Jump to content
benchix

benchix uz awp

Recommended Posts

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? awp
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 15, pēc 2 nedēļām 16
- Links uz sasveicināšanās topiku!

 


- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Pieredze nav bijusi, CS sāku spēlēt 2019.gadā un nēesmu bijis nevienā citā komūnā 
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) 

https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:529235246&server_group=2
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  ipq, mauglis, pārsvarā visiem kas ir pieaddoti steamā ja ir pieejami, ja nav, tad discordā serverī.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!   Pie datora uzturos gandrīz visu dienu, nēesmu viens no tiem cilvēkiem kas regulāri kautkur iet vai ko citu, varēšu laicīgi atbildēt uz reportiem un arī uzturēt serveri kārtība kad būšu iekš tā. Pieteikumu rakstu dēļ tā ka serverī ir adminu trūkums, ir vairāki gadījumi kad serverī čīto, bet nav adminu, kas ienāk un izbano, tādēļ serverim pazūd cilvēki un to spēlē mazāk spēlētāju. Manuprāt varēšu noteikt kuram ir čīti un kurš actually māk spēlēt, ar to nevajadzētu būt problēmām. Centīšos palīdzēt uzturēt serverim labu reputāciju un uzturēt spēlētājiem cheater-free serveri!
 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirms pāris mēnešiem vēl bija problēmas ar tevi, bet, cerams, ka esi mainījies.
Došu kinda rec, bet varbūt var tev noorganizēt trial periodu un paskatīties, kā tev izdodas un kādas atsauksmes būs gan no spēlētājiem, gan adminiem.

Kā arī, manuprāt, awp serverī trūkst adminu

Share this post


Link to post
Share on other sites

AWP serverī pats baigi nespēlēju, bet no daudziem es dzirdējis, ka hakeri tur ir problēma. Benchix ir sakarīgs frukts, tapēc būtu jādod iespēja. 

Dodu REC!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AWP serverī ar adminu aktivitāti ir kā ir un calladmin poga vispār ir mēsls es reportoju neviens nenāķ tik ik pareizei kads ienak iedot man mute par neko. noderētu kāds admins, citādi visādi čīteri no visām malām nāk un čīto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Būs uz izmēģinājuma periodu. 
Ja kāds sūdzēsies ka esi toksisks acc nost :) 

 

Suti steam id Monkeyam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.