Jump to content
girts555

Pieteikums uz GameMaster!

Recommended Posts

Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis]

Vārds: Ģirts

Tavs UCP: SweeT

Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 18

Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Pie datora es pavadu ap 12 līdz 14h, atkarīgs no situācijas

Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: Tākā tagad serverī netieku, tad Nospēlētais laiks ir ap 200h kaut kur un /history viens ajail par 10.noteikumu

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): tādat esmu bijis GameMaster un cik zinu pretenziju par mani nav bijis nekādu, vienmēr palīdzu kādam tāpat kā ar reportiem es atvērtu katru kuru spētu izpildīt.

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link: Tādat jau labu laiku viss ko daru ir pie datora, tādēļ daudz laika arī pavadu RolePlay spēlēšanā, ir dienas kad arī aizbraucu, tā teik patusēt ar draugiem, bet ne vienmēr sanāk. 

Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ): Es gandrīz vienmēr esmu laipns pret citiem spēlētājiem, palīdzu viņiem kā arī neignorēju nevienu. Ar nerviem man vis ir labi, esmu izturīgs, tāpēc es spēlēju roleplay ar cieņu pret visiem, jo arī citi tādi ir pret mani. Es spēlēju MTA:RP jau diezgan labu laiku un esmu sen sapratis visu kas un kā, kā arī ar galvu arī domāju. Būtu priecīgs palīdzēt cietiem vairāk nekā, piemēram, tagad kā parasts spēlētājs, ik viens dara un mācās lai tiktu augstāk un augstāk.

Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus: Jā es apzinos, zinu visus noteikumus un arī RP pārzinu labi.

2 hours ago, girts555 said:

Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): tādat esmu bijis GameMaster un cik zinu pretenziju par mani nav bijis nekādu, vienmēr palīdzu kādam tāpat kā ar reportiem es atvērtu katru kuru spētu izpildīt.

Tev šajā punktā bija jāuzraksta par pieredzi tieši RP, nejau GM pieredze.

2 hours ago, girts555 said:

Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link: Tādat jau labu laiku viss ko daru ir pie datora, tādēļ daudz laika arī pavadu RolePlay spēlēšanā, ir dienas kad arī aizbraucu, tā teik patusēt ar draugiem, bet ne vienmēr sanāk. 

Sasveicināšanas posta nava.

Lai ir PAR, GL!

Posted (edited)

Ai, Sweet. Itkā erpojam kopā, draugi esam un paliksim, bet šoreiz es nevaru ielikt to Par, bik varēji pacensties tās atbildes plašākas, sasveicināšanos varēji uztaisīt, motivācijas vēstule, nav tā pareizākā...

Tapēc šoreiz Anti...

Sorry bro

Edited by MartinsB

Posted (edited)

Atteikts!  izlasiju visu pietikumu, un secināju, kad spēsi palīdzēt tikai spēlētājiem, kā GameMastera'm primārā lieta, būtu spēlētājus apmācīt roleplay svērā, pieteikums mani nepiesaistīja, un motivācijas vēstule 4 rindas gara priekš 18 gadu vecuma, nākamo pieteikumu vari rakstīt pēc divām nedēļām!

Ar cieņu CHILL.LV administrācija.

Edited by Cryptix

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.