Jump to content
Chill.lv
Sign in to follow this  
Luna^

Yoyo mani mazie drā***i

Recommended Posts

Par Mani 

Emīls, 19, mācos, šogad beidzot (cerams) pabeigšu vidusskolu. Dzīvoju mazā ciematiņā, ko sauc par Rīgu. (teic Rīga jau lēnām par mazo Pēterburgu pāraug). 

Cs karjera

Sāku savas gaitas tādā komūnā, ko sauc par he**. Tur spēlēju jau kopš 9 vai 10 gadu vecuma, precīzi nepateikšu. Nospēlēju he** gandrīz visu savu bērnību, savā laikā pat vairāk kā gadus 3-4 ar faniju nospēlējām he** JB serverī. Bet manas CS gaitas nesākās JB. Gluži pretēji - tās sākās tā paša komūna ZM serverī, kur spēlēju ar niku MAARDZA. Vēl tagad atmiņā stāv tas sulīgais 1 dienas 35 santīmu vips <3. JB es nokļuvu pavisam nejauši, kad zm serveris bija pilns mani auto directoja uz JB serveri un tieši tas bija tas brīdis, kad JB mods mani ievilka azartā (granted, pirmoreiz, kad spēlēju jb sataisīju masīvu FK ballīti un dabūju 2 dienu banu XDD). Nu, un tā tad aizgāja pārējie cs modi - Deathrun (dr_orgy joprojām best mape) war3, sport serveris, hns utt. Ar faniju jb es pat neatceros kā mēs tā, man liekas viņš tad bija baigais autists un es viņu vienreiz pat uz nedēļu nobanoju par ko pēctam man xban tiesības noņēma xD. Bet tā jau ir sena pagātnē, tagad he** ir basically dead komūns un tur atrodas tikai vecie purni, kas ilgojas pēc nostaļģijas. CSGO es sāku spēlēt 2015 gadā, +/- jo he** neviens vairs nespēlēja + brālis visulaiku īdēja, lai pērku CSGO. Šajā csgo komūnā spēlēju vēl kad to sauca par burst, tajos laikos, kad šeit vēl bija tikai Dr serveris (or vismaz es zināju tikai par Dr eksistenci). Spēlēju šeit ja nemaldos gadu, varbūt nedaudz vairāk. 

Bilde

Um, nu ok ja jau Chase ielika, tad jau man arī jāieliek sava :@ (neesmu fotogrāfs un vispār nepatīk selfijus taisīt. Jā man ir sarkani mati don't @me)

15404088465251304329549.jpg

• Like 2

Man vël projām smadzenes nestrādā. Čau.

heard you kiss girls, faggot 😄
(jk) ❤️ 😘

1 hour ago, Chase said:

heard you kiss girls, faggot 😄
(jk) ❤️ 😘

Es tevi drīz bučošu 😘

• Like 1

Čau čau. 

A normālu cs esi spēlējis arī? 😄 

58 minutes ago, t0nt0 said:

Čau čau. 

A normālu cs esi spēlējis arī? 😄 

ah well ''normālo'' pamēģināju uz cs1.6 norieta laikiem, bet sapratu, ka laikam par vēlu :D. Tagad tā bišīt žēl ir vispār, ka nespēlēju kinda nopietni 1.6 laikos.

mati vienkārši dirsa, sorjan bro 😄

esi sveikts 🙂

20 minutes ago, exde said:

bēdīgi

Priecājies, ka par autisma taisīšanu serverī neesi parāvis banu :). 

48 minutes ago, Luna^ said:

Priecājies, ka par autisma taisīšanu serverī neesi parāvis banu :). 

tu esi vienīgais autisms serverī 🙂

Nomieriniet cīsiņus jaunie cilvēki, and yea svejxxx