Jump to content
Chill.lv
✪kancerS~

Admina pieteikums by kancers (pārtaisījums)

Recommended Posts

Posted (edited)

1. https://steamcommunity.com/profiles/76561198388953265/home/

2. Es vēlētos pretendēt uz  standart komandām.

3. MM pieredze man ir,uz šī acc speleju tikai gadu ar pusi,esmu "Master Guardian Elite" ,bet varu apgalvot kad spēlēju daudz labāk jo biju Legendary Eagle un beidzu spelēt līdz ar ko dabuju silver un jau mēneša laikā ieguvu manu tagadējo rank.FaceIt nespēleju īsti tāpec tikai level 5 ko ieguvu jau ļoti sen un ESEA es nespēlēju.Kā jau luna man minēja kam piekrītu parunāt par admina pieredzi:Csgo es vel nēesmu bijis admin ,bet esmu bijis dažādās citās spēlēs tātad domaju man būtu šī vajadzīgā atbildība,bet par pašu saprašanu par to kā būt csgo adminam es zinu jo esmu arī pārlasijis fani postus par admina tiesībām gan komandām un domāju kad spētu pareizi sodīt spēlētājus kad vajag un arī palīdzēt serverim kopumā.

4. 17 gadi

5. Es velētos adminu ,jo bieži spēleju serverī esot pagaidām 2 aktīvākais servera spelētajs šajāranku atjauninājumā,bet esmu pamanījis daudz no šī laika nav admina serverī ,ko es vēlētos mainīt.Pietam es protams maku latviski,ļoti labi angliski un pa pusei krieviski un par admina pieredzi un saprašanu es rakstīju 3 punktā

Edited by ✪kancerS~

Nu nēesmu cs:go spēlētājs, bet teikšu tā.

Ja tā ir taisnība ko tu sarakstīji, tad došu rec, ja esi aktīvs un māki atšķirt čīta veidus. Bet par to vai tev ir 17 gadi maz ticams.

Mans viedoklis nemainās:image.png.15f2403aecaf398e011f2ac0c47469c2.png

Brīdinājuma punkti par spamošanu izsniegti (kudos to @EagleEye), administrācijai veco pieteikuma tematu slēgt ciet/dzēst? 

• Haha 1

Posted (edited)

ja es jau gribeju lai to dzes un ediot ari nevareja tur pat poga nav tam (deretu ari izdzest pagajuso pasaki cau post lai nav tas ''spam''

Capture.PNG

Edited by ✪kancerS~

Labi, chase jau pārspīlē ar savu piekasīgumu. Kādēļ gan nevar izskatīt pieteikumu pēc būtības un vēlmēm, tā vietā piesienoties pie kļūdām formātā utt.? Liekat cilvēkam mieru un sakat jā/nē/ej dēt!

Protams, tā bija kļūda, bet iepriekšējā saruna ar Serex lika saprast, ka ar viņu loģiski runāt tolaik nevarēja. Par pašlaicīgo situāciju nezinu, viss ko varu pateikt, ir droši raksti, Serex. Izrisināsim problēmu, nevis turpināsim dirsties viens starp otru. Ja negribēsi, ko man darīt... @Serex

(atvainojos par ne-pa-tematu ziņu. Tavs iepriekšējais administrācijas pieteikums vairs nav redzams, Kancer)

Posted (edited)
4 hours ago, Chase said:

Protams, tā bija kļūda, bet iepriekšējā saruna ar Serex lika saprast, ka ar viņu loģiski runāt tolaik nevarēja. Par pašlaicīgo situāciju nezinu, viss ko varu pateikt, ir droši raksti, Serex. Izrisināsim problēmu, nevis turpināsim dirsties viens starp otru. Ja negribēsi, ko man darīt... @Serex

Tev viss kārtībā? Varbūt pēdējais laiks mainīt savus uzskatus, un beigsi izlikties par idiotu visa foruma priekšā? Vēl joprojām neesi pamanijis, ka vienīgais cilvēks kurš šeit ir bērna līmenī, esi tu pats! Bēdīgi ka komūnam ir šāda tipa moderātori kā tu. Nolaidies pie zemes, varbūt cilvēki beigs tevi heitot!

Par tēmu -

Šis pieteikums jau ir daudz labāks, došu REC par aktivitāti, lai viss izdodās!

tumblr_o0nnbj3YBc1qbmm1co1_540.gif

Edited by Serex