Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam
METEORITS*

Unban METEORITS*

Recommended Posts

1 Jūsu niks METEORITS*

2. Admina niks kas jūs nobanoja ; Hunter vai sorx neradas banliste 

3. Izraksts no konsoles : nerada konsule neko

4. Links uz jūsu banu banlistē :  nestrada banliste

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. nestrada demo ari

6. Jūsu komentārs par banu. Teicu lai skatas hakeri serveri teica lai neraksta admin cata tad pateicu kad jega no aacc ja serveri var spelet ar hakiem sekoja bans un akeris turpina spelet :D

Tu sāc rakstīt admin čatā "banojat hakeru", Es biju viņa teamaa, es nomiru, paskatijos viņu, viņš man likās clean, nu nekas fishy nebij, tu turpini spamot, es tev uzrakstiju nespamo admin čatā pirms es tevi nobanoju, tu turpini, es pasaku zvedem, ieej specos, ko tu most prbbly redzēji čatā, ka viņš iegāja specos, viņš speco, un tu tik turpini spamot admin čatu, banojat hakeri, tas nenotiek 1 sekundes laikā, mums ir jāskatās viņš kādu laiciņu, un tev nevajag spamot non stop, tāpēc arī saņēmi banu. 

Pamatojoties pec situacijas serveri, meteorit tu loti daudz spamoji kas trauce visu notikuso, ka ari es specoju to personu

Ka jūs viņu banojat ja neredz banliste?

4 minutes ago, t0nt0 said:

Ka jūs viņu banojat ja neredz banliste?

neuzliku banu

Manuprāt bans ir nepamatots un ir adminu kļūda! Hunteri  un Zvede! Jums tika noziņots par iespējamu hakeri! Tā vietā lai jūs puisim uzrakstītu ka esi saprasts un tiks apskatīts iespējamais hakeris jūs banojat! Nu jau galīgi! 

1 minute ago, iQuisitio[N] said:

Manuprāt bans ir nepamatots un ir adminu kļūda! Hunteri  un Zvede! Jums tika noziņots par iespējamu hakeri! Tā vietā lai jūs puisim uzrakstītu ka esi saprasts un tiks apskatīts iespējamais hakeris jūs banojat! Nu jau galīgi! 

omg aizdomas turamaiss speleja legit

Tak neredzu nekādu banu! Meteorīts Tev ir bans vai ka?

Tikko, Zvede said:

omg aizdomas turamaiss speleja legit

Nu tad tā arī varējāt atbildēt Meteorītam un turpināt spēli! 

2 minutes ago, iQuisitio[N] said:

man neko neparmet mani paludza iejiet specos to ari izdariju, nevaino mani del vina bana...

8 minutes ago, t0nt0 said:

Tak neredzu nekādu banu! Meteorīts Tev ir bans vai ka?

ir, es nezinu, kas tur nojucis. 

7 minutes ago, iQuisitio[N] said:

viņš minūtes laikā kādas 5 x uzraksta admin čatā, viņš gaida, ka mēs bez jebkādiem pierādījumiem insta ban dosim? + es viņam teicu, nomierinies, atsūti pierādījumus, ka viņš cheato, nobanosim. Bet viņš turpina spamot, + čatā redz, ka zvede iegāja specos, es biju vienā teama ar viņu, mēs jau specojam var teikt, kāpēc jāturpina spamot? 

ja man bans ir konsule neradas !!!

+vins hakoja jums nav vnk ta pieredze xD
un sezos specos vins tev var redzet ja tu netaisi vanish

Edited by METEORITS*

1 minute ago, Hunteris said:

ir, es nezinu, kas tur nojucis. 

viņš minūtes laikā kādas 5 x uzraksta admin čatā, viņš gaida, ka mēs bez jebkādiem pierādījumiem insta ban dosim? + es viņam teicu, nomierinies, atsūti pierādījumus, ka viņš cheato, nobanosim. Bet viņš turpina spamot, + čatā redz, ka zvede iegāja specos, es biju vienā teama ar viņu, mēs jau specojam var teikt, kāpēc jāturpina spamot? 

Kādus pierādijumus viņam tev ir jadot? TU esi admins kuram tika ziņots parr espējamu čīteri! Atbildi Tiks pārbaudīts paldiees! Pārbaudijāt neredzējāt tā arī uzrakstat viņš ir tīrs! Nu nevajag Banus likt par katru sīkumu! Apskaidro meteorītam par to admin čatu nevis bliez banus pa labi pa kreisi!

Tikko, iQuisitio[N] said:

Kādus pierādijumus viņam tev ir jadot? TU esi admins kuram tika ziņots parr espējamu čīteri! Atbildi Tiks pārbaudīts paldiees! Pārbaudijāt neredzējāt tā arī uzrakstat viņš ir tīrs! Nu nevajag Banus likt par katru sīkumu! Apskaidro meteorītam par to admin čatu nevis bliez banus pa labi pa kreisi!

Tu izlasiji ko es rakstiju? es viņu brīdinu, lai nespamo, viņš redz ka mēs specojam, ko vel viņam vajag? tu tik vienu un to pašu raksti, manu laikam pat līdz galam neizlasi. 

4 hours ago, METEORITS* said:

Savaldied šo bernudarzu

seit nav nekads bernudarbs, ja esi tik ļoti acīgs, tad raksti pieteikumu uz acc, vai lieto calladmin serveri

jo to vien dzirdu serveri no daudziem visi chīto, nevienam nav labi

Edited by Zvede

Tev banu permā jāuzmauc par to, ka acc zagi 😉

Nu sevi jau viņš pierādījis ir , tas ir fakts.

Šodien arī , sēžu specos un skatos "iespējamu hakeru" un šitais pats kadrs , kaut ko nemetīgi tur vārās pa mic , ka ķipa admini te bomži , neviens neko nesaprot utt.

Es ierosinu vnk - atstāt meteoritam banu uz 1 nedēļu , sākot ar šodienu un izbeigt šito bērnudārzu.

Ja pēc nedēļas vēl uzrodas un vārās , tad uz mēnesi utt.

• Like 1

2 hours ago, KazaK said:

Nu sevi jau viņš pierādījis ir , tas ir fakts.

Šodien arī , sēžu specos un skatos "iespējamu hakeru" un šitais pats kadrs , kaut ko nemetīgi tur vārās pa mic , ka ķipa admini te bomži , neviens neko nesaprot utt.

Es ierosinu vnk - atstāt meteoritam banu uz 1 nedēļu , sākot ar šodienu un izbeigt šito bērnudārzu.

Ja pēc nedēļas vēl uzrodas un vārās , tad uz mēnesi utt.

viņam bans jau expireoja, ja gribi, ej uzliec

pats te atnacis bernudarzu taisit... (facepalm)

a ko darit jus admini esat kautkadi low speletaji kuri  loti maz saprot csa . parprasiet kadam labam speletajam serveri ka Wyyyy to pasu pateiks kuri spele global rankos

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.