Jump to content
Chill.lv

Chase

Moderators
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • iChill

  46 [ Donate ]

Chase last won the day on January 11

Chase had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

1 Follower

About Chase

 • Birthday 02/20/2000

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Diemžēl nebūs - Mauris atteicās no amata, kā arī neviens nav pieteicies starp adminiem nav pieteicies viņa vietā. Ja kāds, kurš var garantēt 60 fps @ 720p vai augstākas kvalitātes izvades pārraidi, pieteiksies līdz sestdienas rītam, droši ļaušu to komentēt. (Protams, līdz ar dažām vadlīnijām, kuras došu caur PM)
 2. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Tātad, esat kārtīgi atpūtušies, ziemas priekus baudat, piektdienu sagaidījuši esat. Par turnīra tālāko norisi: Pusfinālā spēlēs komandas PaldiesParNaudu vs. 10.b, kā arī denmark vs. Mums maziņš. Pusfināla norise - rītdien (sestdien). Fināla norise, kā arī trešās vietas izlēmēja izspēlēšana - svētdien. Par laikiem finālā informācija būs vēlāk, pašlaik vēl notiek sarunas par norisi.
 3. Chase

  priuet

  ftw nozīmē for the win
 4. Chase

  priuet

  Sveicināts komūnā 😄
 5. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Komanda denmark tomēr arī nav diskvalificēti, jo Luna^ nespēja spēlēt viens pats (noteikumi). Jums ir laiks līdz svētdienai, lai izspēlētu maču pret komandu DESMIT.
 6. Chase

  Gada nominācijas 2018

  Tātad, izskatās, ka visi, kuri grasījās balsot, jau ir nobalsojuši, kā arī 11. janvāris ir sasniegts. Nevilcināšos īpaši ilgāk, 2018. gada nominācijas iegūst: Wyy* kā gada tryhard; Reload kā ♿; T0nt0 un Serex kā gada nopietnākie ar vienādu balsu skaitu; Mauris kā gada jokdaris; Chase (es) kā gada sūdposteris; vANE kā gada čīteris; Luna^ kā gada runīgākais UN gada jaukumiņš; Robaski kā gada klusākais; Fanijs kā gada strādīgākais CS:GO admins; Trehs kā gada slinkākais CS:GO admins UN kā gada meitene; Aspewi un Freeloader kā gada strādīgākie 1.6 admini ar vienādu balsu skaitu; Zmird Khayas kā gada rupeklis! Liels paldies visiem par balsošanu un būšanu kā komūnas daļa! Ceru uz vēl lielāku aktivitāti nākamā gada nominācijās~ 😉
 7. Chase

  acc

  Bez ierunām REC no manis - ir strādāts ar šo cilvēku. Cilvēkam ir mugurkauls, spējīgs atpazīt čītus, nav toksisks, kā arī prot ne-agresīvi pielietot administratora funkcijas, visu loģiski risinot. nedusmojies nu, andri :(
 8. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Update: komanda Mums maziņš tomēr nav diskvalificēti, notikusi komunikācijas kļūda. Komandai UnMute exde jāspēlē maču pret Mums maziņš priekš pusfināla vietas. Atvainojos par sagādātajām neērtībām. GLHF Chase
 9. Chase

  Ietago savu miļāko adminu

  Žēl, ka nevar visus adminus ietagot. 😄 grūti izlemt
 10. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Viss skaidrs - komandas bērzu sula, RAJON, denmark, sunju buda un DFRNT ir diskvalificētas - līdz 9. janvāra 23:59 netika ziņots par rezultātiem, vai vispārīgām dzīvības pazīmēm. Līdz svētdienai ir lemts izspēlēt starp komandu 10.b un 196kg kids. @batyazeus @suka nahui kusok gavno Līdz ko Round 2 mačs tiks izspēlēts, pusfināla mačus varēs spēlēt komandas UnMute exde, DESMIT, PaldiesParNaudu un 10.b vs. 196kg kids mača uzvarētājs. Jauku dienu visiem, Chase
 11. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Šodien ir deadline izspēlēt pirmo kārtu, līdz ar pusnakti mēs diskvalificējam visus, kuri nav līdz šim izspēlējuši.
 12. Chase

  čau

  da beidzot :DDD čau andri sauc vecās ādas no kso šeit
 13. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Komanda "Pienenīte" - dzn un yanis - diskvalificēti par negodīgu spēlēšanu ar čītiem, komanda 196kg kids automātiski virzās uz nākamo kārtu. Spēlētājam jack (yanis) arī ir izsniegts bans uz nenoteiktu laiku par čītiem chill.lv serveros. Jauku dienu visiem.
 14. Protams, tā bija kļūda, bet iepriekšējā saruna ar Serex lika saprast, ka ar viņu loģiski runāt tolaik nevarēja. Par pašlaicīgo situāciju nezinu, viss ko varu pateikt, ir droši raksti, Serex. Izrisināsim problēmu, nevis turpināsim dirsties viens starp otru. Ja negribēsi, ko man darīt... @Serex (atvainojos par ne-pa-tematu ziņu. Tavs iepriekšējais administrācijas pieteikums vairs nav redzams, Kancer)
 15. Mans viedoklis nemainās: Brīdinājuma punkti par spamošanu izsniegti (kudos to @EagleEye), administrācijai veco pieteikuma tematu slēgt ciet/dzēst?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.