Jump to content
aimbatten

Palīdzēsim citiem!

Recommended Posts

Sveiks, lasītāj! 

Nav noslēpums, ka ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, ne? Varbūt mēs varētu savākt kaut kādu nebūt naudu un uzdāvināt to bērniem, kam patiešām ir  nepieciešama? 

Lūdzu, atveriet acis un paskatieties apkārt paši. Tik vien,  atverot portālu youtube", ieskatoties slimo bērnu acīs, var saskatīt bezgalīgas sāpes un vēlmi dzīvot. Mums ir stipri paveicies, mums ir jumts virs galvas, mums ir veselība, mums ir viss, kas ir nepieciešamas banālai pastāvēšanai". Mēs, veselie, varam katru rītu piecelties no rīta nemokoties un nedomājot par to, vai šodien nomirsim slimības dēļ. Tiem bērniem, kuri nav nemaz sliktāki par mums, kuriem ir liela sirds, nav nepieciešamo līdzekļu, lai banāli izdzīvotu. Palīdzēsim viņiem 

Mēs neprasām noteiktu summu, mēs neprasām atdot pedējo kapeiku. Mēs lūdzam atbalstīt šo ideju tiem, kuriem ir tāda iespēja un vēlme. 

Konti 

Paypal  [email protected] 

Bankas - jautājiet Mini privāti. 

Ar cieņu, chill.lv administrācija. 

36 minutes ago, BeasTy said:

A kur iespēja ka piķi neiebāzīsi kabatā? 

Es ievietoshi screenshotus ar ziedojumu, un lai “uzvaritos” uz saadu teemu jabut loti zemiskam cilvekam :) 

• Haha 1

Guest Eddie

Tipiskajam latvietim ne zemiskam. Mūsdienās cilvēki pat mēdz uzvārīties uz savējiem, ķip kaut ko pārdodot čom pa čom. Veiksmīgu vakaru.

Ir tāda lieta kā - Laimas Ziemassvētku namiņš. Ideja pavisam vienkārša - izvēlies kāda bērniņa rakstītu kartiņu ar viņa vēlmi, iegādājies viņu un aiznes to uz namiņu. 

Jau otro gadu pēc kārtas ar savu sīci ko tādu darām. Viņš izvēlas kartiņas, mēs kopā ejam un nopērkam, un pēc tam aiznesam uz to namiņu. Mans sikaiz laimīgs un citi bērni būs laimīgi. 

Es nezinu kā citiem šķiet, bet manuprāt šitāda ir labāka ideja. Variet savākt naudu un tad par savākto naudu aizbraukt un nopirkt bērniem dāvanas. Bet tas tikai manas domas. Par ideju, liela jums cieņa un respekts 💪

• Like 1

2 hours ago, Ledinjs said:

Ir tāda lieta kā - Laimas Ziemassvētku namiņš. Ideja pavisam vienkārša - izvēlies kāda bērniņa rakstītu kartiņu ar viņa vēlmi, iegādājies viņu un aiznes to uz namiņu. 

Jau otro gadu pēc kārtas ar savu sīci ko tādu darām. Viņš izvēlas kartiņas, mēs kopā ejam un nopērkam, un pēc tam aiznesam uz to namiņu. Mans sikaiz laimīgs un citi bērni būs laimīgi. 

Es nezinu kā citiem šķiet, bet manuprāt šitāda ir labāka ideja. Variet savākt naudu un tad par savākto naudu aizbraukt un nopirkt bērniem dāvanas. Bet tas tikai manas domas. Par ideju, liela jums cieņa un respekts 💪

Doma ir laba jā, bet man vairāk vēlētos palīdzēt ar ārstēšanu, par ko bērns būs priecīgs un pateicīgs visu atlikušo mūžu, nevis pāris mirkļus par iegūto dāvanu 😉

17 hours ago, aimbatten said:

Doma ir laba jā, bet man vairāk vēlētos palīdzēt ar ārstēšanu, par ko bērns būs priecīgs un pateicīgs visu atlikušo mūžu, nevis pāris mirkļus par iegūto dāvanu 😉

Es tikai tā, man tāda ir tā Ziemassvētku tradīcija. 

Neesmu pret tavu ideju, vnk personīgu iemeslu dēļ ne ziedoju šitādām pasākumam. 

• Like 1