Jump to content
Chill.lv
Sign in to follow this  
fani

Tematiskais vakars cs 1.6?

Rīkot tematisko vakaru cs 1.6 ?  

42 members have voted

1. 1. Rīkot tematisko vakaru cs 1.6 ?

Recommended Posts

Hey. Ko sakat, ja vienu vakaru varētu mēs nolasīties un uzspēlēt, kādu lielisku un jau sen aizmirstu 1.6 custom modu? Ja interese būs liela nodrošināsim balvas un serveri! + Iesakiet datumu.

+ ideja laba, mosh vienigais par modu bus grutak vienoties, varu ieteikt vnk chill mixu, kur visi zinamie un aktivie sava starpa salasas un uzrauj paris kartes stock

• Like 1

Ļoti interesanti būtu pamēģināt Car modu, nekad ko tādu neesmu spēlējis. 

1 hour ago, Luna^ said:

Ļoti interesanti būtu pamēģināt Car modu, nekad ko tādu neesmu spēlējis. 

ļoti buggains, bet jautrs pasākums. 👍

• Like 1

esmu par klasiku sava starpā uzmaukt 5x5... bet publisko labprāt GG uzrautu. 🙂  pazemot kādu ar nazīti un atņemt līmeni 😄

Es par fun vakaru ar war3! Un citu nedēļu citu modu 😄

Ļaudis, kā ar datumiem un laikiem šeit ?

Hello. Mans variants war3. Nākošā nedēła vai nu piektdien, sestdien vai svētdien plkst 9 vakarā. Dalīties 2 komandās. Human race vs Undead race. Mapes dust2, inferno, tuscan un vēl pāris?  Un kā nākošo vakaru gungame varbūt pat tajā pašā nedēła?

Esmu par svētdienas vakaru, pat kādos 7-8 varētu sākt, lai ilgāk var uzšaut. 🙂

• Like 1

4 часа назад, larkee сказал:

Esmu par svētdienas vakaru, pat kādos 7-8 varētu sākt, lai ilgāk var uzšaut. 🙂

ar sveetdienu pilnigi piekritu.  es nobalsoju par war3

Arī es piekrītu par svētdienu, balsoju arī par War3, jautājums tikai kāds mods būs tad beigās ?

nebūtu interesantāk 10 aktīvi chill spēlētāji (5 admini vs 5 aktīvi spēlētāji)  2 maps war3 2 maps gungame, ja neizķirts noskaidro klasiski? reku aspewi jau domā kā 3x3 cup taisit stream! nu tadam vakaram ar varetu uztaisit! 

1 mape +/- 30min

4 mapes - 2h (protams uzpīpēt aiziet un sajaukt jack daniels ar kolu tiek atļauts starplaikos)

kopumā ja nepiecišams fināls 2-3h pasākums! 

Būs gan tematiskais adminiem, gan aktīviem spēlētājiem gan skatītājiem! 🙂 

Mans piedāvājums 🙂

• Like 1

Nejauc šo lūdzu ar 3x3 vai 2x2. Pasākums visiem. Pēc tava varianta tad es, arī nedrīkstēšu pieldalīties, jo man nulle aktivitāte 1.6? Ja nepamanīji mums, arī ir cs:go serveri un tie cilvēki, kas spēlēja 1.6 ikdienā gribētu tikt spēlēt nevis tikai daži izredzētie. Es neredzu jēgu veidot 3 vienādus pasākumus + es gribu un citi noteikti, arī uzspēlēt tos modus, lai pagremdētos atmińās. Nevis ienākt 2h tryhardot uzvaras pēc.

6 hours ago, iQuisitio[N] said:

nebūtu interesantāk 10 aktīvi chill spēlētāji (5 admini vs 5 aktīvi spēlētāji)  2 maps war3 2 maps gungame, ja neizķirts noskaidro klasiski? reku aspewi jau domā kā 3x3 cup taisit stream! nu tadam vakaram ar varetu uztaisit! 

1 mape +/- 30min

4 mapes - 2h (protams uzpīpēt aiziet un sajaukt jack daniels ar kolu tiek atļauts starplaikos)

kopumā ja nepiecišams fināls 2-3h pasākums! 

