Jump to content

Līderu saraksts


Populārs saturs

Showing content with the highest reputation since 05/07/21 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
  Esmu neitrāls,jo arī dažreiz prime spēlētājus var pieķert čītojot. Es gan vairāk izbaudu pub vai awp,kad serveris ir pilns. Kad cilvēku ir maz serverī,tad pat nav vēlmes ieiet. Piebilstot par to prime only. Ja uzliks prime only uz awp,tad tas serveri būs dead, uzreiz saku. Ja jau knapi cilvēki salasas ar un bez prime,kur ta nu vēl only prime. Es gan piekrītu,gan nepiekrītu Jameson teiktajam.
 3. 1 point
  Nevis puse adminu nespele deļ taa iemesla, ko teici, bet tapec, ka ir vasara un kapec, lai es sedetu majas taada laikā.
 4. 1 point
  Ir laba ideja,bet būs -cilvēki un ir arī daudzi kuriem nav prime un nečīto,manuprāt labāk būtu ja uzliktu ,kādas piemēram minimums 100h cs go lai spēletu chill serveri,bet still laba ideja vai arī piemeram kā iden** 1eiro lai būtu whitelisted serverī
 5. 1 point
  Unanu, tadam kurš foruma čatā, nodirš serveri, reklamē, un tad grib unbanu? Fuck that! Ja nemaldos čalis vēl citu topikus nedaudz pie piedirsa, manu prāt, šeit jābūt foruma banam pat, jau dotas vairākas iespējas, nekad nedelec, turpina dzīt sūdu.
 6. 1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.