Jump to content
Chill.lv

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Domaju, ka par atlaidi varam atļaut čalim neuzbāzīgi pareklamēties. Šķiet tikai taisnīgi.
 4. Tagad jau līdz šim bij 20e mēnesī, vai 25e , ne? 😐
 5. vins mums pardod bustu ar lielu atlaide... piemeram, oficiali vinam boost maksa uz nedelu 20 eur... a mums par menesi 25 =]
 6. Es izdzēsu jo izskatījās pec default spama, vajadzeja brīdināt 😄 un kāds tolks , būsts būs par brīvu, vai viņš papildus grib reklamēties ?
 7. Vobshem, 4tobi na servere cs 1.6 chill.lv rabotal boost nuzno na sajt i forum dobavitj ssilku na vladeljca boosta. On eto uze prosil davno i mi emu obewali, on daze sam pitalsja... no ego na forume zabanili (facepalm) Vobwe eto nuzno sdelatj objazateljno =] (SCREENSHOT skype: https://fv2-1.failiem.lv/thumb_show.php?i=wx5m35kq&view ) Budu rad, esli eto sdelajut maksimaljno bistro!!! =]
 8. iQuisitio[N]

  alkwoo

  Redzēts tu esi ,bet nu jau ļoti labu laiciņu vismaz no manām acīm esi pazudis, līdz neuzrakstīji pieteikumu! Neko sliktu nesaku bet piekritišu cr3w. Vēl pakrāj stundas. Uztaisi normālu ES SVEIKS postu un vis būs oke! Nu pagaidām laikam jau ANTI bet ar milzīgu + zīmi uz priekšdienām 🙂
 9. Love Shack

  alkwoo

  Varētu ielikt visu adminu sarakstu, neaktīvākajam(iem) off, piemēram, ja tādam VIP botam un Reaper ir vēl acc, tad uzreiz var ņemt nost. Šis serverī redzēts, es Par. Un acc bez ban flaga, vispār ir bezjēdzīgs.
 10. Yesterday
 11. Luna^

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Depending cikos sākās spēles iespējams varu noorganizēt stream.
 12. Faze MauGlI

  alkwoo

  Viens sulīgs +REP
 13. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Diemžēl nebūs - Mauris atteicās no amata, kā arī neviens nav pieteicies starp adminiem nav pieteicies viņa vietā. Ja kāds, kurš var garantēt 60 fps @ 720p vai augstākas kvalitātes izvades pārraidi, pieteiksies līdz sestdienas rītam, droši ļaušu to komentēt. (Protams, līdz ar dažām vadlīnijām, kuras došu caur PM)
 14. KazaK

  "Admina" - zmird khayas tēma.

  Omg , lūdzu , iztiksim bez spama... Aizslēdzat tēmu , līdz demo tiks publicēts.
 15. hybridッ

  "Admina" - zmird khayas tēma.

  Ja ar cz shauj mugurā no attāluma nu un? Dažreiz mosh sanāk uz haļavu nošaut, bet katrs spēlē kā māk un kā grib, galvenais nekempo. Domāju varētu adminam brīdinājumu izteikt, bet tikai manas domas.
 16. KazaK

  "Admina" - zmird khayas tēma.

  Palūgšu atbildīgajām personām slēgt tēmu , līdz kolēģis sadabūs demo.Vēlākais līdz rītdienas vakaram. P.S Uz augšā rakstīto - neko nesaprotu.
 17. hybridッ

  hybrid

  tas bija fastcup pret "hard" bet lkm patrapijas low 😄
 18. zmird khayas

  "Admina" - zmird khayas tēma.

  EDIT: sods tika pielietots pēc tā, kad ar CZ neizdevās nošaut pretinieku un tas paslēpās short.
 19. zmird khayas

  "Admina" - zmird khayas tēma.

  Mans notikuma izklāsts: 1. Notiek saspringta CS:GO spēle; 2. Ir izšķirošie momenti; 3. Situācija nonāk līdz 1x1 momentam, kad C4 tiek uzplantota A saitā uz "short"; 4. KazaK ielavās saitā un redz, kā terorists dodas uz short; 5. KazaK eķipējumā atrodas AWP un CZ; 6. KazaK izlemj spēlētāju nešaut ar AWP, bet rokās paņem CZ un šauj mugurā, lai arī spēlētājs atrodas tālu; 7. Pēc tik saspringta momenta es neizturu un nolemju spēlētaju sodīt, izmantojot sm_slap; 8. Arī KazaK nervi neiztur un man tiek izteikti draudi un apvainojumi; 9. Es KazaK atvainojos, saprotu, ka mans lēmums sodīt ar sm_slap tika izdarīts pāragri un bija pārāk bargs sods dotajā situācijā; 10. KazaK atvainošanos nepieņem, bet tā vietā man turpina izteikt draudus un apvainot. īss kopsavilkums: Es piekrītu, ka pielietoju sm_slap nevietā un par to atvainojos. Taču tālākā rīcība no KazaK puses ir bērnišķīga. Ar cieņu, zmird khayas
 20. Gribu , lai šis tiek publiski apspriests , lai vismaz komūns zinātu - šeit bērnudārzs nebūs. Palūgšu kādu no moderiem tēmu aizvērt ,līdz kolēģis sadabūs demo .Tad publiski izteiksim domas par šo tēmu.
 21. larkee

  hybrid

  puberi 😄
 22. larkee

  alkwoo

  neesi tu baigi aktivs, sorry vecuk, anti. 🙂
 23. Mini

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Chase tad ritdien live streams bus no speeleem? 😄
 24. Mini

  hybrid

  Labak ieliec manu deagle killu 😄
 25. Chase

  CS:GO 2v2 Turnīrs / Tournament

  Tātad, esat kārtīgi atpūtušies, ziemas priekus baudat, piektdienu sagaidījuši esat. Par turnīra tālāko norisi: Pusfinālā spēlēs komandas PaldiesParNaudu vs. 10.b, kā arī denmark vs. Mums maziņš. Pusfināla norise - rītdien (sestdien). Fināla norise, kā arī trešās vietas izlēmēja izspēlēšana - svētdien. Par laikiem finālā informācija būs vēlāk, pašlaik vēl notiek sarunas par norisi.
 26. Kreativs

  alkwoo

  No manis REC, serverī manīts gana bieži, kad spēlēju, sakarīgs pipars ar ko arī aprunāties var. :) Par flagiem gan nezinu, ko diži teikt. Var protams dot tikai gag/kick/slay, bet man šīs opcijas vienmēr likušās dīvainas. Vai nu ir admins, vai nav, attiecīgi, tad piešķir visus flagus un miers.
 27. Jameson

  alkwoo

  pēc statiem izskatās ka muti pats nepalaiž 😄 Rec
 28. Freeloader

  hybrid

 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.