Jump to content
Chill.lv

Serex

CS:GO KZ Admin
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • iChill

  15 [ Donate ]

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. Tev viss kārtībā? Varbūt pēdējais laiks mainīt savus uzskatus, un beigsi izlikties par idiotu visa foruma priekšā? Vēl joprojām neesi pamanijis, ka vienīgais cilvēks kurš šeit ir bērna līmenī, esi tu pats! Bēdīgi ka komūnam ir šāda tipa moderātori kā tu. Nolaidies pie zemes, varbūt cilvēki beigs tevi heitot! Par tēmu - Šis pieteikums jau ir daudz labāks, došu REC par aktivitāti, lai viss izdodās!
 2. Serex

  IWTD admina pieteikums..

  Nezinu cik aktīvi un kā, bet admini noder! Tikmēr vēlētos izteikties par šāda veida cilvēkiem, parasti svaigi spēlētāji kā šie, kas ienāk uzrakstīt tikai pieteikumu forumā ir labākie admini, bet manā pieredzē viņiem visiem ir bijis 20+ gadi, un atbildība pret to ko viņi dara, un viņi visi ir bijuši ļoti aktīvi serveros (Nesaku ka tev tādas nav, vai arī tu neesi aktīvs, bet ļauj man pabeigt manis iesākto). Man liekas ka tu esi atbilstoša vecuma, nezinu cik tev ir stundas nospēlētas csgo, jo tu nezin kāpēc slēp viņas no mums, bet man ir slikta nojausma, tākā tu neesi nekur adminējis, un neesi nekad izbaudijis provacēšanu, no citu cilvēku puses. Tev nebūs viegli iekļauties admina statusa, man ir liela aizdoma, ka tu viņu agrāk vai vēlāk abusosi, vai vispār kaut kur nozudīsi. Ja tu padzīvotos forumā nedaudz ilgāk, vai spētu mani kaut kā pārliecināt par pretējo, tad es būtu par tavu kandidatūru, bet mana pieredze ar tava tipa adminiem, nekad nav izvērtusies labi! Tāpēc šoreiz no manas puses ANTI Ja tu varētu es būtu priecīgs, ka tu varētu mums iemest arī savu faceit profilu, nevis tikai pateikt, ka mazliet esi paspēlējis, gribētos redzēt tavu progresu kaut vai par pāris spēlēm, ko esi nospēlējis!
 3. Serex

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Komandas nosaukums: Mums maziņš Komandas sastāvs - Serex - https://steamcommunity.com/id/OfficialSerex/ Rima - https://steamcommunity.com/id/rimalox/
 4. Serex

  KZ Tournament

  Add me to the list
 5. Serex

  Application: Admin

  I have not noticed you in server that much, but looking at your stats they look pretty decent to candidate. I'll give you +rep but don't make me regret my decision, be active in server and don't abuse your commands. You sound like a down to earth guy, good hopes for your future in our kz server, best wishes to your application, and hope to see you soon in the kz server with that admin group next to your name!
 6. Serex

  Daudz laimes fani! 18 gadi,

  hz, man arī nav ne jausmas 🤔 HB doe
 7. Serex

  Yoyo mani mazie drā***i

  Nomieriniet cīsiņus jaunie cilvēki, and yea svejxxx
 8. Serex

  Nākamais posms

  Šitais daudz labāks nekā vecais, malači ! ♿
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.