Jump to content
Chill.lv

fani

Administrators
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • iChill

  77 [ Donate ]

fani last won the day on January 5

fani had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

4 Followers

About fani

 • Birthday 11/11/2000

Recent Profile Visitors

626 profile views
 1. fani

  Rust Serveris ir slēgts

  Minecraft factions HD kvalitātē un 100x tuvāk izdzīvošanai dzīvē The only aim in Rust is to survive. To do this you will need to overcome struggles such as hunger, thirst and cold. Build a fire. Build a shelter. Kill animals for meat. Protect yourself from other players, and kill them for meat. Create alliances with other players and form a town. Do whatever it takes to survive.
 2. Hey. Diemžēl bija ļoti mazi aktivitāte Rust serverī. Varējām pacensties vairāk, bet chilla nav tik daudz cilvēku, lai mēs spētu piesaistīt spēlētājus. Foruma sadaļa paliks, ja nu mēs atvērsim atkal rust serveri. F
 3. fani

  "Admina" - zmird khayas tēma.

  Sāksim ar to, ka tu esi jaunpienācējs cs:go un es pēc tavas stabules neskriešu. Forši esi oldschool un tev Mini sadeva vairāk aksesus, bet nu nespēj būt gudrāks un to atrisināt mierīgā ceļā? Es viņam mutisku brīdinājumu izteicu un viss. Un, ko tu gribi redzēt no tā demo kā visu laiku lamājies? Wpp grupā to pašu darīji . TC, ja nemāki atvērt paraugu un pēc viņa uztaisīt sūdzību un norādīt mapes laiku un aprakstīt detalizēti situāciju. Es netaisos meklēt nekādu demo, ja to pat nespēj izdarīt. Nākošreiz ievieto to Adminu foruma sadaļā, Adminam par adminu, nav jātaisa sūdzības.
 4. Tas launcher ir bezjēdzīgs, bet nu, ja boostā pēc vajag uztaisīju lielāku advert nekas skaists, bet nu es domāju viņš būs apmierināts. Un, ja Mini lasa sataisi serveri savādāk viņš tik uz boost dzīvos un viss : )
 5. Problēma bija tāda, ka tika vnk spamots foruma sadałās, kurās to nevajadzētu un es, arī domāju, ka tas ir vnk spams, ja kāds var iemest link ar to launcher, ko vinš grib reklamēt var ielikt lielāka izmēra reklāmu un viss.
 6. fani

  NO PRIME.

  Sveiks. 2h laikā tevi pievienošu Whitelist Sarakstā. Jautājums kā tika iegādāts prime? Ja ar Cd Key tavam steam acc nav iespēja pievienot draugus, ja nekas cits mav pirkts steamā virs 5e un nav iespējams ieklūt iespējams šī iemesla dēł serverī pat ar prime. Jautāju, jo nav bijusi iespēja pārbaudīt.
 7. fani

  tReh-

  Dude u act like a kid right now... 1. You can't even find right section where post complaint 2. You cry about 30 min gag that isn't a ban. U didn't explain even why u got a gag but u started with spam saying that treh is a bitch and I WILL NOT BUY VIP SHIT SERVER? So what ? don't buy it. 3. U can find refund terms in the shop page. Refunds has nothing to do with gags in the server. That is your choice if u don't like admins change server. Ok my bad i didn't check your ip address location but i looked up in paypal transactions and i thought u are Latvian. Gag expired. If something happens again please write normal complaint.
 8. fani

  tReh-

  1. Ja nemāki uzvesties sēdi ar savu gag 2. Kāds sakars vip pakalpojumiem ar to, ka nemāki uzvesties? 3. Pastāv refund policy un tev diemžēl nav tiesību neko pieprasīt. 4. Nah tu tēlo, ka nesaproti latviski?
 9. fani

  Ietago savu miļāko adminu

  @neviens :dab:
 10. fani

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Hello. Bracket https://challonge.com/2nfzgdkk Serveri: 85.31.96.91:27016 85.31.96.91:27017 PAROLE JAUTĀ ADMINIEM PRIVĀTI ( P.S ja parole noceļos pie randomiem perm ban chilla tiem cilvēkiem) ( Serveri uz Windows OS, tāpēc jaieraksta katram demo. Komanda - record name // Kāpēc? Kopš septembra CS:GO Update windows os serveri crasho bez start up line -nohltv ) Demo nosūtīt vajadzēs tikai, ja būs vajadzība. Admini kuriem var rakstīt, lai setup match pirms spēles sākšanas, lai varētu setup match https://steamcommunity.com/id/Nikijs20071 https://steamcommunity.com/id/chaseyourface https://steamcommunity.com/id/C9autimatic https://steamcommunity.com/id/fanijs Laiks izspēlēt Pirmo kārtu ir sākot no šodienas līdz - 9 Janvārim DQ = Ja neizspēlē laikā.
 11. fani

  Gada nominācijas 2018

  Gada tryhard - Wyy top #1 spot cs:go pubā vairākas reizes ♿ - reload Gada nopietnākais - epitome Gada jokdaris - Mauris šī dēļ https://cdn.discordapp.com/attachments/423207180246843392/524929752818253829/yuh.mp4 Gada sūdposteris - Zmird Gada čīteris - Henny ar savu fake turnīra bildi steam profilā un citu bullshit. Gribēju priekš apsmiekla pievienot šo Gada runīgākais - Robbi Gada klusākais - Robaski + cepums cilvēks ir no Somijas un daudz, ko latviski ir iemācījies. Gada strādīgākais CS:GO admins - EagleEyeLV izveidoja daudz custom mapes priekš komunā. Gada slinkākais CS:GO admins - Es slinkiem adminiem pieejas atņemu. (izņemot sev) Gada strādīgākais CS 1.6 admins - ? Gada slinkākais CS 1.6 admins - Mini nespēj salabot 1 cvar 1.6 serverī Gada jaukumiņš - Emīls aka yung btc Gada rupeklis - ekman. Pieaudzis cilvēks strīdās ar 13 gadnieku (Richi) Gada meitene - treh
 12. fani

  NO PRIME.

  Nekas nav diži mainījies. VIP Playeri un admini var tikai iekļūt serveros bez Prime. Links uz šo topiku rādīsies spēlē tiem, kam nav prime status vai radusies ķibele. Ja ir notikusi ķļūme un tev ir prime status, bet tu netiec serverī: 1. Norādi profila linku 2. Screenshot proofs ar to, ka prime status ir ieslēgts. + Šis topiks nav domāts diskusijām! Atbildam tikai, ja ir radusies ķibele iekļūt serverī! Pretējā gadijumā + 1 warn forumā /// Translation in English coming soon ay
 13. fani

  Nav zelts, bet ir sudrabs

  Veiksmi citreiz. Atteikts.
 14. fani

  unban

  My bad es arhivu izdzēsu. Svētku laiku apžēlošanās. Unbanots...
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.