Būs gan tematiskais adminiem, gan aktīviem spēlētājiem gan skatītājiem! 🙂 

Mans piedāvājums 🙂

reizi mēnesī kādu netradicionālo 1.6 paveidu un aidā

balsoju par war3, kas iespējams būtu iemesls ieslēgt 1.6

protams, war3 un gg variantos jāpiekoriģē, lai punkti nāk pietiekami ātri vienam vakaram

par citiem paveidiem ko vēl var ieteikt uz priekšdienām: pb (paintball), sh (super hero)

par spēles laika izvēli gribētu atzīt svētdienas vakaru par veiksmīgāku šaušanai

• Like 1

Atceros, ka agrāk populāri projekti bija sh (superhero), bet tie tagad pamiruši, tā arī neatradu nevienu serveri, kas piedāvātu uzspēlēt to.

Ja jābalso, tad war3/gg būtu optimālākie varianti manuprāt. Iepriekš piedāvātais svētdienas vakars manuprāt derētu ļoti labi. 

Izvelaties aatri, lai ritvakar varu salikt serveri 🙂
Ja spelesana notiks 7dien, tad diemzel man ir vakara hokeja spele 😞  Bet serveri vareshu jums palaist. Tik izvelaties modu

Vairaakums ir par 7dienas vakaru, tad izvelaties modu un aiziet 🙂

ja šitais būs kā tradīcija, tad varu vēl ieteikt csdm+rope/hook (tjipa spaidermens), un spēlē de_rats, vai kkādas plašās mapes kur var lidināties, fun fun

de_rats gadījumā nebija max 5v5 karte? (just wondering)

2 hours ago, Mini said:

Izvelaties aatri, lai ritvakar varu salikt serveri 🙂
Ja spelesana notiks 7dien, tad diemzel man ir vakara hokeja spele 😞  Bet serveri vareshu jums palaist. Tik izvelaties modu

Vairaakums ir par 7dienas vakaru, tad izvelaties modu un aiziet 🙂

Izveidošu jaunu topiku. Gala lēmums war3 svētdienā un sākam 7 vakarā.  Dalamies 2 komandas humans vs undead. Man ļoti patika Korija teiktais reizes 2 vai 1 mēnesi varētu turpināt šo. Nākamais stabili vakars tad būs Gungame :).

7 minutes ago, Freeloader said:

ja šitais būs kā tradīcija, tad varu vēl ieteikt csdm+rope/hook (tjipa spaidermens), un spēlē de_rats, vai kkādas plašās mapes kur var lidināties, fun fun

Tu domā kā wosā ctf vai gungame man liekas kaut kas tāds bija?

vienīgi skatījumā no malas jūs baigi steidzaties - tematiskais vakars un komandu turnīrs

jau ir piektdiena, daži pat nebūs attapušies, ka balsojums noslēdzies, ir tikai pāris balsis par vēlamo laiku, nav runāts par mapju izvēli

izrādīties var, ka rītdien saliktais serveris nebūs pārbaudīts un svētdien uzradīsies pārsteigumi, Mini būs hokejā, un nebūs kas nokonfigurē uzreiz

vienkārši pagaidām arī nav skaidrs ar cik cilvēkiem rēķināties, tad vēl mapes tam skaitam jāpielāgo, jo lielā mapē spēlēt mazā skaitā būs neveikli

gan jau vēl uzradīsies kāds no vecajiem spēlmaņiem, kurš nebūs paguvis 1.6 ielādēt u.tml

tikai neliels ieteikums būtu vēl nedēļu noslīpēt šo visu, sapucēt serveri, apzināt spēlētājus, mapes, un tad uzcept noslēdzošo tēmu, ka čiliņam būšot pasākums

Edited by korijs
  • Thanks 1

ir kkādi rats veidi, kur ir mega liela virtuve vai grāmatu plaukti, bij vēl star wars mape, kur pa smilšu cilvēku tuksnesi var mizot, neatceros tieši punkts punktā, bet ir arī rats mapes, kur 30 galvām pat plašu.

neesu wosā spēlējis, bet padsmit gadus atpakaļ bija serveris tieši csdm+rope, zep4ik vai zb vai kkā, youtubē var paskatīties hook pluginu kā izskatās, tur tikai neizskatās tik labi, jo def mapēs nevar iešūpoties normāli, griesti pa zemu, bet plašajās točn kā spaidermens var plivināties

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.