Jump to content
Noyds

Mednieku konkurs . [PUB]

Recommended Posts

EDIT: Sveiki tautieši , tāka mums konkursu iekš servera nav bijis tad pienācis laiks palaists pirmo konkursu un paskatīties , kā tauta reaģēs .

Ierocis būs Nazis

Noteikumi sekojoši sākot ar 26.aprīli  jums būs 1nedēļa laiks lai nomedītu par atlīdzību izsludinātos . Kad nogalināt , kādu taisam screen un metam šeit lai būtu pierādams liekam demo no mapes un rakstam kurā raundā tika izdarīts :)

Ja būs , kāds viltots vai speciāli atļauts kills tiks sodīts  un netiks nekas piešķirts .

Warmup neskaitās

Flappy ( Esmu puba tryHards pamēģini mani nodurt nesanāks HEHE) balva 7dienas vips jebkurā izvēlētajā serverī .

Zhube  ( nodursi mani redzēsi elli zemes virsū .  ) Balvā 5dienu vips jebkurā serverī. 

Mauglliiiii ( Esmu baigais Tarzāns lēkāju šurpu turpu , bet mani noķert būs grūti) Balva 4dienas vips jūsu izvēlētajā serverī. 

Jameson ( Man patīk iedzert jamsonu   , bet serverī jums būs grūti mani nodurt) Balva 3dienas vips jūsu izvēlētajā serverī. 

Komisarchiks ( Esmu 13fps dievs , bet uzmanies , ka neesmu tev aiz muguras ) Balva 2dienas vips jūsu izvēlētajā serverī. 

Jauns medījamais parādījās. 

Karlisabc   ( Viņs skrien ka zirgs,  pāri visiem) 6dienu vips jūsu izvēlētajā serverī. 

Īpaša balva par  Noyd ( 14dienu vips jebkurā serverī , bet nodurt var tikai 1 reizi)  GG Katliņš dabūja mani apsviecu :)

Balvas summējas nedēļas beigās un saņemsiet vipu .

Lai izdodās :)

Ar cieņu Chill Administrācija.  chill-logo.png

Taisu pirmo reizi tāpēc balvas maziņas šoreiz iespējmas ja viss būs , kā vajag tad būs balvas lielākas. ;)

Maksimālais VIPa ilgums ir 30d vienam cilvēkam!

chill-logo.png

Edited by Noyds
  • Like 1
  • Haha 2

nu ko apsveicam jūs , kas nodūra. 

. albisons - 13 dienas vips.. STEAM_0:1:123898164

. katls 14 dienu vips . STEAM_1:0:599406067

bekijs  nosūti savu steam ID mini pm 7 dienu vips 

kvqlly STEAM_1:0:451929336 2 dienas vips . 

Priekš pirmā konkursa nav slikti, bet ceru ka nākošajā konkursā mums laicīgi aizies reklāma un viss pārējais paldies , kad piedalījāties . 24h laikā tiks izsniegtas balvas :)

TC

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.