Jump to content

Recommended Posts

Vārds: Māris

Tavs UCP: Maris

Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Ikdienā spēleju datoru kadas 9 stundas ,bet serveri spēšu spelet ka minimums 4 stundas

Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis:  unknown-1.png.4aca0253e30c9840613ca58298c94433.png

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Lomuspēli sāku izsprast no 2017.g tad biju ta saucamais "lowaks" ,bet tad laiks gaja gudriba nāca un pirmo reizi admineju 2019.g viena serveri (vardu nepieminesu)

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link

Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ):Mana motivācija ir cīnīties, nekad nepadoties, jo padomājot virspusēji, lietas pēc kāda laika paies, beigsies, un viss būs ierasti, tāpēc nekad nevajag kaunēties no lietām, ko dari, par ko cīnies. Runājot par sevi, es droši varu apstiprināt, ka esmu darbīgs jeb čakls, labsirdīgs, dzīvē no savas puses arī nedaudz bandīts, taču tas nemaina manu raksturu. Esmu ļoti pacietīgs, spēju uzklausīt kritiku, uzklausot to, meklēju, kas ir tā problēma, kāpēc man vispār tāda kritika ir jauzklausa. Protams, es vados pēc attieksmes. Ja man izrāda pretīgu attieksmi, tad diemžēl es nevaru būt saulīte, jo man tādam nav jābūt.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Pret! Šādu iemeslu dēļ: esmu tevi redzējis jau citā serverī jeb komūnā, ar šo te statusu kā arī jāpiebilst tas, kad tev tas status pat nedēļu manuprāt nebija,  šeit nekas savādāks nebūs un no tevis nekas labs neiznāks.   

p.s, nav norādīts historijs.

                                               gl, ar cieņu Cryptix.

Edited by Cryptix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Sveiks. Izlasot Tavu pieteikumu esmu nolēmis likt anti-rekomendāciju. Tavs pieteikums ir uzrakstīts pavirši, zemāk norādīšu visus iemeslus kuru dēļ es ieraugot Tavu pieteikumu jau zināju, ka likšu pret. 

Šaubos, ka Tev ir 15 gadi jo Tava gramatika ir sliktāka nekā kādam 13 gadniekam, kuram jebkurā gadījumā gramatika ir labāka. 

Par RolePlay pieredzi arī melo, nespēlē tik ilgi. Maksimums gads, jo esmu saskāries ar Tevi iekš spēles un redzējis kā Tu attēlo lomuspēli, kur ir 2% no 100, ka Tu spēlē no 2017 gada. 

Visās pagājušajās sezonās kurās es biju administrācijā ļoti bieži ar Tevi sastapos. Varu teikt, ka Tu esi ļoti kašķīgs un vienmēr mēģini kādu aizvainot vai panākt lai visi domā, ka vainīgs ir cits nevis Tu. Ļoti bieži atnākot pie Tevis un mēģinot noskaidrot situāciju kur beigās tika noskaidrots ka noteiktajā situācijā Tu esi bijis vainīgs nevis otrs spēlētājs, no Tevis saņēmu ļoti daudz apvainojumus, kas liek domāt, ka jebkurš spēlētājs sastopoties ar Tevi varētu saņemt šāda veida aizvainojumus, jāpriecājas, ka nesodīju Tevi par to. 

Atsit man atmiņā arī to laiku kad erpoju vēl Crips'os un tajā laikā nebiju administrācijas sastāvā, jo iepriekš biju pieļāvis kļūdas un aizgājis prom no servera. Visās situācijās kurās es ar Tevi sastapos vienmēr bija tā teikt raudāšana no Tevis un Tavas frakcijas biedru puses kas manuprāt ir ļoti nepatīkami ne tikai man, bet arī frakcijas biedriem un citiem spēlētājiem, pašam noteikti arī Tev tas nepatiktu tas. Iepriekš paši sekojāt mums, šāvāt, bet pēc tam mēs aizbraucām uz hood'u, paņēmām ieročus un braucām Jūs meklēt, Jūs bijāt aizbēguši uz San Fierro un gribējāt savu hood'u no Los Santos aizvākt uz turieni, bet administrators Jums to aizliedza, tad arī atbraucāt uz Los Santos un mēs Jums visus auto sašāvām un mēģinājām veidot roleplay situāciju, kuru paši gribējāt iesākt, kā gala rezultātā noskaidrojās tas, ka nemaz nevēlaties erpot, tikai gribējāt mūs nošaut lai varētu visiem stāstīt, ka esat augstāk kā mēs. 

Ir arī piebilstams tas, ka ne vienu reizi vien esi ticis banots ārā no servera lai spēlētājiem un administrācijai būtu miers no Tevis, jo visiem jau bija apnikuši Tavi un tavas frakcijas izgājieni. Kā arī pārbaudot Jūsu interjerus sapratām, ka Jūs mēģinājāt sabojāt serveri bugojot lodes un forsus. Zinu kā, bet neteikšu protams, lai tas neiziet tālāk un visi nesāk bugot forsus. 

Šie ir tie iemesli par kuriem es vēlējos teikt, domāju pa gaidām Tev pietiks ar šo, man ir vēl pāris vārdi ko teikt par to, ko Tu esi darījis, bet to pataupīšu citam laikam. :) 

 

Edited by Nauris
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Pieslēgties sistēmā

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.