Jump to content
Chill.lv
Sign in to follow this  
IWTD

IWTD admina pieteikums..

Recommended Posts

1. Links uz tavu steam profilu - https://steamcommunity.com/profiles/76561198761012416/

2.Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka] - kickstandart un ban

3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.] - Matchmaking'a biju LEM bet nokritos un tagad esmu mg 2, biju mazliet paspēlējis Faceit.

4. Tavs Vecums - Drīz 17

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības. - Esmu diezgan aktīvs serverī, spēju atpazīt čītus..

image.png.2bdeccbc79d979b54a16ce3220be56c6.png

(solīju template, dabūjāt template)

Spēlējis ir, pozitīvs ir, though gribas, lai tu vairāk paspēlē, vairāk pakusties komūnā - ne velti dažus vecos ādas negrib ņemt nost no adminu sastāva.

ANTI

Nu dažas dienas viņš noteikti neuzturas tas ir bullshit pēdējais. 

Adminus vajag, jo es jau fanijam teicu, ka man csgo ir zajebal un es labāk spēlēju nba vai gta, so mani serveri aizvien mazāk varēs sastapt. 

Par tevi neko sliktu teikt nevaru, tas reizes ko esam serveri kopā spēlējuši licies tīri ok, tikai mikrofonu vajag un tad būs vispār perfekti. Overall atbalstu tavu kandidaturu. REC 

P. S. Par admina pieredzi īpaši nevajag uztraukties, katram tak ir kaut kur jāsāk. Es personīgi arī csgo nebiju adminejis (1.6 viss iet caur amx sistēmu) kad dabūju adminu, bet ļoti ātri visu apradu un sapratu. 🙂

Edited by Luna^

Nezinu cik aktīvi un kā, bet admini noder!

Tikmēr vēlētos izteikties par šāda veida cilvēkiem, parasti svaigi spēlētāji kā šie, kas ienāk uzrakstīt tikai pieteikumu forumā ir labākie admini, bet manā pieredzē viņiem visiem ir bijis 20+ gadi, un atbildība pret to ko viņi dara, un viņi visi ir bijuši ļoti aktīvi serveros (Nesaku ka tev tādas nav, vai arī tu neesi aktīvs, bet ļauj man pabeigt manis iesākto). Man liekas ka tu esi atbilstoša vecuma, nezinu cik tev ir stundas nospēlētas csgo, jo tu nezin kāpēc slēp viņas no mums, bet man ir slikta nojausma, tākā tu neesi nekur adminējis, un neesi nekad izbaudijis provacēšanu, no citu cilvēku puses. Tev nebūs viegli iekļauties admina statusa, man ir liela aizdoma, ka tu viņu agrāk vai vēlāk abusosi, vai vispār kaut kur nozudīsi. Ja tu padzīvotos forumā nedaudz ilgāk, vai spētu mani kaut kā pārliecināt par pretējo, tad es būtu par tavu kandidatūru, bet mana pieredze ar tava tipa adminiem, nekad nav izvērtusies labi!

Tāpēc šoreiz no manas puses ANTI

Ja tu varētu es būtu priecīgs, ka tu varētu mums iemest arī savu faceit profilu, nevis tikai pateikt, ka mazliet esi paspēlējis, gribētos redzēt tavu progresu kaut vai par pāris spēlēm, ko esi nospēlējis!

Krupi

Spēlējot serverī esmu tevi redzējis varbūt 3 reizes, un tajās pašās tev diezgan sūdīgi gāja

tev ir ļoti bold fakti kā ''spēju atpazīt čītus..'' ja pats neesi nekad cheatojis vai necheato tu tos jaunos cheatus izkost nespēsi tādēļ tas ir complete bs

Gadi varbūt tev ir aight, varbūt ranks tev lielāks nekā man ir lmao,bet man liekas ka tev vajadzētu vel paspelēt pubā jo esi diezgan svaigs

Anti

Pašlaik aktivitāte ir laba no tavas puses, bet ir jau pierādījies, ka tiklīdz kāds iegūst admina tiesības, tā aktivitāte krasi samazinās. 

Vēl vienu lietu ko nedaudz apšaubu ir vai spēsi izvērtēt situācijas par kurām sodīt spēlētājus. Jo ja neskaita īpašus troļļus, tad pārsvarā tev nevajag iejaukties.

REC.

Tikai uz pārbaudes laiku. Domāju, ka ātri parādīsies vai esi spējīgs pildīt pienākumus vai nē.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.