Jump to content
Chill.lv

Chase

Moderators
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Points

  25 [ Donate ]

Chase last won the day on December 8

Chase had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Chase

 • Birthday 02/20/2000

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Yeah... Uzreiz, kā izveido profilu, centies pieteikties administrācijas pieejai. nice meme Vārdu siena, kurā tu "raksturo, kādēļ esi pelnījis admin tiesības", es, piemēram, pārlasot trešo reizi, ne sūda nevarēju izvilkt pamatotu iemeslu, kādēļ tev jebkurā no serveriem vajadzētu adminu, it īpaši 1v1 Arena serverī. Cik bieži esi spēlējis 1v1 Arena serverī, saulīt? Kāds var ziņot par viņa aktivitāti, vai vienkārši iemest šo pieteikumu pie pārējiem?
 2. Chase

  POWER-User 1

  Pārvietots uz Čīteru sadaļu, ceru, ka neatkārtosies.
 3. Chase

  Tētis grib acc

  Skaidrs - neatkārtosies.
 4. Chase

  Tētis grib acc

  Pret - būtu jau viss labi, ja nebūtu pēdējās dienās parādījis sliktu uzvedību. Jūs varat turpināt atbildēt, kā kalkulatori, bez vērtības klāt tiem +/-, kas padarītu jūsu par/pret vērtīgākus par 0, neko nemainīs. Pievienojat pamatojumus 24h laikā vai komentāri tiks dzēsti. Līdz ar otru reizi tiks izdoti brīdinājuma punkti. @igs1987 @Kreativs @cr3w
 5. Chase

  [Admin Pieteikums] Bembis

  Sāksim ar to, ka neesi bijis te vairāk par dienu, kur nu vēl prasies uz adminu. Turpināsim ar to, ka neesi minējis jebkādu iepriekšēju adminu pieredzi, kas mani neapstādina teikt "Kam tev standarta paku, ja neesi pat iepazinies ar potenciālu, ko sākumpaka - gag, slap, mute - dod?" Lai gan, protams, palīdzība būtu nepieciešama ierastā kārtībā, skatoties uz administratoru trūkumu 1v1 serverī, ne jau no zaļknābja kā Tevis. Pakrāj stundas šeit, saulīt. Par to, ko teicis esi čatā arī īsti neesmu pārāk pozitīvs pret tevi. skaisti (jā, man vajadzētu uztaisīt pluginu priekš daļas no šī ievietošanas gandrīz katrā administrācijas pieejas pieteikumā)
 6. Chase

  Čau čau!

  Čiu riu, ceru, ka nesakausies te ar kkādu vanagu :D:D
 7. Chase

  Application: Admin

  No idea about your activity, though seems like you're pretty decent, csgo hours wise and everything. REC (+)
 8. Visiem redzams. Žēl, protams, ka Žigimants Krēsliņš un Agris Baumanis nepiekrita kaut ko ierunāt priekš šī, tad atkal, pašiem savi iemesli.
 9. Chase

  War3 Vakars?

  Netikšu - diemžēl, jau aizņemts.
 10. Chase

  Vaipiņš

  Vispārīgā ziņā būtu vēlams griezties pie @fani un @METEORITS*, kuri ir Rust Main priekš jebkādas informācijas.
 11. Chase

  Sūdposti utt.

  Papucīts fani ar zmirdu, circa 2018
 12. Chase

  ComputerGeeK* | Pieteikums Admina amatā

  Pozitīvi - Gandrīz vienmēr attieksme no tevis ir bijusi pozitīva, sāli par "hakošanu" (jo kādu nošāvi vairāk nekā 3 reizes) neesi ņēmis galvā un spēlē spēlēdams, kā arī neaizraujies ar lamāšanos. Negatīvi - Neesmu tevi redzējis pārāk bieži serverī - mazāk kā mēnesi viennozīmīgi. Pirmais posts forumā - admina pieteikums, kā arī neesmu redzējis no tevis gandrīz nevienu reportu - vienīgi šodien vienu (wh+bhop). Pašlaik no manis būs ANTI, vēlētos no tevis ilgāku aktivitāti forumā/discordā (paša izvēle). P.S. Sveicieni no Alūksnes 😄
 13. Chase

  ???

  Iemetat demo un apskatīšu, varētu būt, ka ne to izbanoju, tad atkal, who knows... bet jā, derētu, ja tu izdarītu to pēc parauga, savādāk nav ņemams vērā @tedii skaidrs, nedēļa pagājusi - slēgts ciet.
 14. Chase

  Fanija jaunumi v1 #NoNutNovember

  this is so epic, can we hit children?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.