Jump to content
Kane743

:(

Recommended Posts

specos skatijos tevi, kā tu skaties coni traina, gaidi gaidi, nekur citur neskaties, iznāk players, insane reaction, un uzreiz pa kreisi kur ir players, pilnībā neko citu necheko, gaidam demo no traina, kas tikko bij, specos es ielīdu kad tu mani novāci diezgan sketchy. PALŪGŠU ŠEIT NEIZTEIKTIES KURAM KATRAM, BET GAN TIKAI AUGSTĀKSTĀVOŠIEM, VIENALGA VAI TAS PALĪDZ VAI NĒ. 

Man liekas arī ka Tev kaut kādi episkie šoti bija, Tu pēkšņi pagriezies un šauj pa cilveku ar 0 info. Plus Hunters bija specos cik redzēju.

Lai gan palūdzi nekomentēt, tomēr atļaušos to darīt. Šis admins banoja vairākus cilvēkus bez saturiska pamatojuma. Iemesls bija tas, ka ar viņu argumentēja. Un spēlētāju Kane nobanoja tikai tāpēc, ka viņš vairākas reizes nošāva Hunter, un Hunters bez spec nobanoja un uzreiz izgāja no servera.

5 hours ago, bigDICKriccyS said:

Lai gan palūdzi nekomentēt, tomēr atļaušos to darīt. Šis admins banoja vairākus cilvēkus bez saturiska pamatojuma. Iemesls bija tas, ka ar viņu argumentēja. Un spēlētāju Kane nobanoja tikai tāpēc, ka viņš vairākas reizes nošāva Hunter, un Hunters bez spec nobanoja un uzreiz izgāja no servera.

Dude, man neinterese, ka vins ir tavs draugs, nav jaatic visā ko draugs saka, jo tu pat taja bridi nebiji serveri kad es vinu nobanoju, un es biju specos ?

22 hours ago, Hunteris said:

Dude, man neinterese, ka vins ir tavs draugs, nav jaatic visā ko draugs saka, jo tu pat taja bridi nebiji serveri kad es vinu nobanoju, un es biju specos ?

es biju serverī. + redzēju iepriekšējā mapē, inferno, kā tu apvaino citus spēlētājus. Īstais iemesls, kāpēc nobanoji Kane bija tas, ka nespēji vairs neko sakarīgu pateikt, tāpēc beigās rage ban un uzreiz quit

26 minutes ago, hawKy said:

Ja jau visi saka ka napatiess bans tad lai jau ņem nost. 

dude, viņš un viņa draugs saka, ka nepatiess bans, tie ir vairāki? no, demo nav izskatīts. kad demo iemetīs PAREIZO, tad redzēs, kā viņš walloja. 
Edit: par cik par ilgu turēja šo topiku, nav pierādījumu, šoreiz unbans I guess. 

TC 

Edited by Hunteris

2 hours ago, Hunteris said:

dude, viņš un viņa draugs saka, ka nepatiess bans, tie ir vairāki? no, demo nav izskatīts. kad demo iemetīs PAREIZO, tad redzēs, kā viņš walloja. 
Edit: par cik par ilgu turēja šo topiku, nav pierādījumu, šoreiz unbans I guess. 

TC 

ko bano ja nav pierādījumu?

2 hours ago, bigDICKriccyS said:

ko bano ja nav pierādījumu?

Nav demo ?  Nakamreiz bus.

unbanned.

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.