Jump to content
manke

Mankeee Admina pieteikums RETAKE Serverim

Recommended Posts

- Retake
- Tavs vecums? 16
-

- Es esmu bijis admins vienu reizi retake serverī, bet šobrīd viņš vairs neeksistē.
- http://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=76561198184636981&search=1&server_group=4
- 1. LabaisCilvēks, viņš ir pirmais cilvēks un admins, kuram es ziņoju par visa veida atgadījumiem, kas notiek serverī; 2. Seroxe, es ar viņu burtiski katru dienu runāju un viņs ir tas, kuram es ziņoju par kādu problēmu ja nesaņemu atbildi no LabaisCilvēks; 3. KarlisABC, Ar viņu es nesaskaros tik bieži, kā ar iepriekšējiem diviem cilvēkiem, bet tomēr domāju, ka Kārlis neko sliktu par mani nevar minēt (nu vismaz es tā domāju un ceru :D)
- Jo es esmu ikdienā ļoti aktīvs serverī, burtiski katru dienu parasti izspēlēju vismaz vienu mapi, kad ir brīvs brīdis. Tajos brīžos, kad spēlēju esmu pamanījis, ka bieži nav admina serverī un nav, kas nobano čīteri, kas burtiski bojā spēli citiem vai kāda kurš iedos mute tam cilvēkam, kurš vienkārši bļaustās mikrafonā, jo viņam tas liekas smieklīgi. Tāpēc uzskatu, ka ja man būs admina priekšrocības, tad serveris būtu labāk pasargāts no tādiem cilvēkiem.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā, tiks darīts :)

Šis vairāk izskatās pēc joka, nekā pēc acc posta. ANTI

On 09/02/2021 at 15:27, AndyCannabis said:

Šāda tipa sasveicināšanās or vai jebkāds topics būtu jāizdzēš un lietotājs jāizbano no komūnas. Lohus mums nevajag, bet sakarīgus cilvēkus, bet nu...

G1F1ECN.png

On 09/02/2021 at 15:42, Noyds said:

ja tu pēctam centīsies dabūt acc nespīd . un no manis Uz redzi 

On 09/02/2021 at 23:00, Swordfish* said:

bomzis

Posted (edited)

Oi ne cilvēki mīļais ar tādu sasveicināšanos Anti 

plus esmu serveri bieži Tevi tur neredzu . 1mape diena nezinu vai vispār kkas tāds mums ir vajadzīgs pabak tad acc iedodu cilvēkam kas dzīvo tur nevis tādam ka Tev . 

plus tad jau no admina obisa varam ar paklausīties ko vins saka Par Tevi . 

Edited by Noyds

Posted (edited)

ANTI, jo sasveicināšanās ir bēdīga nu nav komentāru, retake nespēlēju par aktivitāti neko nezinu, bet ja raksti tādu sasveicināšanos nesaskatu tavu attieksmi pret admina privilēģijām nopietnu :) 

Un lieki nespamojam, paldies.

Edited by MauGlI

Kas vispār ir šis?!!?!?!??

Sasveicināšanās viens vārds ar vairākiem burtiem O

Neesmu calladmin tavus reportus redzējis

Par tevi vispār pirmo reizi dzirdu, discorda neesi redzēts, forumā arī nē.

ANTI, būtu labāk uzrakstījis sasveicināšanās topic padomātu....

Priekš 16 gadīga jaunieša gramatika un sasveicināšanās topiks ir zemākajā līmenī kāds ir, ANTI.

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.