Jump to content
Chill.lv

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/16/19 in all areas

 1. 1 point
  Vārdsakot visi sen un tagad zin ka cs:go nekad dzīvē neaizstās cs 1.6. Sakat ko gribat! Aizstāja tikai tie kas nopelna uz šo visu. parastu spēlētaju acīs cs 1.6 nav miris! un nevajag nevienam teikt ka cs go tur grafika labaka un ta tālāk. cs 1.6 ir labāks un būs! cs:go ir tikai domāts lai nopelnītu! Kāmēr nebija šitā mēsla mēs par 1.6 dzirdējām daudz un gadu laikā ir veidojušās leģendas! CS:go kādu laiku pastāvs bet leģendu nav un nebūs. Ja runa pa serveriem: UZturat tos kuriem lielākā aktivitāte! nah kāds KZ serveris ja tur lēkā kautkāds arzemnieks un tas pats prasa acc! jo serveri 2no4 spēlētājiem izmanto kautkādu palīgprogrammu!
 2. 1 point
  Zini fani, ej tak tu Es pēc būtības nēesmu agresīvs, bet tu esi kautkāda Parus Hilton (tā nav drukas kļūda). Jau no paša sākuma čīkstēji un to vien dari katru dienu. Tad tev nav laika pievērsties tam ko saka spēlētāji un admini, tad vēl nez kam. Tu pēc būtības savā rakstā atzinies " un man nav motivācijas salabot bugus vai organizēt pasākumus". Tu ieradies (tevi tipa pierunāja) ar domu, re kur es esmu, uzbļaušu un čaļi pacels manu sūda servi augšā. Iesaku apsvērt ko gan tu esi darījis, izņemot no paša sākuma bliezis mini virsū par to ko viņš nav izdarījis? Vienvārd sakot, būšu īstens Latvju puika un teikšu kā ir: " Ej tak tu dirst"!
 3. 1 point
  Un protams mūsu īpašai csgo grupai - tētim Emīlam, Dzintrai, smth, holdam, big yanim, Essencei un Almai (jo lūši > pūces dont @me) par nenormāli daudz meme hours un visu pārējo.
 4. 1 point
  Depending cikos sākās spēles iespējams varu noorganizēt stream.
 5. 1 point
  Nekad nebiju domaajis ka ko taadu vel rakstiishu, bet taakaa baigais galjaks shovakar, tad saies taatad randomaa peec +/- 6 gadu cs pauzes, pirms aptuveni nedeeljas ienaacu te uzspeeleet zem nika eena. Agraak vairaakus gadus nospeeleeju zem Good-boy, hz mosh kaads bij manijis. steam acc arii esmu aizmirsis. Principaa visu esmu aizmirsis (settingus, cfg utt) speeleeju ar stock cs esmu 1995. gada. no jelgavas. Nodarbojos itkaa ar viskko, bet tai pasha laika ne ar ko 😄 jau 2 gadus apm pats chakarejos ar mashinam, iisaak sakot ''tikko no vaacijas'' utt. citreiz pa starpai piepelnos vel visaadi . ziemaa neko ipashu nedaru, aizeju uz svaru zali utml, vasaraa visam klaat esmu donoors, jeb kaifoju ar moci. pagaidaam 636cc, bet shogad mekleeju 1l Bilde mazam prieksstatam. uznjemta igaunijaa. favoriitbilde no vasaras 500km tripa uz slimaako moto pasaakumu baltijaa Smash2018 mezha viduu lidlaukaa, kuram nav robezhu. p.s es tur esmu pi*pelee un ir 6 no riita un iespruudaam dalja krastaa pec tam 😄 Uz csgo droshi vien nepaarieshu, kompis maaazliet pa isu, bet nav vairs tada veelme lai geimotu vislaik un kko chakareetos, tapeec 1.6 4 fun uzbliezhu Baigi lielaa bilde 😄
 6. 0 points
  Viena lieta, kas man patīk no 1.6 džekiem (adminiem pārsvarā) ir tas, ka viņi vismaz vēlas to serveri uzturēt. Ok, varbūt serveris dzīvo tikai uz boost, bet vismaz džeki metas kopā, lai boost var nopirkt un uzspēlēt 1.6 pēc darba vai vienkārši brīvajā laikā (katram savs protams). Kas attiecas uz csgo - vispār nekādas intereses, kā fanijs jau teica. Serveri basically pastāv dēļ fanija un cik man zināms 1-2 cilvēkiem kas ir generous enough lai nomestu pāris eiro hosta uzturēšanai. Jā, varbūt cilvēki serveros ir, bet teiksim arēnā un KZ tiem cilvēkiem ir galīgi nošpļauties par to, kas notiek ārpus serveriem. Protams, idejas kā šo visu uzlabot ir, bet kā jau manis teiktais piepildījās ar 2v2 turnīru - lielākā daļa bija vietējie puba spēlētāji vai tādi, kas atnāca dēļ turnīra un pēcāk devās citos medību laukos. Personīgi, ko es domāju - vismaz csgo noteikti slēgt ciet. Kādēļ? Jo gluži vienkārši nav ienākumu, lai uzturētu hostu, tas, ka fanijam vairs nav intereses ņemties ap serveri, to uzlabot kā arī citi csgo spēlētāji neizrāda ieinteresētību palīdzēt csgo stāvēt uz stabilām kājām. Beigās tik gribēju pateikt (jo pagaidām reālāk izklausās csgo slēgšana) paldies par 2 gadiem, kuru laikā ir nācies sastapt dažādus tā teikt "geimerus" ar kuriem ir pavadītas entas stundas gan serverī gan arī ārpus tā. Big S/O fanijam, ka piecieta manu autismu visus šos gadus, kā nekā vēl 1.6 jb laikos laidām zemenes pa pilnu klapi xD. Also S/O to - zerox, čeisijs, eagle, kurva, vitrage, founam (lai arī cik es tevi heitotu), vane un visiem pārējiem ar kuriem pubā jebkad nācies saskrieties. Tik tiešām paldies par atmiņām šo gadu laikā. ❤️
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.