Jump to content
Chill.lv
Sign in to follow this  
suzuki miyagi

[Admina pieteikums] Sers Suzuki Miyagi Trešais

Recommended Posts

1. Links uz tavu steam profilu /id/Latvia yaheard??

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka] Standarts, veco zēn

3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.] MM Glōbal, ESEA A- vai cik forši

4. Tavs Vecums Legāls

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības. Nez, man kruts id, karoč tas jau ir viens iemesls kapēc man dot acc (oi 1.6 termini, yaheard), neesmu spēlējis cs kopš maija bet gribu uzflexot discordā ka es admins, savādāk Fannija kungs mani ielika Fortnite Gaymer grupā kas ir DISKRIMINĀCIJA miyagiju dzimtai, suns. Also es esmu pirmais līgā, ja jums vaig nomest kendamas hmu steam id/Latvia un jaaa.. uzturēšu kārtību serverī, strādāju kā patversmes saimnieks, man ir pieredze savaldīt suņus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeah... Uzreiz, kā izveido profilu, centies pieteikties administrācijas pieejai. nice meme
Vārdu siena, kurā tu "raksturo, kādēļ esi pelnījis admin tiesības", es, piemēram, pārlasot trešo reizi, ne sūda nevarēju izvilkt pamatotu iemeslu, kādēļ tev jebkurā no serveriem vajadzētu adminu, it īpaši 1v1 Arena serverī.
Cik bieži esi spēlējis 1v1 Arena serverī, saulīt? Kāds var ziņot par viņa aktivitāti, vai vienkārši iemest šo pieteikumu pie pārējiem?
 

  • Sad 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.