Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam
kingofthetech

Saņēmu banu par to, ka izbesīju adminam? cool

Recommended Posts

Tavs nickname : kingofthetech
Administratora nickname : Hunters
Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) 
http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:537107&advType=steamid&Submit
Paša apraksts par situāciju : Pasaucu adminu uz serveri jau divas mapes atpakaļ tad, kad mirage divi fujaki spēlēja ar palīgprogrammām. Ienāca tikai tad, kad bija jau mape inferno. Abus čīterus izbanoja, ļoti forši. Pirmo čīteri izbanoja pēc huntera teiktā pat nespecojot, lai gan tur bija tik obvious, ka tur pat no speca nebija jēgas(even tho uz vienu killu bija spec, kur čalis tāpat obv mauca ar kubiem). Sāku teikt, ka nu pofig, ka fujakam iedod banu īsti bez speca, ja viņš ir ļoti obvious, un man saka, ka tā nevar darīt blablabla. Gaidīt visu mapi, kamēr čīteris pisa smadzeni ar čītiem? Nu labi, jums pieņemtas lietas, bet tāpēc es tieku gagots par spam? Kurā vietā es spamoju? Es atbildēju normāli un izteicu savu viedokli. Pēc tam, mani izbano par to, ka es spamojot admin chatu(kaut ko tādu sapratu no čomiem TS), lai gan kā es, lai komunicēju tad, kad gag jau bija par neko? Un tagad bans, lai es nāku tagad te raudāt. Un kā arī tiku aizskarts no admina puses par to, ka man ir -1000000iq, lai eju ārā no servera. Forša attieksme. lmao

Zemāk pic, kur iezīmēts viņa teiktais par mani, diezgan neforši. :(

Kāpēc man jāciešs dusmīga admina dēļ?

Kā arī tagad izbano manu čomu Kane par WH, pat nespecojot viņu. lmao

20191028194217_1.jpg

Tā, sāksim ar visu kā tas bij no mana acu skatījuma, tātad, es saku littlemonkey'am lai nebano, kā tik kāds aizrāda, jo redz cilvēkam liekas sketchy players, lai pārbauda dziļāk, tad tu sāc man piesieties, ka redz tev jātic, tev ir 3k elo, un 13 gadu pieredze csā, es tev kādas 6x uzrakstiju:''RUNA NEIET PAR TO, KA TEV NEVAR TICĒT, RUNA IET PAR TO, KA NEVAJAG IZBANOT UZREIZ KĀ TIK LIEKAS SKETCHY" un tu turpināji ar savu tekstu, ka tev jātic, es pateicu, ka skatoties demo 2 killi būs par maz pierādījumu banam, pēc kā tu man jautāji vai ar spinbot 2 killi arī būs par maz, un tad man aizvērās, jo tev legit jābūt stulbam lai kko tādu pajautātu, SPINBOTS IR REDZAMS RIGHT AWAY, WH/AIM NĒ, es tevi nogagoju , un tu turpini spamot man reportos/adminu čatā savu tekstu, es nesaprotu, kas jums ir? ja jūs gagu/mute saņemat, tas nenozīmē, ka jums ir jāspamo man čatā, par to tu saņēmi banu, tas pats , kas ar s1mple bij, un tā nu mēs esam šeit. PALŪGŠU ŠEIT NEIZTEIKTIES KURAM KATRAM, JO APNICIS, KA JEBKURŠ RAKSTA SŪDZĪBĀS UN RODAS SPAMS. 

EDIT: Tu teici, ka tu nespamoji? paskatīsimies demo, gandrīz katrs vārds par jaunu ierakstīts. 

Edited by Hunteris
  • Like 1

Nu pasēdi 2h banā.Padomā , ko darīji nepareizi , kas vainīgs utt.

Ienāksi nākamreiz serverī , mošk kko savādāk darīsi.

P.S Protams Hunteris jau arī ir mākslinieks ? 

Edited by KazaK

1.Runai kāju nav, runa neiet. Runa ir.

2.Skatoties demo divi killi būs par maz, vai kaut kas šķiet sketchy, bet tajā pašā laikā izbano Kane par diviem killiem un vienu sketchy momentu pret Tevi. Lmao. Ja šajā gadijumā, kad Monkeys izbanoja tie divi pirmie killi bija par maz, tad es nezinu, vai Tu zini, kas ir triggeris.

3. Kāds šeit ir sakars ar s1mple?

4. Tev aizvērās. Nu sūdīgi ar nerviem, puis. 

5. Manam gag bija iemesls mega spam or smth. Kurā vietā ir mega spam?

6. Kāpēc aizskāri mani? ?

Edited by kingofthetech

Just now, KazaK said:

Nu pasēdi 2h banā.Padomā , ko darīji nepareizi , kas vainīgs utt.

Ienāksi nākamreiz serverī , mošk kko savādāk darīsi.

Interesanti krāt postu skaitu?

2 minutes ago, kingofthetech said:

Interesanti krāt postu skaitu?

Interesanti...Jā.

Bet par to , ka tev banu iedeva , es vairs nešaubos pat , kāpēc ? 

2 minutes ago, KazaK said:

Interesanti...Jā.

Bet par to , ka tev banu iedeva , es vairs nešaubos pat , kāpēc ? 

