Jump to content
karlisabc

karlisabc uz Retake acc

Recommended Posts

Sveiki, vēlos pieteikties uz admina acc retake serverī

Vecums - 21

Links uz sasveicināšanos - 

 

Iepriekšēja pieredze kā adminam csgo, varētu tā teikt, ir apaļļa nulle. Bet css v34 laikos esmu bijis admins gan WNB pub serverī, gan uz trial gign.lv tiku paņemts.

Links uz retake statiem - https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:127410344&server_group=3 

3 admini - Privāti esmu rakstījis Zhubei tieši pēdējā laikā par gadījumiem retake serverī, agrāk, kad retake bija tikai tapšanas stadijā, tad public serverī SencimEvo rakstīju, bet tā parsvarā DC rakstu, neesmu bijis pedējā laikā īsti aktīvs ar reportošanām, jo biju mazliet paņēmis pauzi no public servera.

Domāju, ka admina tiesības esmu pelnījis un tajā pašā laikā neesmu, jo diemžēl, neesmu tik aktīvs vairs forumā, bet nu diži arī iepriekš nebiju :D bet to var labot. Esmu ļoti pieredzējis spēlētājs, tapēc varēšu vienmēr atpazīt cheaterus, ļoti bieži uzturos retake serverī, tapēc kārtību varu uzturēt uz visiem 100. Pedējā laikā esmu bieži reportojis saistībā ar retake, un esmu sapratis, ka, diemžēl, adminu atsaucība ir ,manuprāt, ļoti švaka vai ari viss notikušais jau ir pagātne.. 
Nepatīk baigi salīdzināt ar citiem un negribu izklausīties iedomīgs, bet kā spelētājs noteikti esmu labāks par 90% spelētāju, bet pašā adminēšanā būs jāatsvaidzina iemaņas, kā arī japiedomā pie savas rīcības serveros, jo, ja būšu admins, tad man būs jārāda priekšstats citiem spelētājiem un tiem jādara spēlēšana maksimāli baudāmāka. Esmu atvērts uz diskusijām un vienmēr pieņemu kritiku, so ceru arī uz kaut kādiem komentāriem par to kādu priekšstatu esmu jums radījis un par ko jums rodas bažas, lai būtu labs admins.. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iedošu REC, jo, kad pubu zipāja, viņš bij viens no TOP spēlētājiem. Nešaubos, ka atpazīs čīterus. Attieksme serverī bija laba. Ir redzēts arī tas, ka sauc adminus uz retake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

REC

cik man staasta esot ahujenais chuubits+vel retake chista vajag vel adminus

Share this post


Link to post
Share on other sites

tākā Reteika adminu praktiski nav dodu Rec :) GL & HF 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+REC , zolīds jaunietis +pats personīgi neesmu sastapis pēdējo mēnešu laikā nevienu modu  , kas tieši uzturētu RETAKE serveri.. (nav runa par BANTEAM)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Diskusija ir slēgta!

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.