Jump to content
Guest

Fanija jaunumi v1 #NoNutNovember

Recommended Posts

Guest

58614-rust_wallpaper.jpg

Labvakar šajā brīnišķīgi aukstajā dienā. Valsts svētki pagājuši, #NoNutNovember tuvojas beigām un Ziemassvētki jau tuvojas, tāpēc ir pienācis brīdis jaunam rakstam.

Kas notiek  serveros?

Sāksim ar to, ka @Mini beidzot ir saņēmies un nedaudz uzlabojis 1.6 serveri, un, pēc manis veidotās aptaujas, apņēmies mums izveidot war3 serveri priekš tematiskā vakara - drīzumā būs jauns temats ar plašāku informāciju. Divi 1.6 admini ir apņēmušies uzrīkot  cs 1.6 turnīrus - @Freeloader 3x3 turnīru un @Asp 2x2 turnīru. Iesaku pieteikt komandas, kamēr vēl var! Dzirdēju, ka būs foršas balviņas dalībniekiem. Protams, cepums no manis viņiem par uzdrīkstēšanos veidot šos turnīrus.

CS:GO? Nekas dižs nav noticis - 2 nedēļas man nebija pieeja pie datora, bet, uzreiz kā atgriezos, veicu nelielus uzlabojumus. Visos 3 serveros karšu sarakstā ir pievienotas un izņemtas pāris kartes.  Gari nestāstot visu - KZ serverī salabots !calladmin un gcspeed vietā ielikts jauns labāks plugins mhud.  Public serverī player collision ir ielikts un warmup custom raundos pāris jauni ieroči. Arenā nekas īpaši netika mainīts, tikai novecojušais karšu saraksts. Pats pēdējais CS:GO veikalam tuvākajās 2 dienās būs pieejama jauna maksājuma metode - Paysera, kā arī nedaudz pārveidotā sākumlapa.  

Pats pēdējais mums  ir jauns serveris spēlē Rust!
Konfigurācija: Full Vanilla, Maksimums komandā - 3 spēlētāji.
Player stati būs pieejami pavisam drīz, arī webā!  Iekš spēles komandas statiem - /pr un /playtime top. 

Server IP: 213.32.11.175:28016 (Atrašanās vieta serverim - Londona).

Tagad atlaides ir steam, varat ieķert lēti šo spēli - https://store.steampowered.com/app/252490/Rust/

Paldies, @METEORITS* par serveri!

Šodien gari rakstīt negribējas, cerams  sapratīsiet un piedosiet! Adios.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.