Pat, ja bans ir patiess, admins tāpat nedrīkst nepalikt nesodīts par parasta spēlētāja aizskaršanu. Tomēr viņš zemtekstā mani nosauc par atpalikušu, stulbu, pasakot, ka man ir -10000iq

bļā veci ur next level. ? es teicu, ka banu saņēmi par to, ka spamoji, kā simple... omg. prosta next level bs, aizveraties un gaidat kad izskatīs. 
+ piepisties par grammaru, kad pašam viņš nav labāks par manu? dude, un tu vel saki, ka man ir problēmas ar nerviem. 

Edited by Hunteris

Tikko, kingofthetech said:

Pat, ja bans ir patiess, admins tāpat nedrīkst nepalikt nesodīts par parasta spēlētāja aizskaršanu. Tomēr viņš zemtekstā mani nosauc par atpalikušu, stulbu, pasakot, ka man ir -10000iq

Bans ir patiešām , patiess.

PS A viņam , es pendeli varu iedot ? Protams , ja gribi ? 

Just now, Hunteris said:

bļā veci ur next level. ? es teicu, ka banu saņēmi par to, ka spamoji, kā simple... omg. prosta next level bs, aizveraties un gaidat kad izskatīs. 

Kur šeit ir simple? Vai arī Tu nespēj noformulēt teikumu pareizi, ka citi varētu saprast?

• Confused 1

2 minutes ago, kingofthetech said:

Kur šeit ir simple? Vai arī Tu nespēj noformulēt teikumu pareizi, ka citi varētu saprast?

esi kādreiz dzirdējis par tādu lietu kā salīdzinājums? lūdzu beidz piepisties, un gaidi kamēr izskatīs. ? 

Tad uzzini, kad pirms vārda "kā" ir jāliek komats, lai varu saprast, ka tas ir salīdzinājums.

Edited by kingofthetech
Nokļūdijos ar teksta noformēšanu, doma bija tāda, lai neliec komatus tad, kad nevajag. :)

1 minute ago, kingofthetech said:

Tad uzzini, kad pirms vārda "kā" ir jāliek komats, lai varu saprast, ka tas ir salīdzinājums.

lmao, tu nopietni piepisies pie grammara neko nezinot? pirms kā, ja tas ir salīdzinājums, komats nav jāliek. ?

4 minutes ago, Hunteris said:

lmao, tu nopietni piepisies pie grammara neko nezinot? pirms kā, ja tas ir salīdzinājums, komats nav jāliek. ?

Tekstā augstāk, Tu viņu esi ielicis. ?

14 minutes ago, Hunteris said:

bļā veci ur next level. ? es teicu, ka banu saņēmi par to, ka spamoji, kā simple... omg. 

Tikko, kingofthetech said:

Tekstā augstāk, Tu viņu esi ielicis. ?

Beidz krāt postus, un piesieties, jesus, ja nezināji, tad cilvēki kļūdās, tieši tā pat kā tu.

Pirms kā tieši neliek komatu , ja ir salīdzinājums, tikai, ja ievada palīgteikumu.  Vispār pox, nau verc . Intenetaaaa nevienu nepisjh ka esi gudriic

5 minutes ago, Freeloader said:

Pirms kā tieši neliek komatu , ja ir salīdzinājums, tikai, ja ievada palīgteikumu.  Vispār pox, nau verc . Intenetaaaa nevienu nepisjh ka esi gudriic

tieši to jau es pateicu, ka ja ir salīdzinājums, tad neliek saīsinājumu xDDD

1 minute ago, Freeloader said:

Jūs zinājāt, ka govs ir vienīgā siev. Dz. Lietvards ar galotni -s un puika vienīgais vīr. Dz. Lt. V. Ar galotni -a

eu nu beic, te palak liels cats jau izveidojies

Cik es sapratu no šīs situācijas:

1. Reportotie čīteri tika nobanoti, kaut vēlāk, nekā mūsu DĀRGAIS ciemiņš ir vēlējies.

Šo var saprast ļoti vienkārši - adminiem arī ir dzīve, nevis tikai CS. Ir jāmācās, ir jāpalīdz vecākiem, dažiem ir jāaudzina bērni un jālolo savas mīļotās. Aizrādījums par moderātora kavējumu bija neapdomāts, ja vien neesi no-liferis.

2.  Tu patiešām domā, ka moderātoriem, piedod, bet piš cik tev ir ELO faceitā un nospēlēto gadu? Es arī neesmu tas jaunākais spēlētājs, 9 gadi pavadīti kā ne kā, bet uz aci nevienu nebanoju. Katru mīļu reizi, cauri visiem bešiem ielienu spektatoros un sekoju līdzi aizdomās turamajam. 

Ko gribēju pateikt - neviens tevi neklausīs uz vārda, kas tu esi, vecīt?

3. Manuprāt, bans, kas tika likts uz tavu pusi patiešām bija patiess. Pārāk daudz atļaujies uz moderātoru/adminu pusi, pie tam, tev bija uzlikts mute un gags, bet tu turpināji visas savas neinteresējošās lietas rakstīt administrātoru čatā. Par to vien var banu iedot, kā "mute appiešanu", vismaz tā bija cs 1.6.

Bans par spam? - Jā. 

P.S Večukiņ, nevajag labot citus, ja pašam ar gramatiku nekas nav ne tuvu ideāli.. tev daži teikumi pat bija stiliski nepareizi. 

+rep hunter!

Edited by aimbatten
  • Like 1

Tu kaut ka sacepies par neko. 
Pagaidīsi vecit .

TC.

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.