Jump to content
Chill.lv
Sign in to follow this  
jungherach

Kordoff @ kz script

Recommended Posts

• Norādam Čītera niku un Steam ID vai steam profila linku.

https://steamcommunity.com/id/d1str1o3r/ - Kordoff

• Īsi aprasktam, kas un kā noticis, kurā kartes raundā vai minūtē. 

Tātad viņjam ir kz script jo normāls cilvēks nevar uzlekt lj 16 strafe ar 90 sync 🙂

• Pievienojam demo failu / Vai Video - 

20181210224759_1.jpg

20181210224800_1.jpg

Edited by Bembis

Labs pats neēsi labāks... 16 strafe. 

EDIT: Kordoff, man privāti atzinās ka scripto arī tiks banots. 

20181211022943_1.thumb.jpg.5661b26084edc266b8ca4a88aa0f3523.jpg20181211023005_1.thumb.jpg.ed536e33623f87ed88dc99d552f65e51.jpg

Edited by moGo

Tu ar saviem 133 fps vari iet ieskrieties ;d

Ej atļaujies kādu labāku kompi bomār kā jau teicu vari iet ieskrieties iešu kapāt identy pahaha

Edited by Bembis
  • Haha 1

Just now, Bembis said:

Vecit tas jau nav pieraadijums moska uzlecu kautkaa ar 16 strafe lucky?? A zato vinjam sync bija 80-90% bet whatever suds tapat tas komuns iešu iden*y spelēt.

Tad, ka tas ko tu ieliki par Kordoff ir pieradijums ? Jo pats uzleci 94% sync un 16 strafe :DDDDDDDDD. 

1 minute ago, Bembis said:

4 x pec kartas vinsh uzelca 16 strafe 80-90% sync galva tev stradaa? 😄

Un tu uzleci LJ ar 16 , Dhop ar 15 un WJ ar 16 un visi sync virs 90%. Beidz liet udeni samierinies ka esi chiteris, un tu vel adminu gribeji prasit :D. 

5 hours ago, Bembis said:

krč galīg pie dirsas 😄 😄 😄 😄 Drīz tapat izmirs tas komuns, identy vismaz cerība. hahaha

Cik sapratu pats čīto. Kauna vēl nav sūdzību par citu rakstīt? Mēs pastāvam jau ļoti ilgi un tieši tagad mums sākās jauna elpa, tapēc ludzu, ja kaut kas nepatīk tad ej prom statusņik. Piereģistrējies un uzreiz pieteicies uz acc, kā arī spēlē kz serverī ar čītiem. Fuf

8 hours ago, Bembis said:

krč galīg pie dirsas 😄 😄 😄 😄 Drīz tapat izmirs tas komuns, identy vismaz cerība. hahaha

Vienīgais, kas izmirs būsi tu statusņik. Tu saki, ka iden** būs cerība, a ko tu teiksi, tad kad tevi arī identy izbanos par skriptiem ārā lol. Uz kuru tad komūnu skriesi, godīgi sakot nav jau vairs daudz uz kuriem iet, es pat teiktu mēs un iden** esam vienīgie komūni, kur csgo ir pieprasīti serveri un cilvēki labprāt spēlē. Teiksim tā - es domāju mūsu nākotne ir aizgājusi pa galīgu plostu, tu savos 20 gados domā, kā es kad man bija 10 un rakstīju savu pirmo sūdzību he** XD. Veiksmi atrast komūnu, kurš tev iedos adminu un tajā pašā laikā neizbanos par skriptiem. 😉

Edited by Luna^
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.