērtāk nolādēt paši varat izlemt :D https://failiem.lv/u/3mp3jzu6
 26. 1 point
  cau, labi uzrakstīts sasveicināšanās topics, laikam domā ar īsto galu, ja jau neesi huligāns .
 27. 1 point
  Vienkāršs ieteikums. Noņem jauno cache un ielikt veco ,vai vispār ideālāk būtu Vote sistēmā ielikt abas mapes. Ja nu gadās velme daudziem spēlēt to jauno cache.
 28. 1 point
  pirmais demo kuru skatos blediswh --> 13.rounds - P90, pirmais frags jau diez gan nereāls, bet nu mazums.. Otrajā lodes baigi precīzi nolidoja, hujviņzin vai ar P90 tāds spraycontrol ir iespējams. Tālāk frags no loga daudz maz OK, tālāk frags labā puse uz longu ir stabils WH, pēc tam sekoja def šots pa mašīnu(žēl, ka man pašam wh nav ar ko skatīties, nebrīnitos, ka tur aiz mašīnas bija) skatamies tālak - def šots midā(OK nu nekas tāds), tālāk 15.rounds - brīvi ieskrienam B, zinam, ka tur nav daudz aizgājuši. Ieņemam plantu, ejam skatamies midu un mistiski tēmējam uz džeku midā, arī papal 16.rounds - beigās ejot uz logu, tu automātiski skatos pašu galu, kāpēc???? 17.rounds pie team maiņas pusēm - skrien longā, ieraugi ka vēl kāds pusho(tobrīd beasty un automātiski atkāpies) - arī papal. Godīgi sakot man pietika ar to, ko redzēju, lai apstiprinātu, ka WH tur ir pavisam noteikti. Triggers tiek slēgāts, Uzskatu, ka jāliek bans un jāatvadas no šī talanta.
 29. 1 point
  Sveiks Robert, mani sauc Olafs un mēs varam būt draugi!!!
 30. 1 point
  Čau Robert sveicināts chill.lv Esmu jau manījis tevi serveri Veiksmi
 31. 1 point
  es jau laiku domāju, iepirst te kaut ko vai nē. Nu ņemot vērā, ka te raksta tikai vecie pipari(ķipa tie, kuri jau no pirmsākumiem un savstarpēji pazīstami),tad uzskatu, ka šobrīd arī varu iedirst kaut ko te. čau
 32. 1 point
 33. 1 point
  atļāvos arī noskatīties, jo kad spēlējām kaut kādu mapi kopā (neatminos kuru), tad jau bija dīvaini momenti. Pirmkārt jau, jebkurš, kurš savulaik tīņu gados ir čītojis, jau šeit atpazīs, ka moovements ir jocīgs, netipisks ikdieniškai spēlēšanai, rodas sajūta un nešaubos, ka man ir taisnība, ka skatās kur kāds enemy nāks lai ieņemtu drošāku spotu, lai viņu nošautu. 4.raunds - nopaļijies pirmo reizi, nav nekādas infas, mistiski novelc tēmekli uz spotu aiz mašīnas(OK, principā def spots), bet tieši ietupties kad viņš nāk ārā. 5.rounds tu uzmet smoke, jo redzi caur kvadrātiem, ka shortā nāk un neskaties it nemaz uz longu. Tur arī viss skaidrs. un visbeidzot pienāk vislabākais raunds nr6, kurā Tu visu startu nosēdi, virzies uz longu nopircis AWP un visdrīzāk konfigurējot savus čītus(lai arī kādi tev tur būtu), tu pamani ka uz longu nāk un momentāli ieej stūrī, nu ko lai saka, papal
 34. 1 point
  - Admina niks - Hunteris Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Vins iedomajas ka ir paraks par visiem un par katru sikumu ko kads pasaki serveri vins draudz ar mutosanu vai banu , nesaportu galigi vina ricibu , kada sakaraa vins atlaujas kautko piedraudet tikai tapec ka vinam tas nepatik . Tagad sodien ari arena bija wh , pateicu Hunterim kurs wh un nick , bet vins neko nedara um aiziet spelet mm . Manuprat Moda pienakums ir uzturet serveri kartiba lai nav hakeri un tadi kas trauce speli caur mic . Un vel tagad nesen serveri vins parmeti dusmigi virsu vienam speletaja ka vinam mic carkst laigan ta nemaz nebija . Nav nekadas laipnibas tikai negatvisms , staiga pa serveriem ka Ebinīzers Skrūdžs. - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - nav bet manuprat citi ari par to zin
 35. 1 point
  Šeit lūgums tikai izteikties par attiecīgo sūdzību, nevis risināt domstarpības. Katrs nākamais posts kurš nebūs saistīts ar šo sūdzību, tiks sodīts.
