Jump to content
n0ah//LV

pub false mute

Recommended Posts

Tavs niks: n0ah//LV
Pārkāpēja niks: Fudy
Paskaidrojums par situāciju: nomutēja mani uz 30minūtēm par to ka pateicu "fudys bots"
Pierādījumi: Laiks(19:40) Mape(Train) Rounds(Isti neatceros bet bija no 10-14)

Edited by DeadMeme//LV

Šī jau bija 2 reize kad tu mani aizskāri. Iepriekšējās mapēs tu visu laiku lūdzies lai es cilvēkus false banoju, kickoju, mutoju un gagoju. Es tev atbildēju ka false banot nedrīkst. Tu sāki rakstīt necenzētus vārdus un es tev iedevu 1 gagu. Pirms gag tu tiki vairākas reizes brīdināts.

Tu pat manā profīlā necenzēti izteicies!

image.thumb.png.603dfc1e6801e14a1a54b8919fc176e7.png

Edited by Fudy

Seroxe iepostoja bezsakaru, bet runājot par banu, ja tiešām aizrādija vairākas reizes un lika false banot un dirsa virsū, tad lai pasēž 30 minūtes klusumā.

4 minutes ago, DeadMeme//LV said:

kops kura laika var mutot cilvekus no cilveka komentariem???

Nevienā brīdi neteicu ka tas bija gag reason, tu public chata rakstiji lietas kuras nevajadzētu rakstīt. Tev tika doti vairāki brīdinājumi uz kuriem tu nereaģēji.

PS. komentārs notika pēc gag

Manas domas no vairuma atšķiras, bet domāju pareizākā atbilde uz šādiem žestiem būtu say “ “Niks” ēd dirsu kviepli” 

Gags ir īpašam idiotismam vai traucēšanai domāts. Tas ir onlains, takš pox. Vnk nagi niez parādīt ka var muti aiztaisīt. 

Tas jau tikai mans viedoklis, vairumam patīk ka viņus uzrunā csā daiļrunīgāk nekā uz ielas.

vispār jau pats arī kā peža iedirs pļutku profilā un vēl nāc sūdzēties ? 

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.