 36. 1 point
  tā tu visiem teiksi, kas pateiks ka necheato viņš? https://steamcommunity.com/profiles/76561198870180168 ej skaties manu friendlistu. esmu redzējis kā viņš pubā spēlē, viņš nav slikts spēlētājs. Nesaprotu, ka tu nevari pieņemt nekāda veida viedokli, kas būtu aplams tavai sūdzībai. lmao
 37. 1 point
  Viņam Main accounts ir VAC banned un uz šo nemaz nav nopirkta spēle. Kāds tur administrators no cilvēka kas spēlē no "throw away" accounta kurš ir izveidots 23. decembrī. Daudz esi online pēdējās dienās, arī pasauc kad vajag, bet iesaku būt aktīvam Discord/Forumā un sakārto savas lietas. Ja nu neiedod tev tad iesaku Pamēģināt vēlāk kad iegūsti vairāk uzticības, un vairāk nospēlētas stundas. Esmu pret.
 38. 1 point
  pabeigt kursu un neizlidot ara =D
 39. 1 point
  Centīšos atmest dzeršanu, jo tā reiķinot, uz to aiziet liela nauda mēnēsi/nedēļā/ikdienā. Vēlviena lieta, ka gribētos beigt kurīt weedu, bet nu tas liekas vispār neiespējami.
 40. 1 point
  šī nav apelācija, bet gan sūdzība, cik saprotu
 41. 1 point
  Swordfish -hvz par viñu reāli, profilu skatījos speciāli 😄 normāls oldskūlers . raksta īsi un konkrëti, ko domā. Liek pimpi cenzūrai, kas man patīk. 😄
 42. 1 point
  Es gribu izpist veceni no cita kontinenta un pretēji tonto gribu nokārtot kredītu mājoklim haha 😄ceła sākums tikai
 43. 1 point
  apnjemos idzivot, jo shis gads mani gandriz jau piebeidzis !!!!!
 44. 1 point
  Ja tā godīgi, tad ir vairākas lietas ko gribētu sasniegt/dabūt, varu uzskaitīt pāris manas apņemšanās : - Uztaisīt remontu lauku māja un iekopt tur pagalmu, lai bērni var spēlēties. - Sakrāt jaunai mašīnai, pagaidām šķiet kad tā varētu būt volvo xc90, kāda 2010 gada. - aizbraukt kāda ceļojumā kopā ar abiem bērniem un sievu. Šitās varētu būt tas lielākas apņemšanās.
 45. 1 point
 46. 1 point
  Nākošajam vajadzētu būt labam gadam jo ir plānots izmaksāt pēdējo kredītu bet nu pa lielam vēlos sākt remontu dzīvokli beidzot. Pa nākošo gadu vienu istabu obligāti jāapņemas izremontēt A pašam Ledinj?
 47. 1 point
 48. 1 point
  REC! 1v1 nau adminu, tikai cerams māki ar commandām aprīkoties. Edit: Personīgi no savas pieredzes arēnā, kad ieju tur iekšā, vienmēr ir kāds ar wh vai aim.
 49. 1 point
  Sāksim ar to, ka tu vairākas reizes mainiji komandas un es tev izteicu brīdinājumu " Ej atpakaļ uz komandu kurā sāki spēlēt vai arī izkikošu " . Tu mani neklausiji tāpēc tevi izkikoju, to var arī apliecināt visi kuri bija serverī. Tu saņēmi mute, jo biji toxic pret "adminu". Tev bija aizskarošs niks "ur moms a thot" tapēc liku tev to nomainīt. Pēctam tu uzliki niku "kā ir nomirt", pēctam uzliki niku "23k punkti lol nolife. Man serverī ir 23k punkti, bet to vēl neņēmu kā apvainojumu. Nākamajā mapē tu biji toxic pret mani chatā, tāpēc saņēmi gagu. Tu ar savu draugu "laflaME" vēl apmelojāt mani un iespējam monitoringojāt!
 50. 1 point
  Nebūs jums VIP's jo 50 postus nesalasīs, priecīgus ziemassvētkus
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.